Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
MÜFTÜLÜK ENGELLİ BULUŞMASI 16.05.2017
MÜFTÜLÜK ENGELLİ BULUŞMASI 16.05.2017
        Gazipaşa Müftülüğümüzün organize ettiği engelli kardeşlerimiz ve elleri öpülesi aileleriyle Çarşı Cami avlusunda akşam yemeği yedik ve sohbet ettik. Dertlerini dinlediğimiz kardeşlerimizin bizlerden en büyük talepleri desteklerle, y..
BEYREBUCAK AHMET ŞAHİN CAMİİ 16.05.2017
BEYREBUCAK AHMET ŞAHİN CAMİİ 16.05.2017
        Malzeme teminini Gazipaşa Belediyesinin, işçi desteğini Antalya Büyükşehir Belediyesinin yaptığı Beyrebucak Mahallesinde bulunan Ahmet Şahin Caminin parke döşeme çalışması tamamlanma aşamasına geldi. İnşallah Büyükşehir Belediyesi i..
SGK ZİYARETİ 16.05.2017
SGK ZİYARETİ 16.05.2017
        Her yıl 15-21 Mayıs tarihlerinde kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Gazipaşa Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü ve çalışanları ziyaretimize geldiler. Kendilerinin günlerini kutlar, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi suna..
CUMHURİYET İLKOKULU RESİM SERGİSİ 16.05.2017
CUMHURİYET İLKOKULU RESİM SERGİSİ 16.05.2017
        Cumhuriyet İlkokulu 4. Sınıf Resim Kulübü öğrencilerinin hazırladığı resim sergisini gezdik. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerin eline sağlık.              RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
BETON YOLLAR 16.05.2017
BETON YOLLAR 16.05.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Bazı kırsal ve merkez mahallelerimizde asfalt dökülemeyecek durumda olan kısa mesafeli ve yamaç yollarda beton yol uygulaması yapıyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi maksadıyla..
ESENTEPE MAHALLE KONAĞI 15.05.2017
ESENTEPE MAHALLE KONAĞI 15.05.2017
        Gününüz aydın haftanız hayırlı olsun Gazipaşa'm...         Esentepe mahallemizde yapımına başladığımız mahalle konağı inşaat çalışması hızla ilerliyor. İnşallah kısa sürede tamamlayarak mahalle halkına teslim edeceğiz. Şimdiden hay..
ÖĞRENCİLERİN ZİYARETİ 12.05.2017
ÖĞRENCİLERİN ZİYARETİ 12.05.2017
        Cumhuriyet Ortaokulu 5/D sınıfı öğrencileri, Topluma Hizmet Eden Devlet Kurumları temalı dersleri için belediyemizi ziyaret ederek, belediyemizin işleyişi hakkında birimlerimizden bilgiler aldılar. Geleceğimizin teminatı çocuklar so..
REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ 12.05.2017
REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ 12.05.2017
        Her yıl 10-16 Mayıs tarihlerinde değişik ekinliklerle icra edilen Dünya Engelliler Haftasını vesile kılarak Özel Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik, evlatlarımızla kucaklaştık. Her canınız sıkıldığında,..
ENGELLİLER HAFTASI 11.05.2017
ENGELLİLER HAFTASI 11.05.2017
        Gününüz aydın olsun Gazipaşa'm...         Engelliler Haftası nedeniyle Özel Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri her yıl olduğu gibi belediyemizi ziyaret ettiler. Özgül ve Samet kardeşime nazik z..
KORU FENER BÖLGESİ 05.05.2017
KORU FENER BÖLGESİ 05.05.2017
        Hayırlı Cumalar Gazipaşa'm...         Koru Fener bölgesinde yapımına başladığımız mesire alanında yol açma ve hafriyat çalışmaları kısmen tamamlandı. İnşallah bu muhteşem manzara eşliğinde en geç Temmuz ayı başlarında pikniğimizi y..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >