Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
YAYLA YOLLARI BAKIM
YAYLA YOLLARI BAKIM
        Yayla sezonunun başlamasıyla birlikte yayla yollarında bakım ve onarım çalışmalarına başladık. Hafta sonu gerçekleşecek olan yayla şenliği nedeniyle çalışmalara Çığlık Yarcakmuar yayla yolundan başladık. Yaz sezonu süresince yayla y..
ZABITA DENETİM
ZABITA DENETİM
        Yaklaşan Ramazan ayı münasebetiyle Zabıta ekiplerimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleriyle birlikte gıda üretimi ve satışı yapan işletmeleri denetledi. Denetimler sonucu ciddi hijyen sorunları ..
YENİKÖY BOZERKEK OKULU PARK YAPIMI
YENİKÖY BOZERKEK OKULU PARK YAPIMI
        Bir çocuğun dahi olduğu yere park yapacağımıza dair söz vermiştik. Bu uğurda aralıksız çalışıyoruz. Gazipaşa Alanya Havalimanı perakende satış alanları işletmecisi Atü Duty Free'nin katkılarıyla temin edilen oyun grupları Yeniköy Ma..
ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR BULVARI PARK YAPIMI
ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR BULVARI PARK YAPIMI
        Yeni bir güne, yeni bir haftaya daha "Bismillah." Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm.... Şehit Süleyman Gür Bulvarı, Migros market arkasında bulanan 18 dönümlük atıl vaziyetteki alanı, yeni bir cazibe merkezine dönüştürmek için kolları sı..
İŞ'TE BAŞARI KONFERANSI
İŞ'TE BAŞARI KONFERANSI
        Başarıyı Arttırma Merkezi'nin, Gazipaşa Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlediği "İş'te Başarı" adlı konferans, Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. İyi bir iş sahibi olmak yada çalıştığımız alanda profesyonelleşmek için izlenece..
ADVİYE HANIM PARKI AÇILIŞI
ADVİYE HANIM PARKI AÇILIŞI
        Gazipaşa'da Av. Kemal Akça İlköğretim Okulu, Av. Kemal Akça Merkezi Teknik Anadolu Lisesi ve Av. Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kazandıran ve daha birçok hayır işine imza atan değerli büyüğümüz Av. Kemal Akça, söz ..
TMF PLAKET
TMF PLAKET
        Gazipaşa'ya yapmak için kolları sıvadığımız 20 dönümlük, motosporlarının yapıldığı yarış ve antrenman pisti için sona yaklaştık. İnşallah DSİ'nin onayından sonra 3 ay içinde çalışmaya başlarız. Yaptığımız çalışmalardan ve verdiğimiz..
VAN ÇALDIRAN İLÇESİNDE ŞEHİT
VAN ÇALDIRAN İLÇESİNDE ŞEHİT
        Van'ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK'nın yol keserek 10 TIR'ı ateşe verdiği haberini alan ve operasyon başlatan askerimize yönelik teröristlerin daha önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcıları infilak ettirmeleri sonucu ne yaz..
9. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması
9. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması
        2 Nisan 2016 tarihinde Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde Zeytin Dostu Derneği’nin düzenlediği da ilçemizi temsil eden Büyükakça Zeytincilik, 1 altın 2 gümüş madalya almaya hak kazandı. Bu başarı ve ödül Büyükakça Zeytincilik nezdinde..
HOŞGELDİN BEBEK 119 AİLEYE ULAŞTI
HOŞGELDİN BEBEK 119 AİLEYE ULAŞTI
        "HOŞGELDİN BEBEK" 119 AİLEYE ULAŞTI Gazipaşa Belediyesi'nin 19 Şubat 2016 tarihinden itibaren başladığı "Hoşgeldin Bebek" projesi, yeni bebek sahibi olan ailelerden tam not aldı. Gazipaşa Belediyesi Mavi Masa biriminin yürüttüğü pr..
 
H A B E R L E R
 • BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
          Koru mahallemizde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasının ardından Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Atatürk İlkokulunun bahçesini sıcak asfaltla kapladık. Ana yolun bir kısmını da bitirdik. Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmamız devam edecek. Bakılar'a sıcak asfalt çok yakışacak. Hayır..
  Devamı >
 • SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
          Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden partimizin yönetim kurulu üyesi Naciye Köse ablamızın taziyesine katılmak üzere ilçemize geldi. DSİ sulama hattı şantiyesinde de incelemelerde bulanan Çavuşoğlu, Cuma namazını kıldıktan sonra ilçemizden ayrıldı. İlçemize olan sevg..
  Devamı >
 • MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
          Göreve geldiğimizde, kültürümüzü yaşatmak ve ilçemizdeki sosyal-kültürel etkinliklere renk katmak amacıyla, gönüllük esasına bağlı olarak kurduğumuz Mehter Takımına, katkı sağlayan Gazipaşa sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür belgesi takdim ettik. Hiçbir beklentisi olmayan ve özveriyle ilçemize hizmet eden Mehter ..
  Devamı >
 • TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
          Akdeniz Medeniyetlerini Araştırma Enstitüsünün öncülüğünde 6-7-8 Ağustos tarihlerinde organize ettiği Roma İmparatoru Marcus Ulpius Traianus Kolokyumunun son ayağı, 1900 yıl önce Trainus'un hayatını kaybettiği Gazipaşamızda gerçekleşti. Ev sahipliğimizde Selinus Kalesi eteklerinde bulunan Şekerhane Köşkü olarak..
  Devamı >
 • Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
          Akçal yolundaki yol genişletme ve Yunt Yaylasına kadar dökülen sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimize kolaylıklar diledik. Çataltaş yaylasında Mehmet Arslan'ın misafiri olduk. Bu vesileyle dedemi de ziyaret ederek elini öptüm, hayır duasını aldım.              
  Devamı >
 • Kültür Merkezi İnşaatı 04.08.2017
          Tüm dostlara hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar...         Gazipaşamızın önemli bir eksiğini giderecek olan Kültür Merkezinin inşaasına başlandı. Antalya Büyükşehir Belediyemizin yaklaşık 18 milyon TL'ye ihale ettiği ve içinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, tiyatro ve sinema salonları, konferans salonu, kadı..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY ASFALT ÇALIŞMASI 03.08,2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Kızılgüney mahallemizde, 4 farklı noktada yürüttüğümüz, toplamda 4.5 kilometre dökeceğimiz sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerimize kolaylıklar diledik, mahalle halkını ziyaret ettik. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve bizlere ikramlarda b..
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI 02.08.2017
          Sıcak asfaltla donattığımız Koru mahallemizde çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Volga sitesinin olduğu Zakkum Sokakta devam eden sıcak asfalt çalışmamız daha sonra Koru mezarlık yolunda devam edecek. Akabinde ekiplerimiz ana yolu sıcak asfaltla kapladıktan sonra Bakılar mahallesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY STABİLİZE ASFALT 1.08.2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kızılgüney Mahallemizin Sarılar mevkinde stabilize asfalt çalışmamıza başladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...           
  Devamı >
 • Vali Sayın Yılmaz Şimşek Ziyaret 31/7/2017
          Niğde valisi, Zeytinadalı hemşerimiz Sayın Yılmaz Şimşek ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdı. Sayın Şimşek ve İlçe kaymakamımız Nurullah Kaya ile birlikte Zeytinadalı hemşerilerimizle bir araya gelerek hasbıhal ettik. Sayın Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, bir kez daha yeni görevinde b..
  Devamı >