Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
SAHİL YOLU SÜS HAVUZU VE AQUA PARK
SAHİL YOLU SÜS HAVUZU VE AQUA PARK
        Gazipaşa'nın vizyon projelerinden biri olan Sahilyolu Projesi şekillenmeye başladı. Altyapısını tamamladığımız yolun üst yapı çalışmalarına başladık. Yürüyüş yolunun taşları döşenmeye başladı. Proje kapsamında, seçim döneminde söz v..
AK PARTİ YÖNETİMİ ZİYARET
AK PARTİ YÖNETİMİ ZİYARET
        AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Avcı ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ziyaretimize geldi. Karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine te..
SELİNUS KALESİ BAYRAK DİREĞİ
SELİNUS KALESİ BAYRAK DİREĞİ
        Selinus Kalesinde bulunan ve yıpranan bayrağımızı yenisiyle değiştirdik. Bayrak direğini büyütmek için de çalışmaya başladık. İnşallah kısa bir süre içerisinde Kalemize ve ilçemize yakışır yeni bir bayrak direği direğinde şanlı bayr..
BEYOBASI ÇIBIK CAMİİ BAHÇE DÜZENLEMESİ
BEYOBASI ÇIBIK CAMİİ BAHÇE DÜZENLEMESİ
        Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Beyobası Mahallesi Çıbık Caminde çevre düzenlemesine başladık. 380 Metrekarelik caminin bahçesi parke ile kaplanacak, cami çevresinin peyzaj çalışması yapılacak. Mahallemize hayırlı uğurlu ..
İNCEĞİZ MAHALLESİ MENFEZ YAPIMI
İNCEĞİZ MAHALLESİ MENFEZ YAPIMI
        İnceğiz Mahallesi Taşköprü yolunda başlattığımız 2x3.5 metre büyüklüğündeki menfezi tamamladık. Mahalledeki ulaşım sorunu ciddi bir şekilde rahatlayacak. Mahallemize hayırlı olusun...              
SELİNUS KALESİ 1. DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
SELİNUS KALESİ 1. DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
        "Gazipaşa Değerlerini Tanıyor" etkinlikleri çerçevesinde, Geleneksel hale getirmek istediğimiz sportif ve kültürel yürüyüşlerimizin ilkini gerçekleştirdik. Selinus Kalesi'ne düzenlediğimiz ilk yürüyüşümüz oldukça keyifli geçti. Doğa..
EXPO 2016 ANTALYA
EXPO 2016 ANTALYA
        Bugün Antalya için çok önemli bir gün. EXPO 2016 ANTALYA'nın bugün resmi açılışı gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun açılışını gerçekleştireceği EXPO 2016 Antalya..
23 NİSAN KOLTUK DEVRİ
23 NİSAN KOLTUK DEVRİ
        23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğumuzu İstiklal İlkokulu 4/B sınıfı öğrencisi Ayşe Kaya'ya devrettik. Ayşe Başkana arkadaşları Rana Bayrak, Feyza Güler, Arda Kaplan eşlik ettik. Ayşe Başkan ilk olarak okulun..
KAMUOYUNA DUYURULUR
KAMUOYUNA DUYURULUR
        Facebook hesabı üzerinden tarafına yönelik birtakım suçlamalarda bulunulması üzerine bir açıklama yapma gereği duydum.  Deniz yolunun, sahil yoluna döndüğü noktada bulunan bir kanalizasyon hattından foseptik aktığı gerekçesiyle tar..
YENİ MAHALLE BİNLİK İMAR PLANI
YENİ MAHALLE BİNLİK İMAR PLANI
        Yeni Mahalle 18. Madde uygullamasına yönelik olarak hazırlanan 1/1000'lik imar planı revizyonu askıya çıktı. 18 Nisan'da başlıyan askı süreci 20 Mayıs'ta sona erecek. İlgilenen tüm vatandaşlarımızı belediye binamıza bekliyoruz   ..
 
H A B E R L E R
 • Gençlik ve Fetih Şöleni Gecesi
          Belediyemizin katkılarıyla İlçe Müftülüğümüz, Gençlik Spor Müdürlüğümüz ve Çınar Derneğinin düzenlediği Gençlik ve Fetih Şöleni duygu dolu anlara sahne oluyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.                         
  Devamı >
 • GENÇLİK VE FETİH ŞÖLENİ
          Belediyemizin katkılarıyla İlçe Müftülüğü, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Çınar Derneğinin düzenleyeceği Gençlik ve Fetih Şöleni havanın yağışlı olması nedeniyle bugün 20.30'da Belediye Fuar Alanında gerçekleşecektir. Kur'an-ı Kerim güzel okumada dünya üçüncüsü Hafız Ahmet Yüksel, Sanatçı Fatih Ko..
  Devamı >
 • Teşekkürler Fenerbahçe...
  Basketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finalde Yunan ekibi Olympiakos'u farklı yenerek Avrupa Şampiyonu olan Fenerbahçe'mizi canı gönülden tebrik ediyorum. Teşekkürler Fenerbahçe...      
  Devamı >
 • 5. Lamos Arena Karakucak Başpehlivanlık Güreşlerimiz başladı.
         Katılmak zorunda olduğum Ankara'daki parti kurultayımız nedeniyle ilçemde olamadığım için üzgünüm ancak kalbim ilçemle... Tüm güreşçilere başarılar, siz değerli hemşerilerime iyi seyirler diliyorum.            
  Devamı >
 • AYDINCIK KÖPRÜSÜ BİTİYOR
          Aydıncık ve Beyobası Mahallelilerini birbirine bağlayacak, bölgede bulunan yaklaşık 8 mahallenin ulaşımını kolaylaştıracak Aydıncık köprünün ayakları tamamlandı. Girişimlerimiz ve ısrarımız sonucu bizleri kırmayarak nadir de olsa köprü inşaatı yapan DSİ, 12 metre genişliğinde 70 metre uzunluğunda olan köprüyü s..
  Devamı >
 • 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
  19 MAYIS  ATATÜRK’Ü ANMA  GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN... 
  Devamı >
 • SICAK ASFALT BAŞLADI 18.05.2017
          SICAK ASFALTTA TARİHİ REKOR Uzun zamandır yaptığı hazırlıkları tamamlayan Gazipaşa Belediyesi, sıcak asfalt dökmeye başladı. Kahyalar'da 3 kilometrelik Çaybaşı yolunda başlayan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Çelik, "Gazipaşa tarihinde görülmemiş bir asfaltı 4-5 ay içinde dökeceğiz. Sıcak ve stabi..
  Devamı >
 • BAŞSAĞLIĞI 17.05.2017
          Güne ne yazık ki ilçemizde meydana gelen ve 2 can kaybıyla sonuçlanan kaza haberleriyle uyandık. Aydıncık mahallesinde tarlasını sürerken kullandığı traktörün devrilmesi sonucu 85 yaşındaki Hüseyin Çelik ile yayla yolunda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla atan kamyonetin sürücüsü 74 yaşındaki Ali ..
  Devamı >
 • MÜFTÜLÜK ENGELLİ BULUŞMASI 16.05.2017
          Gazipaşa Müftülüğümüzün organize ettiği engelli kardeşlerimiz ve elleri öpülesi aileleriyle Çarşı Cami avlusunda akşam yemeği yedik ve sohbet ettik. Dertlerini dinlediğimiz kardeşlerimizin bizlerden en büyük talepleri desteklerle, yardımlarla hayatlarını sürdürmek yerine, el emekleriyle, alın terleriyle çalışar..
  Devamı >
 • BEYREBUCAK AHMET ŞAHİN CAMİİ 16.05.2017
          Malzeme teminini Gazipaşa Belediyesinin, işçi desteğini Antalya Büyükşehir Belediyesinin yaptığı Beyrebucak Mahallesinde bulunan Ahmet Şahin Caminin parke döşeme çalışması tamamlanma aşamasına geldi. İnşallah Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bu yıl 25 cami ve mezarlığın bakımını ve çevre düzenlemesini yapacağ..
  Devamı >