Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
ÇİLE CAMİ PARKE ÇALIŞMASI
ÇİLE CAMİ PARKE ÇALIŞMASI
        Çile Camisinin bahçe düzenlemesi bitme aşamasına geldi. 250 metrekare alanı parke ile kapladık. Mahalle halkına hayırlı uğurlu olsun...              
DOĞANCA OKULU PARKE ÇALIŞMASI
DOĞANCA OKULU PARKE ÇALIŞMASI
        Doğanca İlköğretim Okulu bahçesinin parke ve çalışmasını tamamladık. Toplamda 1900 metrekare alana parke ve bordör döşendi. Okulumuz öğrenci ve öğretmenlerine hayırlı olsun.              
GAZİPAŞA YENİ CAZİBE MERKEZİ
GAZİPAŞA YENİ CAZİBE MERKEZİ
        Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, göreve geldiği 30 Mart 2014 tarihinden buyana ilçedeki ticaret hayatına ilişkin bilgiler verdi.  2 Yıla yakın bir süredir Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Başkan Çelik, 30 Mart 2008 ta..
SELİNUS SAHİLİ İHALELER
SELİNUS SAHİLİ İHALELER
        Belediyemiz dün Sahilde bulunan 7 büfe, 1 halı saha, 1 market ve Ilıca Parkında bulunan 1 adet büfeyi ihale yoluyla kiraya verdi. İhaleler katılımcıların ve izleyenlerin gözleri önünde olabildiğince şeffaf yapıldı. Açık arttırma usu..
SAHİL YOLU YERALTI KONTEYNERİ
SAHİL YOLU YERALTI KONTEYNERİ
        Günaydın Gazipaşa'm. Herkese iyi bir hafta geçirmesini diliyorum.  Sahil yolunda başlattığımız çalışma olanca hızıyla sürüyor. Bölgeye yeraltı konteynerlerini de monte ediyoruz. 5 konteynerin montajı bitti. Bunlara 5 tane daha ekle..
ÜLKÜ OCAKLARI ZİYARETİ
ÜLKÜ OCAKLARI ZİYARETİ
        Gazipaşa Ülkü Ocakları Başkanlığı'na yeni atanan Muammer Dönmez ve beraberindekiler bizleri ziyarete geldiler. Güzel ilçemize yapılacak hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı Muammer Dönmez ve ..
MUSTAFA YILDIZ CAMİİ
MUSTAFA YILDIZ CAMİİ
        Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Beyobası Mahallesi Çıbık Mevkiinde bulunan Mustafa Yıldız Camii'nin çevre düzenlemesi bitme aşamasına geldi. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...                 
SAHİL YOLU SÜS HAVUZU VE AQUA PARK
SAHİL YOLU SÜS HAVUZU VE AQUA PARK
        Gazipaşa'nın vizyon projelerinden biri olan Sahilyolu Projesi şekillenmeye başladı. Altyapısını tamamladığımız yolun üst yapı çalışmalarına başladık. Yürüyüş yolunun taşları döşenmeye başladı. Proje kapsamında, seçim döneminde söz v..
AK PARTİ YÖNETİMİ ZİYARET
AK PARTİ YÖNETİMİ ZİYARET
        AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Avcı ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ziyaretimize geldi. Karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine te..
SELİNUS KALESİ BAYRAK DİREĞİ
SELİNUS KALESİ BAYRAK DİREĞİ
        Selinus Kalesinde bulunan ve yıpranan bayrağımızı yenisiyle değiştirdik. Bayrak direğini büyütmek için de çalışmaya başladık. İnşallah kısa bir süre içerisinde Kalemize ve ilçemize yakışır yeni bir bayrak direği direğinde şanlı bayr..
 
H A B E R L E R
 • ASFALT ÇALIŞMALARI 14.09.2017
          Gazipaşa Belediyesi olarak Ekmel mahallemizde sürdürdüğümüz sıcak asfalt çalışmasını yeni Fen Lisemizin önünden D400 Karayoluna bağladık. Ekmel mahallemizde bir süre ara vereceğimiz sıcak asfalt çalışmamız Bakılar çöplük yolunda devam edecek. Ayrıca Doğanca mahallemizdeki 5.5 kilometrelik sathi asfalt çalışmamı..
  Devamı >
 • AFYON ZİYARETİ 12.09.2017
          Gazipaşamızın işlerini takip etmek için gittiğimiz Ankara yolunda ecdadımızın, vatanımızın düşman işgalinden kurtuluşunda dönüm noktasını olan Büyük Taarruz'u gerçekleştirdiği Afyon Kocatepe'yi ziyaret ettik. Bu aziz vatanı bizlere miras bırakan başta başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm ecdadı..
  Devamı >
 • BÜYÜKŞEHİR EYLÜL MECLİSİ 11.09.2017
          Önemli kararların alındığı bir Antalya Büyükşehir Belediye Meclisini daha tamamladık. Antalyamıza hayırlı olsun...             
  Devamı >
 • Koru Sahili Projesi 11/09/2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Selinus Sahilinde yaptığımız sahil çalışmasının ardından Koru Sahili için de yaptığımız sahil projemiz, Çevre Şehircilik ve Doğal Sit Kurulunca onaylandı. İnşallah Aralık ayında sahil düzenleme çalışmamıza başlayarak ilçemize ikinci plajı kazandıracağız. İlçemize hayırlı u..
  Devamı >
 • DOĞANCA ASFALT ÇALIŞMASI 10.09.2017
          İyi Pazarlar Gazipaşam...         Doğanca mahallemizin Zeytinburnu mevkisinde hafta için astarını attığımız 5.5 kilometrelik yolun sathi kaplamasına başladık. Bir aksilik olmazsa Allah'ın izniyle çarşamba günü çalışmamızı bitirmiş olacağız. Bunun hemen akabinde Gökçesaray mahallemizde 7.5 kilometre sathi asfal..
  Devamı >
 • EKMEL (EBİCE) SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 07.09.2017
          Bayram öncesi başladığımız ancak bayram süresince kısa bir ara verdiğimiz Ekmel Mahallemizdeki sıcak asfalt çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İnşallah bu yıl dökmeye söz verdiğimiz 110 kilometrelik sıcak asfaltı 50 kilometre daha arttırarak ilçemizde tarihi bir rekora daha imza atacağız. Sıcak a..
  Devamı >
 • Cumhuriyet Veydanında Bayramlaşma Töreni
  Bayram namazının ardından Cumhuriyet meydanında bayramlaşma törenine katıldık. Hep birlikte nice bayramlara...                      
  Devamı >
 • Sevdiklerimizle nice bayramlara... Kurban Bayramımız kutlu olsun...
  Sevdiklerimizle nice bayramlara... Kurban Bayramımız kutlu olsun...      
  Devamı >
 • ŞEHİTLER BELGESELİ GALA 30.08.2017
          30 Ağustos 1922 yılında zaferle sonuçlanan "Büyük Taarruz"un 95. sene-i devriyesini anlamlı bir etkinlikle kutladık. Gazipaşalı şehitlerimizin aziz hatırası için hazırlattığımız "Gazipaşa Şehitler Belgeseli"nin galasını Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirdik. Şehitlerimizin ruhuna okuttuğumuz Kur'an-ı Kerim..
  Devamı >
 • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARI 30.08.2017
          30 Ağustos Zafer Bayramını, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen resmi törenle kutladık. Akşam ise Gazipaşalı şehitlerimiz için hazırlattığımız Gazipaşa Şehitler Belgeselinin Galasını gerçekleştireceğiz. Belediye Kültür Merkezinde saat 20.00'da gerçekleştireceğimiz galaya sizleri de bekler bu vesileyle bir kez daha..
  Devamı >