Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
KAMUOYUNA DUYURULUR
KAMUOYUNA DUYURULUR
        Facebook hesabı üzerinden tarafına yönelik birtakım suçlamalarda bulunulması üzerine bir açıklama yapma gereği duydum.  Deniz yolunun, sahil yoluna döndüğü noktada bulunan bir kanalizasyon hattından foseptik aktığı gerekçesiyle tar..
YENİ MAHALLE BİNLİK İMAR PLANI
YENİ MAHALLE BİNLİK İMAR PLANI
        Yeni Mahalle 18. Madde uygullamasına yönelik olarak hazırlanan 1/1000'lik imar planı revizyonu askıya çıktı. 18 Nisan'da başlıyan askı süreci 20 Mayıs'ta sona erecek. İlgilenen tüm vatandaşlarımızı belediye binamıza bekliyoruz   ..
İSTİKLAL ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ZİYARETİ
İSTİKLAL ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ZİYARETİ
        Gazipaşa İstiklal Şehit Süleyman Gür İlkokulu öğrencileri Sosyal Bilgiler dersi kapsamında işlenen Yerel Yönetimleri konulu ders için bizleri ziyarete geldiler. Başkanlık makamı en kalabalık günlerinden birini yaşadı, beni de çok sı..
KUTLU DOĞUM HAFTASI 2016
KUTLU DOĞUM HAFTASI 2016
        Cuma günü Büyükşehir Belediye Meclisine katıldığım için Cumhuriyet meydanında Müftülüğümüzün düzenlediği Kutlu Doğum Haftası programına katılamadım. Etkinlikler kapsamında bugün Beyrebucak mahallesinde düzenlenen programa katıldım. ..
SAHİL YOLU İNCELEME
SAHİL YOLU İNCELEME
        Gazipaşa'mızın çehresini değiştirecek olan Sahil Yolu projemizde süren çalışmaları, yolun projelerini çizen Meclis Üyemiz Mimar Mustafa Avcı ile inceledik. Yolda bulunan kaldırımlara döşeyeceğimiz taşları dahi özenle seçtik. Sadece ..
TELEKOM VE AKDENİZ EDAŞ ZİYARET
TELEKOM VE AKDENİZ EDAŞ ZİYARET
        Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Antalya Doğu Bölge Müdürü Uğur Osman Koç ve Gazipaşa İşletme Müdürü Ömer Anıl Tok ile Türk Telekom Alanya Müdürü Yılmaz Demir makamımızda bizleri ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Kend..
ÇELİK'TEN İMARA KÖKLÜ ÇÖZÜM
ÇELİK'TEN İMARA KÖKLÜ ÇÖZÜM
         Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, ilçede yapılan imar planı ve 18. Madde uygulamaları hakkında bilgi verdi. Zaman zaman kendisine yöneltilen imar çalışmalarının yetersiz olduğu yönündeki eleştirilerin bilgi eksikliğinden..
ANAMURLU ŞEHİDİMİZE VEDA
ANAMURLU ŞEHİDİMİZE VEDA
        Diyarbakır'ın Hani İlçe Jandarma Komutanlığı'na PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla yaptığı saldırıda şehit olan Anamurlu Jandarma Uzman Çavuş Halis Uysal'ın (23) naaşını Gazipaşa Havalimanı'nda karşıladık. İnşallah bu son şehid..
POLİS 171 YAŞINDA
POLİS 171 YAŞINDA
        Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171’inci yıldönümü nedeniyle tören düzenlendi. GAZİPAŞA İlçe Emniyet Müdürlüğünce, 8-10 Nisan Polis Haftasının 171. yıldönümü töreni Gazipaşa Cumhuriyet Meydanı..
ÇAMLICA MAHALLESİ MENFEZ ÇALIŞMASI
ÇAMLICA MAHALLESİ MENFEZ ÇALIŞMASI
        Çamlıca Mahallesi Ardıçdibi mevkiinde ulaşımı rahatlatmak adına 2.5X2.5 metre büyüklüğünde 2 adet menfez çalışmasını tamamladık. Mahalle halkına hayırlı uğurlu olsun...           
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >