Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
ADVİYE HANIM PARKI AÇILIŞI
ADVİYE HANIM PARKI AÇILIŞI
        Gazipaşa'da Av. Kemal Akça İlköğretim Okulu, Av. Kemal Akça Merkezi Teknik Anadolu Lisesi ve Av. Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kazandıran ve daha birçok hayır işine imza atan değerli büyüğümüz Av. Kemal Akça, söz ..
TMF PLAKET
TMF PLAKET
        Gazipaşa'ya yapmak için kolları sıvadığımız 20 dönümlük, motosporlarının yapıldığı yarış ve antrenman pisti için sona yaklaştık. İnşallah DSİ'nin onayından sonra 3 ay içinde çalışmaya başlarız. Yaptığımız çalışmalardan ve verdiğimiz..
VAN ÇALDIRAN İLÇESİNDE ŞEHİT
VAN ÇALDIRAN İLÇESİNDE ŞEHİT
        Van'ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK'nın yol keserek 10 TIR'ı ateşe verdiği haberini alan ve operasyon başlatan askerimize yönelik teröristlerin daha önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcıları infilak ettirmeleri sonucu ne yaz..
9. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması
9. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması
        2 Nisan 2016 tarihinde Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde Zeytin Dostu Derneği’nin düzenlediği da ilçemizi temsil eden Büyükakça Zeytincilik, 1 altın 2 gümüş madalya almaya hak kazandı. Bu başarı ve ödül Büyükakça Zeytincilik nezdinde..
HOŞGELDİN BEBEK 119 AİLEYE ULAŞTI
HOŞGELDİN BEBEK 119 AİLEYE ULAŞTI
        "HOŞGELDİN BEBEK" 119 AİLEYE ULAŞTI Gazipaşa Belediyesi'nin 19 Şubat 2016 tarihinden itibaren başladığı "Hoşgeldin Bebek" projesi, yeni bebek sahibi olan ailelerden tam not aldı. Gazipaşa Belediyesi Mavi Masa biriminin yürüttüğü pr..
DENİZ TEMİZLİĞİ
DENİZ TEMİZLİĞİ
        Geleneksel hale getirdiğimiz deniz ve sahil temizliğine bu yıl da devam ettik. Geçtiğimiz yıla nazaran bu yıl daha az çöp topladık. Buna rağmen yüzü aşkın çöp torbası dolusu atık toplandı. Benzer çalışmayı Koru ve Kahyalar Sahilinde..
HACI MUSA ÇAYININ SARI SU KÖPRÜSÜ ISLAH ÇALIŞMASI
HACI MUSA ÇAYININ SARI SU KÖPRÜSÜ ISLAH ÇALIŞMASI
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm. Cuma'mız mübarek olsun.          Cuma sabahı sizlerle iki müjdeli haberi paylaşmak istiyorum. Yaptığımız görüşmeler sonrası DSİ 13. Bölge Müdürlüğü, Taşkın Koruma kapsamında Hacı Musa Çayı'nın Sarısu Kö..
SAHİL TEMİZLİĞİ
SAHİL TEMİZLİĞİ
        Gazipaşa Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda yaptığımız sahil temizliği çalışmamızı bu yıl da gerçekleştireceğiz. 21 Mayıs Cumartesi günü saat 08.00'da başlayacak olan sahil temizliğine tüm ilçe halkımızı davet ediyorum. Hep birli..
MUZKENT ORTAOKULU TAMAMLANDI
MUZKENT ORTAOKULU TAMAMLANDI
        2013 Yılında mahalle halkının katkılarıyla kaba inşaatı biten, ödenek olmadığı için 2 yıl bekleyen Muzkent Ortaokulu'nun ince işleri AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse'nin girişimleri sonucu tamamlandı. Yaklaşık 500 bin TL h..
ESENPINAR MAHALLE MEYDANI
ESENPINAR MAHALLE MEYDANI
        Esenpınar Mahallemizin meydan düzenlemesine başladık. 600 metrekare parke, 100 metre bordör döşeyeceğimiz meydan önümüzdeki cuma gününe kadar hazır hale getirilecek. Gazipaşa'ya Değer... Hayırlı Uğurlu Olsun....         ..
 
H A B E R L E R
 • ASFALT ÇALIŞMALARI 14.09.2017
          Gazipaşa Belediyesi olarak Ekmel mahallemizde sürdürdüğümüz sıcak asfalt çalışmasını yeni Fen Lisemizin önünden D400 Karayoluna bağladık. Ekmel mahallemizde bir süre ara vereceğimiz sıcak asfalt çalışmamız Bakılar çöplük yolunda devam edecek. Ayrıca Doğanca mahallemizdeki 5.5 kilometrelik sathi asfalt çalışmamı..
  Devamı >
 • AFYON ZİYARETİ 12.09.2017
          Gazipaşamızın işlerini takip etmek için gittiğimiz Ankara yolunda ecdadımızın, vatanımızın düşman işgalinden kurtuluşunda dönüm noktasını olan Büyük Taarruz'u gerçekleştirdiği Afyon Kocatepe'yi ziyaret ettik. Bu aziz vatanı bizlere miras bırakan başta başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm ecdadı..
  Devamı >
 • BÜYÜKŞEHİR EYLÜL MECLİSİ 11.09.2017
          Önemli kararların alındığı bir Antalya Büyükşehir Belediye Meclisini daha tamamladık. Antalyamıza hayırlı olsun...             
  Devamı >
 • Koru Sahili Projesi 11/09/2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Selinus Sahilinde yaptığımız sahil çalışmasının ardından Koru Sahili için de yaptığımız sahil projemiz, Çevre Şehircilik ve Doğal Sit Kurulunca onaylandı. İnşallah Aralık ayında sahil düzenleme çalışmamıza başlayarak ilçemize ikinci plajı kazandıracağız. İlçemize hayırlı u..
  Devamı >
 • DOĞANCA ASFALT ÇALIŞMASI 10.09.2017
          İyi Pazarlar Gazipaşam...         Doğanca mahallemizin Zeytinburnu mevkisinde hafta için astarını attığımız 5.5 kilometrelik yolun sathi kaplamasına başladık. Bir aksilik olmazsa Allah'ın izniyle çarşamba günü çalışmamızı bitirmiş olacağız. Bunun hemen akabinde Gökçesaray mahallemizde 7.5 kilometre sathi asfal..
  Devamı >
 • EKMEL (EBİCE) SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 07.09.2017
          Bayram öncesi başladığımız ancak bayram süresince kısa bir ara verdiğimiz Ekmel Mahallemizdeki sıcak asfalt çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İnşallah bu yıl dökmeye söz verdiğimiz 110 kilometrelik sıcak asfaltı 50 kilometre daha arttırarak ilçemizde tarihi bir rekora daha imza atacağız. Sıcak a..
  Devamı >
 • Cumhuriyet Veydanında Bayramlaşma Töreni
  Bayram namazının ardından Cumhuriyet meydanında bayramlaşma törenine katıldık. Hep birlikte nice bayramlara...                      
  Devamı >
 • Sevdiklerimizle nice bayramlara... Kurban Bayramımız kutlu olsun...
  Sevdiklerimizle nice bayramlara... Kurban Bayramımız kutlu olsun...      
  Devamı >
 • ŞEHİTLER BELGESELİ GALA 30.08.2017
          30 Ağustos 1922 yılında zaferle sonuçlanan "Büyük Taarruz"un 95. sene-i devriyesini anlamlı bir etkinlikle kutladık. Gazipaşalı şehitlerimizin aziz hatırası için hazırlattığımız "Gazipaşa Şehitler Belgeseli"nin galasını Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirdik. Şehitlerimizin ruhuna okuttuğumuz Kur'an-ı Kerim..
  Devamı >
 • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARI 30.08.2017
          30 Ağustos Zafer Bayramını, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen resmi törenle kutladık. Akşam ise Gazipaşalı şehitlerimiz için hazırlattığımız Gazipaşa Şehitler Belgeselinin Galasını gerçekleştireceğiz. Belediye Kültür Merkezinde saat 20.00'da gerçekleştireceğimiz galaya sizleri de bekler bu vesileyle bir kez daha..
  Devamı >