Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
BEYOBASI ÇIBIK CAMİİ BAHÇE DÜZENLEMESİ
BEYOBASI ÇIBIK CAMİİ BAHÇE DÜZENLEMESİ
        Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Beyobası Mahallesi Çıbık Caminde çevre düzenlemesine başladık. 380 Metrekarelik caminin bahçesi parke ile kaplanacak, cami çevresinin peyzaj çalışması yapılacak. Mahallemize hayırlı uğurlu ..
İNCEĞİZ MAHALLESİ MENFEZ YAPIMI
İNCEĞİZ MAHALLESİ MENFEZ YAPIMI
        İnceğiz Mahallesi Taşköprü yolunda başlattığımız 2x3.5 metre büyüklüğündeki menfezi tamamladık. Mahalledeki ulaşım sorunu ciddi bir şekilde rahatlayacak. Mahallemize hayırlı olusun...              
SELİNUS KALESİ 1. DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
SELİNUS KALESİ 1. DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
        "Gazipaşa Değerlerini Tanıyor" etkinlikleri çerçevesinde, Geleneksel hale getirmek istediğimiz sportif ve kültürel yürüyüşlerimizin ilkini gerçekleştirdik. Selinus Kalesi'ne düzenlediğimiz ilk yürüyüşümüz oldukça keyifli geçti. Doğa..
EXPO 2016 ANTALYA
EXPO 2016 ANTALYA
        Bugün Antalya için çok önemli bir gün. EXPO 2016 ANTALYA'nın bugün resmi açılışı gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun açılışını gerçekleştireceği EXPO 2016 Antalya..
23 NİSAN KOLTUK DEVRİ
23 NİSAN KOLTUK DEVRİ
        23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğumuzu İstiklal İlkokulu 4/B sınıfı öğrencisi Ayşe Kaya'ya devrettik. Ayşe Başkana arkadaşları Rana Bayrak, Feyza Güler, Arda Kaplan eşlik ettik. Ayşe Başkan ilk olarak okulun..
KAMUOYUNA DUYURULUR
KAMUOYUNA DUYURULUR
        Facebook hesabı üzerinden tarafına yönelik birtakım suçlamalarda bulunulması üzerine bir açıklama yapma gereği duydum.  Deniz yolunun, sahil yoluna döndüğü noktada bulunan bir kanalizasyon hattından foseptik aktığı gerekçesiyle tar..
YENİ MAHALLE BİNLİK İMAR PLANI
YENİ MAHALLE BİNLİK İMAR PLANI
        Yeni Mahalle 18. Madde uygullamasına yönelik olarak hazırlanan 1/1000'lik imar planı revizyonu askıya çıktı. 18 Nisan'da başlıyan askı süreci 20 Mayıs'ta sona erecek. İlgilenen tüm vatandaşlarımızı belediye binamıza bekliyoruz   ..
İSTİKLAL ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ZİYARETİ
İSTİKLAL ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ZİYARETİ
        Gazipaşa İstiklal Şehit Süleyman Gür İlkokulu öğrencileri Sosyal Bilgiler dersi kapsamında işlenen Yerel Yönetimleri konulu ders için bizleri ziyarete geldiler. Başkanlık makamı en kalabalık günlerinden birini yaşadı, beni de çok sı..
KUTLU DOĞUM HAFTASI 2016
KUTLU DOĞUM HAFTASI 2016
        Cuma günü Büyükşehir Belediye Meclisine katıldığım için Cumhuriyet meydanında Müftülüğümüzün düzenlediği Kutlu Doğum Haftası programına katılamadım. Etkinlikler kapsamında bugün Beyrebucak mahallesinde düzenlenen programa katıldım. ..
SAHİL YOLU İNCELEME
SAHİL YOLU İNCELEME
        Gazipaşa'mızın çehresini değiştirecek olan Sahil Yolu projemizde süren çalışmaları, yolun projelerini çizen Meclis Üyemiz Mimar Mustafa Avcı ile inceledik. Yolda bulunan kaldırımlara döşeyeceğimiz taşları dahi özenle seçtik. Sadece ..
 
H A B E R L E R
 • SANAYİ SİTESİ SICAK ASFALT 07.10.2017
          Sanayi Sitesi içerisinde bulunan yan yolu sıcak asfaltla kapladık. Esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun. Durmak Yok YOLA Devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • GÖKÇELER BARAJI 09.10.2017
          Gününüz aydın, kazancınız bereketli olsun Gazipaşam...         Yaklaşık 100 milyon liraya mal olan Gökçeler Barajımız su tutmaya başladı. 47 bin 400 dekar zirai araziyi suyla buluşturacak olan ve 105 milyon liraya mal olacak Gazipaşa Sulama Ovası hat döşeme çalışmaları ise hızla ilerliyor. Gazipaşamıza hayırlı..
  Devamı >
 • BALKAN SİTESİ ÖNÜ ASFALT ÇALIŞMASI 06.10.2017
          Gününüz aydın Cuma'nın mübarek olsun.          Balkan sitesi önünde sıcak asfalt ve parke kaldırım çalışmasına başladık. Durmak yok YOLA devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY TOPLANTI ALANI 05.10.2017
          Kızılgüney İlkokulu olarak geçmişte kullanılan ancak okulun taşınmasıyla birlikte atıl vaziyette bekleyen eski okul binasının mahallemizin kullanımına tahsis edilmesiyle birlikte bina önündeki 500 metrekarelik alanın üzerini çatı ile kapattık. Zeminini parke ile döşeyip çocuk oyun gurubunu da mahallemize kazand..
  Devamı >
 • SAZAK YAYLA YOLU 05.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Sazak yayla yoluna astar attık, sathi asfaltı çok yakında döşeyeceğiz. Durmak yok YOLA devam...           
  Devamı >
 • İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı 04/10/2017
          Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof.Dr. Veysel Eroğlu'nun talimatıyla çalışmasına başlanan İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı projesi tamamlandı. Sayın Bakanımızla yaptığım telefon görüşmesinde göletin ve dere ıslahının 2018'de ihale edileceğini ve bütçeye alındığı müjdesini bizzat Bakan Bey'in ağzın..
  Devamı >
 • SAZAK YOLU ASFALT ÇALIŞMASI 03.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Asfalt seferberliğimiz aralıksız sürüyor. Sazak yayla yolunda sathi asfalt çalışmasına başladık. Hemen akabinde Çile mahallesinde sathi asfalt çalışmasına başlayacağız. Hayırlı uğurlu olsun. Durmak yok YOLA devam...          RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN T..
  Devamı >
 • MACAR MAHALLE MEZARLIĞI 02.10.2017
          Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Macar mahalle mezarlığı düzenleme çalışmasını yerinde inceledik. 600 metrekaresi çatı altı, 400 metrekaresi de 2.5 metre genişliğinde 160 metre uzunluğunda yürüyüş yolu olmak üzere toplamda bin metrekare parke döşediğimiz Macar mezarlığı mahalle hal..
  Devamı >
 • ASFALT ÇALIŞMALARI 01.10.2017
          İyi pazarlar Gazipaşam...         Haftasonu olmasına rağmen ekiplerimiz özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Balkan Sitesi önündeki yolda sıcak asfalt çalışmamız, Bakılar mahallesi çöplüğe giden yolda sathi asfalt çalışması ve hastane yanındaki sokakta sathi asfalt çalışmamız devam ediyor. hayırlı uğurlu olsun...
  Devamı >
 • DOĞANCA MAHALLE KONAĞI TADİLATI 30.09.207
          Doğanca mahalle konağının eskiyen kapı ve pencereleri değiştirdik. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun..              RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >