Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
BAŞPEHLİVANLIK GÜREŞLERİ
BAŞPEHLİVANLIK GÜREŞLERİ
        Gazipaşa Lamos Arena Karakucak Başehlivanlık Güreşleri’nin dördüncüsü bu yıl Çığlık Mahallesi Yarcakmuğar Yaylası’nda yapıldı. Katılımcılarla birlikte güzel bir hafta sonu geçirdik. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyor, güreşlerde..
KARAÇUKUR TESPİLİ MEZARLI
KARAÇUKUR TESPİLİ MEZARLI
        Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz cami ve mezarlıkların çevre düzenleme çalışmaları kapsamında Karaçukur Mahallesi Tesbili mezarlığına namaz kılma alanı yapıldı. Son rötuşların ardından 160 metrekarelik alan ma..
ŞAHİNLER MERKEZ CAMİ PARKE
ŞAHİNLER MERKEZ CAMİ PARKE
        Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Gazipaşa’da 41 mahalle mezarlığına namaz kılma alanı kavuşturmak ve camilerin bahçe düzenlemesini yapmak için başlattığımız çalışma devam ediyor. Çalışmalar kapsamında son olarak Şahinler M..
YAYLA YOLLARI BAKIM
YAYLA YOLLARI BAKIM
        Yayla sezonunun başlamasıyla birlikte yayla yollarında bakım ve onarım çalışmalarına başladık. Hafta sonu gerçekleşecek olan yayla şenliği nedeniyle çalışmalara Çığlık Yarcakmuar yayla yolundan başladık. Yaz sezonu süresince yayla y..
ZABITA DENETİM
ZABITA DENETİM
        Yaklaşan Ramazan ayı münasebetiyle Zabıta ekiplerimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleriyle birlikte gıda üretimi ve satışı yapan işletmeleri denetledi. Denetimler sonucu ciddi hijyen sorunları ..
YENİKÖY BOZERKEK OKULU PARK YAPIMI
YENİKÖY BOZERKEK OKULU PARK YAPIMI
        Bir çocuğun dahi olduğu yere park yapacağımıza dair söz vermiştik. Bu uğurda aralıksız çalışıyoruz. Gazipaşa Alanya Havalimanı perakende satış alanları işletmecisi Atü Duty Free'nin katkılarıyla temin edilen oyun grupları Yeniköy Ma..
ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR BULVARI PARK YAPIMI
ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR BULVARI PARK YAPIMI
        Yeni bir güne, yeni bir haftaya daha "Bismillah." Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm.... Şehit Süleyman Gür Bulvarı, Migros market arkasında bulanan 18 dönümlük atıl vaziyetteki alanı, yeni bir cazibe merkezine dönüştürmek için kolları sı..
İŞ'TE BAŞARI KONFERANSI
İŞ'TE BAŞARI KONFERANSI
        Başarıyı Arttırma Merkezi'nin, Gazipaşa Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlediği "İş'te Başarı" adlı konferans, Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. İyi bir iş sahibi olmak yada çalıştığımız alanda profesyonelleşmek için izlenece..
ADVİYE HANIM PARKI AÇILIŞI
ADVİYE HANIM PARKI AÇILIŞI
        Gazipaşa'da Av. Kemal Akça İlköğretim Okulu, Av. Kemal Akça Merkezi Teknik Anadolu Lisesi ve Av. Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kazandıran ve daha birçok hayır işine imza atan değerli büyüğümüz Av. Kemal Akça, söz ..
TMF PLAKET
TMF PLAKET
        Gazipaşa'ya yapmak için kolları sıvadığımız 20 dönümlük, motosporlarının yapıldığı yarış ve antrenman pisti için sona yaklaştık. İnşallah DSİ'nin onayından sonra 3 ay içinde çalışmaya başlarız. Yaptığımız çalışmalardan ve verdiğimiz..