Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
Doğuş Ziyaret 31.07.2017
Doğuş Ziyaret 31.07.2017
        Geçtiğimiz yıl çekirdeksiz nar festivalinde davetimizi kırmayarak sahne alan ve siz değerli Gazipaşa halkıyla buluşan Doğuş kardeşim değerli eşiyle birlikte ziyaretimize geldi. Gazipaşa halkının sıcak ilgisini unutamadığını söyleyen..
Fatma Yaman teyzeyi ziyaret 31.07.20017
Fatma Yaman teyzeyi ziyaret 31.07.20017
        Göçük mahallesinde 91 yaşındaki Fatma Yaman teyzeyi ziyaret ederek hayır duasını aldık. İhtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi de kendisine teslim ettik. Allah Fatma teyzeye ve tüm şifa bekleyen hastalarımıza acil şifalar versin... ..
AYSULTAN KADINLAR PLAJI AÇILIŞ 29.07.207
AYSULTAN KADINLAR PLAJI AÇILIŞ 29.07.207
        Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel'in Antalya'da ikincisini Alanya Gazipaşa arasında bulunan Uğrak mevkine yaptığı Aysultan Kadınlar Plajının açılışın bugün gerçekleştirdik. İlçemize ve bölgemize hayırlı uğu..
DOĞAL HAVUZLAR ÖNÜ SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 28.07.2017
DOĞAL HAVUZLAR ÖNÜ SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 28.07.2017
        Koru mahallemizde sıcak asfalt çalışmamız devam ediyor. Doğal Havuzların önündeki yolda başladığımız çalışmamız fidanlık caddesiyle birleşecek. Sıcak asfalt Koru'ya çok yakıştı. Durmak yok YOLA devam...           
EBRAR NAZ ZİYARETEE GELDİ 2017
EBRAR NAZ ZİYARETEE GELDİ 2017
        Doktorluk mesleğimi icra ederken hastam olan Ebrar Naz Sönmez kızım ziyaretime geldi. Kendisine ailesinin gözetiminde binmesi şartıyla bisiklet hediye ettim. Ebrar'ın gülüşünün hiç solmaması, saflığı ve masumiyetinin herkese örnek o..
GÜNEY KAZISI 25.07.2017
GÜNEY KAZISI 25.07.2017
        Tüm dostlara günaydın...         Gazipaşamızın Güney mahallesinde bulunan, tarihi en az 2 bin yıllık olan ve son 12 yıldır düzenli olarak arkeolojik kazıların yapıldığı Antiocheia Ad Gragum antik kentini dün Kaymakamımız Nurullah K..
Hafta sonu çalışmaları 24.07.2017
Hafta sonu çalışmaları 24.07.2017
        Hayırlı sabahlar, iyi haftalar Gazipaşam...         Ekiplerimiz hafta sonu da çalışmalarımıza aralıksız devam etti. Beyobası mahallesindeki bozuk olan ve asfalt dokülemeyecek durumda olan 5 yere toplam 325 m3 beton döküldü. Maha ya..
Hasta Ziyareti 2017
Hasta Ziyareti 2017
        Macar mahallemizde "Karabacak" lakabıyla tanınan Mustafa Yılmaz amcamızı ziyaret ederek bizlerden istediği tekerlekli sandalyeyi kendisine teslim ettik. Rabbim tez zamanda Mustafa Amcamıza ve tüm hastalarımıza acil şifalar versin. ..
YAYLA YOLLARI BAKIM ÇALIŞMASI 2017
YAYLA YOLLARI BAKIM ÇALIŞMASI 2017
        Yayla yollarında ulaşımın daha rahat yapılabilmesi için Gazipaşa Belediyesi olarak yol yapım, bakım ve onarımlarına devam ediyoruz. Tüm hemşerilerimin güzel ve sorunsuz bir yayla sezonu geçirmelerini diliyorum.         ..
Zeytinada mahalle konağı 21.07.2017
Zeytinada mahalle konağı 21.07.2017
Tüm dostlara hayırlı sabahlar hayırlı Cumalar... Zeytinada mahalle konağımızın tadilatına başladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...        
 
H A B E R L E R
 • BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
          Koru mahallemizde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasının ardından Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Atatürk İlkokulunun bahçesini sıcak asfaltla kapladık. Ana yolun bir kısmını da bitirdik. Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmamız devam edecek. Bakılar'a sıcak asfalt çok yakışacak. Hayır..
  Devamı >
 • SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
          Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden partimizin yönetim kurulu üyesi Naciye Köse ablamızın taziyesine katılmak üzere ilçemize geldi. DSİ sulama hattı şantiyesinde de incelemelerde bulanan Çavuşoğlu, Cuma namazını kıldıktan sonra ilçemizden ayrıldı. İlçemize olan sevg..
  Devamı >
 • MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
          Göreve geldiğimizde, kültürümüzü yaşatmak ve ilçemizdeki sosyal-kültürel etkinliklere renk katmak amacıyla, gönüllük esasına bağlı olarak kurduğumuz Mehter Takımına, katkı sağlayan Gazipaşa sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür belgesi takdim ettik. Hiçbir beklentisi olmayan ve özveriyle ilçemize hizmet eden Mehter ..
  Devamı >
 • TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
          Akdeniz Medeniyetlerini Araştırma Enstitüsünün öncülüğünde 6-7-8 Ağustos tarihlerinde organize ettiği Roma İmparatoru Marcus Ulpius Traianus Kolokyumunun son ayağı, 1900 yıl önce Trainus'un hayatını kaybettiği Gazipaşamızda gerçekleşti. Ev sahipliğimizde Selinus Kalesi eteklerinde bulunan Şekerhane Köşkü olarak..
  Devamı >
 • Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
          Akçal yolundaki yol genişletme ve Yunt Yaylasına kadar dökülen sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimize kolaylıklar diledik. Çataltaş yaylasında Mehmet Arslan'ın misafiri olduk. Bu vesileyle dedemi de ziyaret ederek elini öptüm, hayır duasını aldım.              
  Devamı >
 • Kültür Merkezi İnşaatı 04.08.2017
          Tüm dostlara hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar...         Gazipaşamızın önemli bir eksiğini giderecek olan Kültür Merkezinin inşaasına başlandı. Antalya Büyükşehir Belediyemizin yaklaşık 18 milyon TL'ye ihale ettiği ve içinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, tiyatro ve sinema salonları, konferans salonu, kadı..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY ASFALT ÇALIŞMASI 03.08,2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Kızılgüney mahallemizde, 4 farklı noktada yürüttüğümüz, toplamda 4.5 kilometre dökeceğimiz sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerimize kolaylıklar diledik, mahalle halkını ziyaret ettik. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve bizlere ikramlarda b..
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI 02.08.2017
          Sıcak asfaltla donattığımız Koru mahallemizde çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Volga sitesinin olduğu Zakkum Sokakta devam eden sıcak asfalt çalışmamız daha sonra Koru mezarlık yolunda devam edecek. Akabinde ekiplerimiz ana yolu sıcak asfaltla kapladıktan sonra Bakılar mahallesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY STABİLİZE ASFALT 1.08.2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kızılgüney Mahallemizin Sarılar mevkinde stabilize asfalt çalışmamıza başladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...           
  Devamı >
 • Vali Sayın Yılmaz Şimşek Ziyaret 31/7/2017
          Niğde valisi, Zeytinadalı hemşerimiz Sayın Yılmaz Şimşek ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdı. Sayın Şimşek ve İlçe kaymakamımız Nurullah Kaya ile birlikte Zeytinadalı hemşerilerimizle bir araya gelerek hasbıhal ettik. Sayın Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, bir kez daha yeni görevinde b..
  Devamı >