Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
KARALAR SICAK ASFALT 15.11.2017
KARALAR SICAK ASFALT 15.11.2017
        Tüm dostlara hayırlı sabahlar, bol kazançlar...         Karalar mahallemizde başlattığımız 5 bin 850 metrelik (9 bin 399 ton) sıcak asfalt çalışmasını dün itibariyle tamamladık. Karalar'a sıcak asfalt çok yakıştı. Hayırlı uğurlu ol..
HORTUM FELAKETİ 14.11.2017
HORTUM FELAKETİ 14.11.2017
        Kaş, Finike, Kumluca ve Demre ilçelerinde dün oluşan hortum nedeniyle zarar gören hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, felakette yaralanan 38 kişiye de Allah'tan acil şifalar diliyorum. Allah daha büyük felaketlerle bi..
Esnaf ziyareti
Esnaf ziyareti
Hayırlı sabahlar Gazipaşam... İlçemizin önemli gelir kaynaklarından olan Keçiboynuzunun paketleme ve satışını gerçekleştiren Yalçın Ticaret'i ziyaret ederek çalışanlara kolaylıklar diledik. Tüm üreticilerimize ve esnaflarımıza bu vesileyle..
YEŞİLYURT ÇOCUK PARKI
YEŞİLYURT ÇOCUK PARKI
Hayırlı sabahlar, iyi haftalar Gazipaşam... Göreve başlarken bir çocuğun dahi olduğu mahallemize çocuk parkı yapacağımızı söylemiştik. Bunu da başarmak üzereyiz. Bazen "Bu kadar iş varken buna ne gerek var" şeklinde eleştiriler de aldık an..
ADD MEVLİT PROGRAMI
ADD MEVLİT PROGRAMI
Atatürkçü Düşünce Derneği Gazipaşa Şubesinin Yeşilyurt mahallemizde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için okuttuğu Kuran'ı Kerim ve Mevlid'i Şerif programına katıldık. Bizleri davet eden ADD Başkanı Fehmi Tuncer'e ve biz..
10 Kasım Cumhuriyet Meydanı Tören
10 Kasım Cumhuriyet Meydanı Tören
Ata'mızı ölümünün 79. yılında özlemle andık. Belediye Kültür Merkezinde Anma Programına katıldık. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına anma programını tertip eden Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ediyorum.
10 Kasım Mesajı
10 Kasım Mesajı
Kendisinin dediği gibi naçiz vücudu toprak oldu ancak kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacak. Seni unutmayacağız Büyük Önder. Ölümünün 79. yılında rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhun şad olsun.
KARALAR ILICA YOLU
KARALAR ILICA YOLU
Hayırlı sabahlar Gazipaşam... Karalar Ilıca grup yolundaki sıcak asfalt çalışmamız Ilıca'ya ulaştı. Durmak yok YOLA devam...
Kombi arazisinin otel yapımı Haber
Kombi arazisinin otel yapımı Haber
Kombi arazisinin otel yapımı için 49 yıllığına kiralanması için aldığımız kararın iptali için mahkemeye gideceğini açıklayan CHP İlçe Başkanı Ömer Güven'e verdiğimiz yanıtın yer aldığı haberimiz... Gerçekten utanç verici...
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclisine katıldık. Alınan kararların Antalyamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.