Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
DENİZ TEMİZLİĞİ
DENİZ TEMİZLİĞİ
        Geleneksel hale getirdiğimiz deniz ve sahil temizliğine bu yıl da devam ettik. Geçtiğimiz yıla nazaran bu yıl daha az çöp topladık. Buna rağmen yüzü aşkın çöp torbası dolusu atık toplandı. Benzer çalışmayı Koru ve Kahyalar Sahilinde..
HACI MUSA ÇAYININ SARI SU KÖPRÜSÜ ISLAH ÇALIŞMASI
HACI MUSA ÇAYININ SARI SU KÖPRÜSÜ ISLAH ÇALIŞMASI
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm. Cuma'mız mübarek olsun.          Cuma sabahı sizlerle iki müjdeli haberi paylaşmak istiyorum. Yaptığımız görüşmeler sonrası DSİ 13. Bölge Müdürlüğü, Taşkın Koruma kapsamında Hacı Musa Çayı'nın Sarısu Kö..
SAHİL TEMİZLİĞİ
SAHİL TEMİZLİĞİ
        Gazipaşa Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda yaptığımız sahil temizliği çalışmamızı bu yıl da gerçekleştireceğiz. 21 Mayıs Cumartesi günü saat 08.00'da başlayacak olan sahil temizliğine tüm ilçe halkımızı davet ediyorum. Hep birli..
MUZKENT ORTAOKULU TAMAMLANDI
MUZKENT ORTAOKULU TAMAMLANDI
        2013 Yılında mahalle halkının katkılarıyla kaba inşaatı biten, ödenek olmadığı için 2 yıl bekleyen Muzkent Ortaokulu'nun ince işleri AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse'nin girişimleri sonucu tamamlandı. Yaklaşık 500 bin TL h..
ESENPINAR MAHALLE MEYDANI
ESENPINAR MAHALLE MEYDANI
        Esenpınar Mahallemizin meydan düzenlemesine başladık. 600 metrekare parke, 100 metre bordör döşeyeceğimiz meydan önümüzdeki cuma gününe kadar hazır hale getirilecek. Gazipaşa'ya Değer... Hayırlı Uğurlu Olsun....         ..
MEZARLIKLARA NAMAZ ALANI
MEZARLIKLARA NAMAZ ALANI
        Gazipaşa ve Antalya Büyükşehir Belediyeleri, ihtiyacı olan 44 mahallenin mezarlığında namaz kılma alanı oluşturuyor. Gazipaşa Belediyesi'nin temin ettiği parke taşlar, her iki belediyenin çalışanları tarafından mezarlıklara döşeniyo..
ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE EĞİTİM SEMİNERİ
ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE EĞİTİM SEMİNERİ
        Belediyemizin katkılarıyla düzenlenen, üniversite sınavına girecek öğrenciler ve velilerine yönelik bilgilendirme toplantısı dün gerçekleşti. Seminere katılım bizleri memnun etti. Seminerde konuşmacı olarak katılan diyetisyen Merve ..
SAHİL YOLU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI
SAHİL YOLU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI
        Selinus Sahil yolunun altyapı ve kaldırım çalışması 4 nolu büfenin olduğu bölgeye kadar tamamlandı. Aynı bölgenin sıcak asfalt çalışması da tamamlandı. Kalan kısmın dolgu çalışması bittikten sonra sıcak asfalt dökümüne başlancak. Ga..
AKOLUK CAMİSİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ
AKOLUK CAMİSİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ
        Akoluk Camisinin çevre düzenlemesi bitme aşamasına geldi. 200 metrekare alanı parke ve 80 metrekare alanı bordür ile kapladık. Mahalle halkına hayırlı uğurlu olsun...         
TUĞRA - SAAT KULESİ
TUĞRA - SAAT KULESİ
Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi. Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi. Saltanat dedikleri bir cihan kavgasıdır. Olmaya baht ü saadet dünyada vahdet gibi. Kanuni Sultan Süleyman Hava limanı kavşağına şanlı geçmi..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >