Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
GÜL SOKAK VE ATATÜRK OKULU PARKE ÇALIŞMASI 20.02.2017
GÜL SOKAK VE ATATÜRK OKULU PARKE ÇALIŞMASI 20.02.2017
        Hayırlı sabahlar, hayırlı haftalar Gazipaşa'm... İstiklal Mahallesi Gül Sokakta ve Bakılar Atatürk İlköğretim Okulunda sürdürdüğümüz parke çalışması tamamlandı. Her iki nokta da ilçemize hayırlı uğurlu olsun...         ..
REFERANDUM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
REFERANDUM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
        AK Parti Antalya Milletvekilimiz Sayın Mustafa Köse, dün akşam belediye kültür merkezinde, 16 Nisan'da gerçekleşecek olan referandum öncesi bilgilendirme toplantısı yaptı. Kültür merkezini dolduran konuklara yeni anayasayı anlatan K..
ESENTEPE MAH. PARKE YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMASI 17.02.2017
ESENTEPE MAH. PARKE YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMASI 17.02.2017
        Günün aydın, Cuma'n mübarek olsun Gazipaşa'm. Esentepe mahallesindeki parke yol ve kaldırım çalışmalarımız kısmen tamamlandı. Çalışma kapsamında 10 bin m² 8'lik, 3 bin m² 6'lık parke, 3 bin 500 metre bordür döşedik. Hal'in önünü mah..
YENİKÖY MAHALLE KONAĞI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ 16.02.2017
YENİKÖY MAHALLE KONAĞI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ 16.02.2017
        Günün aydın, kazancın bereketli olsun Gazipaşa'm... Yeniköy mahallesine yaptığımız mahalle konağını geçtiğimiz günlerde tamamlamıştık. Ekiplerimiz yaklaşık bin metrekare olan konak çevresinin düzenlemesini de tamamladı. Parke ve ta..
ALKÜ ZİYARET 14.02.2017
ALKÜ ZİYARET 14.02.2017
        Gazipaşa Kaymakamı Nurullah Kaya ve AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ile birlikte Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı’nı makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde Gazipaşa’da bulunan ALKÜ’lü öğrenc..
DEVAM EDEN ÇALIŞMALARIMIZ 13.02.2017
DEVAM EDEN ÇALIŞMALARIMIZ 13.02.2017
        Günün aydın, haftan bereketli geçsin Gazipaşa'm... Korubaşı, Çobanlar ve Koru mahallelerinde stabilize yol çalışmalarımız devam ediyor. İnal Mahallemizde altyapı çalışmaları tüm hızıyla sürerken, Esentepe mahallesinde parke yol ve ..
YENİKÖY MAHALLE KONAĞI 09.02.2017
YENİKÖY MAHALLE KONAĞI 09.02.2017
        Günaydın Gazipaşa'm.  Göreve geldiğimiz günden buyana 13 mahalle konağı ve 5 mahalle meydanını ilçemize kazandırdık. 14. mahalle konağımızı ise Yeniköy'e yaptık. Binası tamamlanan mahalle konağında sıra çevre düzenlemesine geldi. A..
BİSİKLET KULÜBÜ 03.02.2017
BİSİKLET KULÜBÜ 03.02.2017
        Kısa bir süre önce kurduğumuz Gazipaşa Belediyesi Bisiklet Kulübünün sporcuları yarın uluslararası ilk koşusuna çıkacak. Kulüpler arası Türkiye Şampiyonasına Yıldız Kızlar ve Yıldız erkekler kategorisinde katılacak olan sporcularımı..
ÇADIRLARA MAGANDA KURŞUNU 02.02.2017
ÇADIRLARA MAGANDA KURŞUNU 02.02.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm... Düğünlerinizde, mevlitlerinizde, taziyelerinizde kullanılmak üzere sizlerin hizmetine sunduğumuz çadırlarımız delik deşik olmuş durumda. Bunun sebebi ise ne yazık ki içerisindeyken tabanca veya tüfekl..
ASKER UĞURLAMASI 01.02.2017
ASKER UĞURLAMASI 01.02.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm. Vatani görevlerini yapacak olan Mehmetçiklerimizi, dün akşam mehter takımıyla birliklerine uğurladık. Cumhuriyet Meydanından otogara kadar birlikte yürüdüğümüz Mehmetçiklerimizi terminaldeki dua merasimi..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >