Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
DENİZLİ'DE GAZİPAŞALILARLA KAHVALTI 08.05.2017
DENİZLİ'DE GAZİPAŞALILARLA KAHVALTI 08.05.2017
        Gününüz aydın, haftanız hayırlı olsun Gazipaşa'm..         Sağlıklı Kentler Birliği üyeliği için gittiğimiz Denizli'de, Gazipaşalı genç hemşehrilerimizle bir araya geldik. Dışarıdan bir gözle Gazipaşa'mızı, projelerimizi ve hayalle..
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ ÜYELİĞİ 06.05.2017
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ ÜYELİĞİ 06.05.2017
        Her yönüyle yaşanabilir sağlıklı kentler oluşturmak hedefiyle 2005 yılında kurulan Sağlıklı Kentler Birliğinin (SKB) Denizli'de gerçekleşen 26. Olağan Meclis Toplantısında Gazipaşa Belediyemizin üyelik başvurusu değerlendirildi ve k..
KORU YOL ÇALIŞMASI 04.05.2017
KORU YOL ÇALIŞMASI 04.05.2017
        Koru mahallesinde Koru Camii karşısında bulunan yolda iyileştirme çalışmalarına başladık. 300 metre yağmursuyu hattı döşenen sokakta yaklaşık bin metre taş duvar örülecek. Altyapının hazırlanmasının ardından sokak sıcak asfaltla kap..
YAYLA YOLLARI AÇMA ÇALIŞMASI 03.05.2017
YAYLA YOLLARI AÇMA ÇALIŞMASI 03.05.2017
        Herkese hayırlı, bereketli bir gün diliyorum.          Yaklaşan yayla sezonu öncesi yayla yollarımızda yol açma çalışmalarını hızlandırdık. Ekiplerimiz Çayıryakası'na kadar kardan kapanan yolları ulaşıma açtı. Bugün ise Gökkuzluk v..
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLAMALARI 01.05.2017
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLAMALARI 01.05.2017
        Gazipaşa'da İşçi Bayramı böyle kutlanır. Teşekkürler mesai arkadaşlarım. Bir kez daha bayramınız kutlu olsun, hep birlikte nice bayramlara...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
TOKİ TAPU DEVRİ 27.04.2017
TOKİ TAPU DEVRİ 27.04.2017
        Sizlere verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda çalışmaya başladığımız TOKİ'de arazi tahsisini başardık. Koru ve Bakılar mahallesinde bulunan 144 dönümlük arazinin tapusunu ..
ROYALFLIGHT İNİŞİ 26.04.2017
ROYALFLIGHT İNİŞİ 26.04.2017
        Tarifeli sefer düzenleyen Rus Havayolu Şirketi Popeda'nın ardından Rusya'dan Gazipaşa Havalimanına charter uçuş düzenleyen ilk havayolu şirketi olan RoyalFlight da havalimanımıza iniş yaptı. Moskova'dan kalkan ve 189 yolcusuyla ilk ..
TEOG NİSAN 2017
TEOG NİSAN 2017
        Hayırlı sabahlar Gazipaşa'm...         İlçemizde bugün 20 okul, 66 salonda toplamda 704 öğrencimiz Temel Eğitimden Orta Öğretime (TEOG) geçiş sınavına girecektir. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.
KAYMAKAM KAYA VE GÖRÜCÜ ZİYARET 25.04.2017
KAYMAKAM KAYA VE GÖRÜCÜ ZİYARET 25.04.2017
        Gazipaşa Kaymakamımız Nurullah Kaya ve Denizli Merkezefendi Kaymakamımız Gazipaşalı abimiz Şükrü Görücü, makamımızda bizleri ziyaret ederek onurlandırdılar. Kendilerinde ziyaretleri ve hoş sohbetleri için teşekkürlerimi sunuyorum. ..
ILICA YAĞMUR SUYU HATTI 25.04.2017
ILICA YAĞMUR SUYU HATTI 25.04.2017
        Hayırlı sabahlar Gazipaşa'm...         Ilıca mahallemizde 15 gün önce başladığımız alt yapı çalışmaları kapsamında mahalle geneline 391 adet 400'lük büz yerleştirdik. Şuan çalışmamız Cami ve Manavlı mevkiinde devam ediyor. 1 hafta ..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >