Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
AKDENİZ SAHİL YOLU ÇALIŞMALARI 29.05.2017
AKDENİZ SAHİL YOLU ÇALIŞMALARI 29.05.2017
        Akdeniz Sahil Yolu çalışmalarını yerinde inceledik. 370 milyon TL maliyetli proje içerisinde Gazipaşa Anamur arasında Türkiye'nin en uzun ikinci tünel geçişi olacak. Tünelin iş bitirme süresi 1100 gün ancak firma bunu 800-900 günde ..
Belediye Fuar Alanında İftar Yemeğine Katıldık
Belediye Fuar Alanında İftar Yemeğine Katıldık
Belediye Fuar Alanında Kasap Erdoğan Yüksel'in verdiği iftar yemeğine katıldık. Allah hayrını kabul etsin.           
İlk İftar Ziyareti
İlk İftar Ziyareti
        Ramazan ayının ilk iftarını Kaymakam Bey ile birlikte Kore Gazisi Ahmet Amca'nın sofrasına konuk olarak gerçekleştirdik. Bizlere sofrasını ve gönlünü açan Ahmet Amca'ya teşekkür ediyorum. Allah kendisine hayırlı sağlıklı ömürler ver..
BETON YOLLAR 26.05.2017
BETON YOLLAR 26.05.2017
        Hasdere mahallemizde dik ve engebeli olan 6 yola toplamda 160 metreküp beton dökerek vatandaşlarımızın sıkıntısını giderdik. Ekmel mahallemizde de benzer durumdaki yollara toplamda 60 metreküp beton döktük. Bugün ise Bakılar mahalle..
ALTYAPIYA DEVASA YATIRIM 26.05.2017
ALTYAPIYA DEVASA YATIRIM 26.05.2017
        Günümüz aydın, Cuma'mız hayırlı olsun Gazipaşa'm. Bugün kılınacak ilk teravih namazının ardından yarın ilk oruçla başlayacak 11 ayın sultanı Ramazan'ı Şerif, tüm İslam alemine mübarek olsun.         2017 yılının ilk yarısında topla..
Denizkızı Kavşağındaki ilan reklam panomuz tamamlandı
Denizkızı Kavşağındaki ilan reklam panomuz tamamlandı
        Hayırlı sabahlar Gazipaşa'm...         Belediye Meclisimiz, panolardan her birinin çift taraflı olarak 1 yıl süreyle kullanılma bedelini 300 lira olarak belirledi. Deniz Yolu ve Sahilde hizmet veren, bu panolardan faydalanmak istey..
Aquapark Hediye Bileti
Aquapark Hediye Bileti
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm.          Mart 2017 Meclisinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda öğrencilerimize Aquapark bileti hediye etmemiz yönünde bir karar almıştık ancak havaların geç ısınması nedeniyle biletlerimiz..
Gençlik ve Fetih Şöleni Gecesi
Gençlik ve Fetih Şöleni Gecesi
        Belediyemizin katkılarıyla İlçe Müftülüğümüz, Gençlik Spor Müdürlüğümüz ve Çınar Derneğinin düzenlediği Gençlik ve Fetih Şöleni duygu dolu anlara sahne oluyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.                  ..
GENÇLİK VE FETİH ŞÖLENİ
GENÇLİK VE FETİH ŞÖLENİ
        Belediyemizin katkılarıyla İlçe Müftülüğü, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Çınar Derneğinin düzenleyeceği Gençlik ve Fetih Şöleni havanın yağışlı olması nedeniyle bugün 20.30'da Belediye Fuar Alanında gerçekleşecektir. ..
Teşekkürler Fenerbahçe...
Teşekkürler Fenerbahçe...
Basketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finalde Yunan ekibi Olympiakos'u farklı yenerek Avrupa Şampiyonu olan Fenerbahçe'mizi canı gönülden tebrik ediyorum. Teşekkürler Fenerbahçe...      
 
H A B E R L E R
 • SANAYİ SİTESİ SICAK ASFALT 07.10.2017
          Sanayi Sitesi içerisinde bulunan yan yolu sıcak asfaltla kapladık. Esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun. Durmak Yok YOLA Devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • GÖKÇELER BARAJI 09.10.2017
          Gününüz aydın, kazancınız bereketli olsun Gazipaşam...         Yaklaşık 100 milyon liraya mal olan Gökçeler Barajımız su tutmaya başladı. 47 bin 400 dekar zirai araziyi suyla buluşturacak olan ve 105 milyon liraya mal olacak Gazipaşa Sulama Ovası hat döşeme çalışmaları ise hızla ilerliyor. Gazipaşamıza hayırlı..
  Devamı >
 • BALKAN SİTESİ ÖNÜ ASFALT ÇALIŞMASI 06.10.2017
          Gününüz aydın Cuma'nın mübarek olsun.          Balkan sitesi önünde sıcak asfalt ve parke kaldırım çalışmasına başladık. Durmak yok YOLA devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY TOPLANTI ALANI 05.10.2017
          Kızılgüney İlkokulu olarak geçmişte kullanılan ancak okulun taşınmasıyla birlikte atıl vaziyette bekleyen eski okul binasının mahallemizin kullanımına tahsis edilmesiyle birlikte bina önündeki 500 metrekarelik alanın üzerini çatı ile kapattık. Zeminini parke ile döşeyip çocuk oyun gurubunu da mahallemize kazand..
  Devamı >
 • SAZAK YAYLA YOLU 05.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Sazak yayla yoluna astar attık, sathi asfaltı çok yakında döşeyeceğiz. Durmak yok YOLA devam...           
  Devamı >
 • İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı 04/10/2017
          Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof.Dr. Veysel Eroğlu'nun talimatıyla çalışmasına başlanan İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı projesi tamamlandı. Sayın Bakanımızla yaptığım telefon görüşmesinde göletin ve dere ıslahının 2018'de ihale edileceğini ve bütçeye alındığı müjdesini bizzat Bakan Bey'in ağzın..
  Devamı >
 • SAZAK YOLU ASFALT ÇALIŞMASI 03.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Asfalt seferberliğimiz aralıksız sürüyor. Sazak yayla yolunda sathi asfalt çalışmasına başladık. Hemen akabinde Çile mahallesinde sathi asfalt çalışmasına başlayacağız. Hayırlı uğurlu olsun. Durmak yok YOLA devam...          RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN T..
  Devamı >
 • MACAR MAHALLE MEZARLIĞI 02.10.2017
          Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Macar mahalle mezarlığı düzenleme çalışmasını yerinde inceledik. 600 metrekaresi çatı altı, 400 metrekaresi de 2.5 metre genişliğinde 160 metre uzunluğunda yürüyüş yolu olmak üzere toplamda bin metrekare parke döşediğimiz Macar mezarlığı mahalle hal..
  Devamı >
 • ASFALT ÇALIŞMALARI 01.10.2017
          İyi pazarlar Gazipaşam...         Haftasonu olmasına rağmen ekiplerimiz özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Balkan Sitesi önündeki yolda sıcak asfalt çalışmamız, Bakılar mahallesi çöplüğe giden yolda sathi asfalt çalışması ve hastane yanındaki sokakta sathi asfalt çalışmamız devam ediyor. hayırlı uğurlu olsun...
  Devamı >
 • DOĞANCA MAHALLE KONAĞI TADİLATI 30.09.207
          Doğanca mahalle konağının eskiyen kapı ve pencereleri değiştirdik. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun..              RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >