Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
Başsağlığı Mesajı
Başsağlığı Mesajı
Gününüz aydın Cumanız mübarek olsun Gazipaşam... Deniz yolunda dün meydana gelen trafik kazasında Avrupa Superstock şampiyonu, gururumuz Toprak Razgatlıoğlu'nun, yine motosiklet tutkunu babası Arif Razgatlıoğlu ve beraberindeki arkadaşı ne..
Fener Mesire Alanı Sonsuzluk Havuzu
Fener Mesire Alanı Sonsuzluk Havuzu
Gününüz aydın olsun Gazipaşam... Koru mahallesinde yapımına başladığımız Fener Mesire Alanına yapacağımız sonsuzluk havuzunun perde betonunu attık. 
500 Kişilik Yurt Yapım Projesi
500 Kişilik Yurt Yapım Projesi
Uzun uğraşlar sonucu ilçemizde üniversite eğitimi gören öğrencilerimize yurt kazandırmanın önünü açtık. Ankara’da Kredi Yurtlar Kurumu ile yaptığımız görüşme sonrası 250 erkek, 250 kız öğrenci barındırabilecek 500 kişilik bir yurt yapımı iç..
KARALAR SICAK ASFALT 15.11.2017
KARALAR SICAK ASFALT 15.11.2017
        Tüm dostlara hayırlı sabahlar, bol kazançlar...         Karalar mahallemizde başlattığımız 5 bin 850 metrelik (9 bin 399 ton) sıcak asfalt çalışmasını dün itibariyle tamamladık. Karalar'a sıcak asfalt çok yakıştı. Hayırlı uğurlu ol..
HORTUM FELAKETİ 14.11.2017
HORTUM FELAKETİ 14.11.2017
        Kaş, Finike, Kumluca ve Demre ilçelerinde dün oluşan hortum nedeniyle zarar gören hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, felakette yaralanan 38 kişiye de Allah'tan acil şifalar diliyorum. Allah daha büyük felaketlerle bi..
Esnaf ziyareti
Esnaf ziyareti
Hayırlı sabahlar Gazipaşam... İlçemizin önemli gelir kaynaklarından olan Keçiboynuzunun paketleme ve satışını gerçekleştiren Yalçın Ticaret'i ziyaret ederek çalışanlara kolaylıklar diledik. Tüm üreticilerimize ve esnaflarımıza bu vesileyle..
YEŞİLYURT ÇOCUK PARKI
YEŞİLYURT ÇOCUK PARKI
Hayırlı sabahlar, iyi haftalar Gazipaşam... Göreve başlarken bir çocuğun dahi olduğu mahallemize çocuk parkı yapacağımızı söylemiştik. Bunu da başarmak üzereyiz. Bazen "Bu kadar iş varken buna ne gerek var" şeklinde eleştiriler de aldık an..
ADD MEVLİT PROGRAMI
ADD MEVLİT PROGRAMI
Atatürkçü Düşünce Derneği Gazipaşa Şubesinin Yeşilyurt mahallemizde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için okuttuğu Kuran'ı Kerim ve Mevlid'i Şerif programına katıldık. Bizleri davet eden ADD Başkanı Fehmi Tuncer'e ve biz..
10 Kasım Cumhuriyet Meydanı Tören
10 Kasım Cumhuriyet Meydanı Tören
Ata'mızı ölümünün 79. yılında özlemle andık. Belediye Kültür Merkezinde Anma Programına katıldık. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına anma programını tertip eden Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ediyorum.
10 Kasım Mesajı
10 Kasım Mesajı
Kendisinin dediği gibi naçiz vücudu toprak oldu ancak kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacak. Seni unutmayacağız Büyük Önder. Ölümünün 79. yılında rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhun şad olsun.