Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
Kurban Pazarı Ziyaret 29-08-2017
Kurban Pazarı Ziyaret 29-08-2017
        Mübarek Kurban Bayramına sayılı günler kala Atatürk Parkı yanında kurulan kurban pazarını ziyaret ederek hayırlı alışverişler diledik. Allah sağ salim Kurban Bayramına bizleri ulaştırsın.         
EBİCE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 18.08.2017
EBİCE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 18.08.2017
        Sıcak asfalt seferberliğimiz hız kesmeden devam ediyor. Bakılar mahallemizin ardından Ebice Mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. 3 kilometrenin üzerinde dökeceğimiz sıcak asfaltı inşallah bayram arefesine kadar bitirmeyi ..
İNAL SATHİ ASFALT ÇALIŞMASI 16.08.2017
İNAL SATHİ ASFALT ÇALIŞMASI 16.08.2017
        Asfalt seferberliğimiz kırsal mahallelerimizde de sürüyor. İnal Mahallemizde sathi asfalt öncesi astar çalışmasına başladık. 2 gün sonra mucur dökmeye başlayacağız. Toplamda 7 kilometrelik yolu bir hafta içinde sathi asfaltla kaplay..
Alaaddin Keykubat Üniversitesi Yeni Fakülteler
Alaaddin Keykubat Üniversitesi Yeni Fakülteler
Müjdeli bir haberle yeni bir haftaya başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm dostlara Hayırlı Sabahlar... Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof Dr. Ahmet Pınarbaşı'na geçtiğimiz günlerde yaptığımız ziyaret sırasında Gazipaşamıza..
ZEYTİNADA MAH. DÜĞÜN ZİYARETİ
ZEYTİNADA MAH. DÜĞÜN ZİYARETİ
        Zeytinada mahallemizde renkli bir düğüne katıldık. Hemşerimiz Bülent Şimşek hayatını Macaristanlı Ivett Bosanszky yeni ismiyle Hande ile birleştirdi. Damat efe kıyafetiyle, gelin Macaristan'ın yöresel gelinliği ile düğüne katıldı. D..
BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
        Koru mahallemizde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasının ardından Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Atatürk İlkokulunun bahçesini sıcak asfaltla kapladık. Ana yolun bir kısmını da bitirdik. Bakılar mahallemizde s..
SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
        Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden partimizin yönetim kurulu üyesi Naciye Köse ablamızın taziyesine katılmak üzere ilçemize geldi. DSİ sulama hattı şantiyesinde de incelemelerde bulanan..
MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
        Göreve geldiğimizde, kültürümüzü yaşatmak ve ilçemizdeki sosyal-kültürel etkinliklere renk katmak amacıyla, gönüllük esasına bağlı olarak kurduğumuz Mehter Takımına, katkı sağlayan Gazipaşa sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür belgesi t..
TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
        Akdeniz Medeniyetlerini Araştırma Enstitüsünün öncülüğünde 6-7-8 Ağustos tarihlerinde organize ettiği Roma İmparatoru Marcus Ulpius Traianus Kolokyumunun son ayağı, 1900 yıl önce Trainus'un hayatını kaybettiği Gazipaşamızda gerçekle..
Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
        Akçal yolundaki yol genişletme ve Yunt Yaylasına kadar dökülen sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimize kolaylıklar diledik. Çataltaş yaylasında Mehmet Arslan'ın misafiri olduk. Bu vesileyle dedemi de ziyaret ede..
 
H A B E R L E R
 • SANAYİ SİTESİ SICAK ASFALT 07.10.2017
          Sanayi Sitesi içerisinde bulunan yan yolu sıcak asfaltla kapladık. Esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun. Durmak Yok YOLA Devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • GÖKÇELER BARAJI 09.10.2017
          Gününüz aydın, kazancınız bereketli olsun Gazipaşam...         Yaklaşık 100 milyon liraya mal olan Gökçeler Barajımız su tutmaya başladı. 47 bin 400 dekar zirai araziyi suyla buluşturacak olan ve 105 milyon liraya mal olacak Gazipaşa Sulama Ovası hat döşeme çalışmaları ise hızla ilerliyor. Gazipaşamıza hayırlı..
  Devamı >
 • BALKAN SİTESİ ÖNÜ ASFALT ÇALIŞMASI 06.10.2017
          Gününüz aydın Cuma'nın mübarek olsun.          Balkan sitesi önünde sıcak asfalt ve parke kaldırım çalışmasına başladık. Durmak yok YOLA devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY TOPLANTI ALANI 05.10.2017
          Kızılgüney İlkokulu olarak geçmişte kullanılan ancak okulun taşınmasıyla birlikte atıl vaziyette bekleyen eski okul binasının mahallemizin kullanımına tahsis edilmesiyle birlikte bina önündeki 500 metrekarelik alanın üzerini çatı ile kapattık. Zeminini parke ile döşeyip çocuk oyun gurubunu da mahallemize kazand..
  Devamı >
 • SAZAK YAYLA YOLU 05.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Sazak yayla yoluna astar attık, sathi asfaltı çok yakında döşeyeceğiz. Durmak yok YOLA devam...           
  Devamı >
 • İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı 04/10/2017
          Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof.Dr. Veysel Eroğlu'nun talimatıyla çalışmasına başlanan İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı projesi tamamlandı. Sayın Bakanımızla yaptığım telefon görüşmesinde göletin ve dere ıslahının 2018'de ihale edileceğini ve bütçeye alındığı müjdesini bizzat Bakan Bey'in ağzın..
  Devamı >
 • SAZAK YOLU ASFALT ÇALIŞMASI 03.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Asfalt seferberliğimiz aralıksız sürüyor. Sazak yayla yolunda sathi asfalt çalışmasına başladık. Hemen akabinde Çile mahallesinde sathi asfalt çalışmasına başlayacağız. Hayırlı uğurlu olsun. Durmak yok YOLA devam...          RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN T..
  Devamı >
 • MACAR MAHALLE MEZARLIĞI 02.10.2017
          Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Macar mahalle mezarlığı düzenleme çalışmasını yerinde inceledik. 600 metrekaresi çatı altı, 400 metrekaresi de 2.5 metre genişliğinde 160 metre uzunluğunda yürüyüş yolu olmak üzere toplamda bin metrekare parke döşediğimiz Macar mezarlığı mahalle hal..
  Devamı >
 • ASFALT ÇALIŞMALARI 01.10.2017
          İyi pazarlar Gazipaşam...         Haftasonu olmasına rağmen ekiplerimiz özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Balkan Sitesi önündeki yolda sıcak asfalt çalışmamız, Bakılar mahallesi çöplüğe giden yolda sathi asfalt çalışması ve hastane yanındaki sokakta sathi asfalt çalışmamız devam ediyor. hayırlı uğurlu olsun...
  Devamı >
 • DOĞANCA MAHALLE KONAĞI TADİLATI 30.09.207
          Doğanca mahalle konağının eskiyen kapı ve pencereleri değiştirdik. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun..              RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >