Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
ÇALIPINAR BETON YOL 01.06.2017
ÇALIPINAR BETON YOL 01.06.2017
        Hayırlı Sabahlar, Bereketli Ramazanlar Gazipaşa'm.         Çalıpınar mahallesi Hocalar mevkiinde yürüme güçlüğü çeken Mustafa Yılmaz ve Mehmet Tunç'un evlerinin önüne beton yol yaparak ulaşım imkanlarını rahatlattık. Mahalle kuruld..
Beyrebucak Mahallesi İftar Yemeği
Beyrebucak Mahallesi İftar Yemeği
        Birlik ve kardeşlik soframızı bu akşam Beyrebucak mahallemize kurduk. Yine çok güzel bir iftar yaptık. İlgilerinden dolayı Mahalleme teşekkür ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin.                
KAHYALAR SICAK ASFALT 30.05.2017
KAHYALAR SICAK ASFALT 30.05.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kahyalar mahallemizde çay başı olarak bilinen 3 kilometrelik yola toplamda 4 bin 900 ton sıcak asfalt dökerek çalışmamızı tamamladık(üstteki fotoğraf). Ekiplerimiz Kahyalar'da havalimanı kavşa..
Sanayi Esnafımızın İftar Yemeği
Sanayi Esnafımızın İftar Yemeği
        Sanayi esnafımızın sanayi sitesinde çok güzel bir ortamda verdiği iftar yemeğine katıldık. Allah birliklerini bozmasın, hayırlarını kabul etsin. Sanayideki hurda araçların kaldırılması, sanayideki ara yolların açılması ve kanalizasy..
ALTIN KEPÇE ZİYARET 29.05.2017
ALTIN KEPÇE ZİYARET 29.05.2017
        Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu makamımızda bizleri ziyarete geldiler. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Saray ve derneğin yönetim kurulu üyeleriyle hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendil..
AKDENİZ SAHİL YOLU ÇALIŞMALARI 29.05.2017
AKDENİZ SAHİL YOLU ÇALIŞMALARI 29.05.2017
        Akdeniz Sahil Yolu çalışmalarını yerinde inceledik. 370 milyon TL maliyetli proje içerisinde Gazipaşa Anamur arasında Türkiye'nin en uzun ikinci tünel geçişi olacak. Tünelin iş bitirme süresi 1100 gün ancak firma bunu 800-900 günde ..
Belediye Fuar Alanında İftar Yemeğine Katıldık
Belediye Fuar Alanında İftar Yemeğine Katıldık
Belediye Fuar Alanında Kasap Erdoğan Yüksel'in verdiği iftar yemeğine katıldık. Allah hayrını kabul etsin.           
İlk İftar Ziyareti
İlk İftar Ziyareti
        Ramazan ayının ilk iftarını Kaymakam Bey ile birlikte Kore Gazisi Ahmet Amca'nın sofrasına konuk olarak gerçekleştirdik. Bizlere sofrasını ve gönlünü açan Ahmet Amca'ya teşekkür ediyorum. Allah kendisine hayırlı sağlıklı ömürler ver..
BETON YOLLAR 26.05.2017
BETON YOLLAR 26.05.2017
        Hasdere mahallemizde dik ve engebeli olan 6 yola toplamda 160 metreküp beton dökerek vatandaşlarımızın sıkıntısını giderdik. Ekmel mahallemizde de benzer durumdaki yollara toplamda 60 metreküp beton döktük. Bugün ise Bakılar mahalle..
ALTYAPIYA DEVASA YATIRIM 26.05.2017
ALTYAPIYA DEVASA YATIRIM 26.05.2017
        Günümüz aydın, Cuma'mız hayırlı olsun Gazipaşa'm. Bugün kılınacak ilk teravih namazının ardından yarın ilk oruçla başlayacak 11 ayın sultanı Ramazan'ı Şerif, tüm İslam alemine mübarek olsun.         2017 yılının ilk yarısında topla..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >