Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
Şehit Kabirleri ve Şehit Demet Sezen A.İmam Hatip Lisesi Ziyaret
Şehit Kabirleri ve Şehit Demet Sezen A.İmam Hatip Lisesi Ziyaret
        Şehidimiz Süleyman Gür ve Ahmet Şen'in kabirlerini ziyaret ettik. Merkez camisinde Şehitlerimiz ruhuna Mevlid -i Şerif okuttuk.Katılan herkes den Allah razı olsun, Allah kabul etsin. İnşallah Allah bir daha böyle üzüntüler kederler ..
Kumçatı/ŞIRNAK Şehit Yakını Ziyareti 05.07.2017
Kumçatı/ŞIRNAK Şehit Yakını Ziyareti 05.07.2017
        Şırnak Kato Dağında 2008 yılında teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Köy Korucusu Mehmet Selim Baygın'ın Şırnak Kumçatı'da bulunan baba ocağını ziyaret ettim. Şehidimizin babası Hüseyin Baygın amcaya taziyelerimizi ilettim. A..
Fevzi Çakmak Cad. Sıcak asfalt Çalışması 03.07.2017
Fevzi Çakmak Cad. Sıcak asfalt Çalışması 03.07.2017
        Koru Mahallesi Fevzi Çakmak caddesinde başlatmış olduğumuz sıcak asfalt çalışmamızda bu sabah tamamlanmıştır. Toplamda 600 metre yani 645 ton sıcak asfalt kullanılmıştır. Aynı zamanda yol kenarında 600 metre boyunca istinat duvarı y..
HAFTA SONU ÇALIŞMALARI 01.07.2017
HAFTA SONU ÇALIŞMALARI 01.07.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Hava sıcaklığının zaman zaman 40 dereceyi aşan ilçemizde hafta sonu da çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Macar'da altyapı, Koru'da asfalt çalışmasının yanı sıra Pazarcı mahallesi Sanayi Kooper..
MACAR ALTYAPI ÇALIŞMASI 29.06.2017
MACAR ALTYAPI ÇALIŞMASI 29.06.2017
        Macar mahallemizde altyapı çalışmalarına başladık. Altyapı çalışmalarının hemen akabinde Macar halkının sabırsızlıkla beklediği sıcak asfalt çalışmamız başlayacak.             
FİDANLIK CADDESİ BİTTİ 28.06.2017
FİDANLIK CADDESİ BİTTİ 28.06.2017
        Koru mahallemizde Fidanlık Caddesi sıcak asfalt çalışması tamamlandı. Sizce de yakışmadı mı? Sırada Koru Sahil Projemiz var. Biraz daha sabır...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
BAKANIMIZIN KATILIMIYLA BAYRAMLAŞMA 25.06.2017
BAKANIMIZIN KATILIMIYLA BAYRAMLAŞMA 25.06.2017
        Gazipaşamızda bayram namazı kılmayı ve Antalya'da ilk önce Gazipaşa halkıyla bayramlaşmayı gelenek haline getiren Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu bu bayram da geleneği bozmadı. Esentepe caminde bayram namazını kıldıktan s..
BELEDİYE ÇALIŞANLARI İFTAR 22.06.2017
BELEDİYE ÇALIŞANLARI İFTAR 22.06.2017
        İftar soframızı bu akşam da mesai arkadaşlarımız için kurduk. Selinus plajının eşsiz manzarası eşliğinde Gazipaşa ve Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile kıymetli aileleriyle hep birlikte iftar yaptık. Allah birlik ve berab..
RAMAZAN AYI KADİR GECESİ 2017
RAMAZAN AYI KADİR GECESİ 2017
        Bu yıl ilkleri yaşamaya devam ediyoruz. Mübarek Kadir Gecesinde Cumhuriyet Meydanında ilk kez sahur sofrası kurduk. 3 bini aşkın kadirşinas Gazipaşa halkının katıldığı sahur buluşmamız muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. Bu güzel b..
DOĞANCA-GÖKÇESARAY-ÇİLE İFTAR 19.06.2017
DOĞANCA-GÖKÇESARAY-ÇİLE İFTAR 19.06.2017
        Doğanca, Gökçesaray ve Çile mahallelerimizin katılımıyla dün akşam gerçekleştirdiğimiz iftar programına uzaktan yakından katılan tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum. Bu akşam Adanda ve Gürçam mahallelerimizin katılımıyla Gürçam me..
 
H A B E R L E R
 • BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
          Koru mahallemizde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasının ardından Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Atatürk İlkokulunun bahçesini sıcak asfaltla kapladık. Ana yolun bir kısmını da bitirdik. Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmamız devam edecek. Bakılar'a sıcak asfalt çok yakışacak. Hayır..
  Devamı >
 • SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
          Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden partimizin yönetim kurulu üyesi Naciye Köse ablamızın taziyesine katılmak üzere ilçemize geldi. DSİ sulama hattı şantiyesinde de incelemelerde bulanan Çavuşoğlu, Cuma namazını kıldıktan sonra ilçemizden ayrıldı. İlçemize olan sevg..
  Devamı >
 • MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
          Göreve geldiğimizde, kültürümüzü yaşatmak ve ilçemizdeki sosyal-kültürel etkinliklere renk katmak amacıyla, gönüllük esasına bağlı olarak kurduğumuz Mehter Takımına, katkı sağlayan Gazipaşa sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür belgesi takdim ettik. Hiçbir beklentisi olmayan ve özveriyle ilçemize hizmet eden Mehter ..
  Devamı >
 • TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
          Akdeniz Medeniyetlerini Araştırma Enstitüsünün öncülüğünde 6-7-8 Ağustos tarihlerinde organize ettiği Roma İmparatoru Marcus Ulpius Traianus Kolokyumunun son ayağı, 1900 yıl önce Trainus'un hayatını kaybettiği Gazipaşamızda gerçekleşti. Ev sahipliğimizde Selinus Kalesi eteklerinde bulunan Şekerhane Köşkü olarak..
  Devamı >
 • Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
          Akçal yolundaki yol genişletme ve Yunt Yaylasına kadar dökülen sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimize kolaylıklar diledik. Çataltaş yaylasında Mehmet Arslan'ın misafiri olduk. Bu vesileyle dedemi de ziyaret ederek elini öptüm, hayır duasını aldım.              
  Devamı >
 • Kültür Merkezi İnşaatı 04.08.2017
          Tüm dostlara hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar...         Gazipaşamızın önemli bir eksiğini giderecek olan Kültür Merkezinin inşaasına başlandı. Antalya Büyükşehir Belediyemizin yaklaşık 18 milyon TL'ye ihale ettiği ve içinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, tiyatro ve sinema salonları, konferans salonu, kadı..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY ASFALT ÇALIŞMASI 03.08,2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Kızılgüney mahallemizde, 4 farklı noktada yürüttüğümüz, toplamda 4.5 kilometre dökeceğimiz sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerimize kolaylıklar diledik, mahalle halkını ziyaret ettik. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve bizlere ikramlarda b..
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI 02.08.2017
          Sıcak asfaltla donattığımız Koru mahallemizde çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Volga sitesinin olduğu Zakkum Sokakta devam eden sıcak asfalt çalışmamız daha sonra Koru mezarlık yolunda devam edecek. Akabinde ekiplerimiz ana yolu sıcak asfaltla kapladıktan sonra Bakılar mahallesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY STABİLİZE ASFALT 1.08.2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kızılgüney Mahallemizin Sarılar mevkinde stabilize asfalt çalışmamıza başladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...           
  Devamı >
 • Vali Sayın Yılmaz Şimşek Ziyaret 31/7/2017
          Niğde valisi, Zeytinadalı hemşerimiz Sayın Yılmaz Şimşek ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdı. Sayın Şimşek ve İlçe kaymakamımız Nurullah Kaya ile birlikte Zeytinadalı hemşerilerimizle bir araya gelerek hasbıhal ettik. Sayın Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, bir kez daha yeni görevinde b..
  Devamı >