Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
SGK ZİYARETİ 16.05.2017
SGK ZİYARETİ 16.05.2017
        Her yıl 15-21 Mayıs tarihlerinde kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Gazipaşa Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü ve çalışanları ziyaretimize geldiler. Kendilerinin günlerini kutlar, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi suna..
CUMHURİYET İLKOKULU RESİM SERGİSİ 16.05.2017
CUMHURİYET İLKOKULU RESİM SERGİSİ 16.05.2017
        Cumhuriyet İlkokulu 4. Sınıf Resim Kulübü öğrencilerinin hazırladığı resim sergisini gezdik. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerin eline sağlık.              RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
BETON YOLLAR 16.05.2017
BETON YOLLAR 16.05.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Bazı kırsal ve merkez mahallelerimizde asfalt dökülemeyecek durumda olan kısa mesafeli ve yamaç yollarda beton yol uygulaması yapıyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi maksadıyla..
ESENTEPE MAHALLE KONAĞI 15.05.2017
ESENTEPE MAHALLE KONAĞI 15.05.2017
        Gününüz aydın haftanız hayırlı olsun Gazipaşa'm...         Esentepe mahallemizde yapımına başladığımız mahalle konağı inşaat çalışması hızla ilerliyor. İnşallah kısa sürede tamamlayarak mahalle halkına teslim edeceğiz. Şimdiden hay..
ÖĞRENCİLERİN ZİYARETİ 12.05.2017
ÖĞRENCİLERİN ZİYARETİ 12.05.2017
        Cumhuriyet Ortaokulu 5/D sınıfı öğrencileri, Topluma Hizmet Eden Devlet Kurumları temalı dersleri için belediyemizi ziyaret ederek, belediyemizin işleyişi hakkında birimlerimizden bilgiler aldılar. Geleceğimizin teminatı çocuklar so..
REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ 12.05.2017
REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ 12.05.2017
        Her yıl 10-16 Mayıs tarihlerinde değişik ekinliklerle icra edilen Dünya Engelliler Haftasını vesile kılarak Özel Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik, evlatlarımızla kucaklaştık. Her canınız sıkıldığında,..
ENGELLİLER HAFTASI 11.05.2017
ENGELLİLER HAFTASI 11.05.2017
        Gününüz aydın olsun Gazipaşa'm...         Engelliler Haftası nedeniyle Özel Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri her yıl olduğu gibi belediyemizi ziyaret ettiler. Özgül ve Samet kardeşime nazik z..
KORU FENER BÖLGESİ 05.05.2017
KORU FENER BÖLGESİ 05.05.2017
        Hayırlı Cumalar Gazipaşa'm...         Koru Fener bölgesinde yapımına başladığımız mesire alanında yol açma ve hafriyat çalışmaları kısmen tamamlandı. İnşallah bu muhteşem manzara eşliğinde en geç Temmuz ayı başlarında pikniğimizi y..
DENİZLİ'DE GAZİPAŞALILARLA KAHVALTI 08.05.2017
DENİZLİ'DE GAZİPAŞALILARLA KAHVALTI 08.05.2017
        Gününüz aydın, haftanız hayırlı olsun Gazipaşa'm..         Sağlıklı Kentler Birliği üyeliği için gittiğimiz Denizli'de, Gazipaşalı genç hemşehrilerimizle bir araya geldik. Dışarıdan bir gözle Gazipaşa'mızı, projelerimizi ve hayalle..
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ ÜYELİĞİ 06.05.2017
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ ÜYELİĞİ 06.05.2017
        Her yönüyle yaşanabilir sağlıklı kentler oluşturmak hedefiyle 2005 yılında kurulan Sağlıklı Kentler Birliğinin (SKB) Denizli'de gerçekleşen 26. Olağan Meclis Toplantısında Gazipaşa Belediyemizin üyelik başvurusu değerlendirildi ve k..
 
H A B E R L E R
 • Gençlik ve Fetih Şöleni Gecesi
          Belediyemizin katkılarıyla İlçe Müftülüğümüz, Gençlik Spor Müdürlüğümüz ve Çınar Derneğinin düzenlediği Gençlik ve Fetih Şöleni duygu dolu anlara sahne oluyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.                         
  Devamı >
 • GENÇLİK VE FETİH ŞÖLENİ
          Belediyemizin katkılarıyla İlçe Müftülüğü, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Çınar Derneğinin düzenleyeceği Gençlik ve Fetih Şöleni havanın yağışlı olması nedeniyle bugün 20.30'da Belediye Fuar Alanında gerçekleşecektir. Kur'an-ı Kerim güzel okumada dünya üçüncüsü Hafız Ahmet Yüksel, Sanatçı Fatih Ko..
  Devamı >
 • Teşekkürler Fenerbahçe...
  Basketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finalde Yunan ekibi Olympiakos'u farklı yenerek Avrupa Şampiyonu olan Fenerbahçe'mizi canı gönülden tebrik ediyorum. Teşekkürler Fenerbahçe...      
  Devamı >
 • 5. Lamos Arena Karakucak Başpehlivanlık Güreşlerimiz başladı.
         Katılmak zorunda olduğum Ankara'daki parti kurultayımız nedeniyle ilçemde olamadığım için üzgünüm ancak kalbim ilçemle... Tüm güreşçilere başarılar, siz değerli hemşerilerime iyi seyirler diliyorum.            
  Devamı >
 • AYDINCIK KÖPRÜSÜ BİTİYOR
          Aydıncık ve Beyobası Mahallelilerini birbirine bağlayacak, bölgede bulunan yaklaşık 8 mahallenin ulaşımını kolaylaştıracak Aydıncık köprünün ayakları tamamlandı. Girişimlerimiz ve ısrarımız sonucu bizleri kırmayarak nadir de olsa köprü inşaatı yapan DSİ, 12 metre genişliğinde 70 metre uzunluğunda olan köprüyü s..
  Devamı >
 • 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
  19 MAYIS  ATATÜRK’Ü ANMA  GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN... 
  Devamı >
 • SICAK ASFALT BAŞLADI 18.05.2017
          SICAK ASFALTTA TARİHİ REKOR Uzun zamandır yaptığı hazırlıkları tamamlayan Gazipaşa Belediyesi, sıcak asfalt dökmeye başladı. Kahyalar'da 3 kilometrelik Çaybaşı yolunda başlayan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Çelik, "Gazipaşa tarihinde görülmemiş bir asfaltı 4-5 ay içinde dökeceğiz. Sıcak ve stabi..
  Devamı >
 • BAŞSAĞLIĞI 17.05.2017
          Güne ne yazık ki ilçemizde meydana gelen ve 2 can kaybıyla sonuçlanan kaza haberleriyle uyandık. Aydıncık mahallesinde tarlasını sürerken kullandığı traktörün devrilmesi sonucu 85 yaşındaki Hüseyin Çelik ile yayla yolunda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla atan kamyonetin sürücüsü 74 yaşındaki Ali ..
  Devamı >
 • MÜFTÜLÜK ENGELLİ BULUŞMASI 16.05.2017
          Gazipaşa Müftülüğümüzün organize ettiği engelli kardeşlerimiz ve elleri öpülesi aileleriyle Çarşı Cami avlusunda akşam yemeği yedik ve sohbet ettik. Dertlerini dinlediğimiz kardeşlerimizin bizlerden en büyük talepleri desteklerle, yardımlarla hayatlarını sürdürmek yerine, el emekleriyle, alın terleriyle çalışar..
  Devamı >
 • BEYREBUCAK AHMET ŞAHİN CAMİİ 16.05.2017
          Malzeme teminini Gazipaşa Belediyesinin, işçi desteğini Antalya Büyükşehir Belediyesinin yaptığı Beyrebucak Mahallesinde bulunan Ahmet Şahin Caminin parke döşeme çalışması tamamlanma aşamasına geldi. İnşallah Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bu yıl 25 cami ve mezarlığın bakımını ve çevre düzenlemesini yapacağ..
  Devamı >