Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
YAVRU KEDİLER 24.04.2017
YAVRU KEDİLER 24.04.2017
        Gününüz aydın haftanız hayırla geçsin Gazipaşa'm.         Kışlabucağı Camii yanında annelerini araç çarptığı için bakıma muhtaç bir halde bulunan 5 yavru kediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli sahip çıktı. Sahiplenmek isteyenl..
MİRAÇ KANDİLİ 23.04.2017
MİRAÇ KANDİLİ 23.04.2017
        İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu geceye bizi ulaştıran Rabbimize şükürler olsun. Müftülüğümüzün Yeni Camiide düzenlediği Miraç Kandili programında, Gazipaşa ve Antalya Büyükşehir Belediyesi olar..
23 NİSAN 2017
23 NİSAN 2017
Bugün 23 Nisan, neşe doluyor insan... Bayramınız kutlu olsun çocuklar...          RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.  
POPEDA RUS HAVAYOLLARI İLK UÇUŞ 21.04.2017
POPEDA RUS HAVAYOLLARI İLK UÇUŞ 21.04.2017
        Rus Havayolu şirketi Popeda, bugün Gazipaşa Alanya Havaalanına ilk inişini gerçekleştirdi. Moskova'dan aldığı 188 yolcusuyla havalimanımıza sorunsuz bir şekilde ilen Rus yolcu uçağını bölge turizmcileri coşkuyla karşıladı. Bu yıl öz..
SANAT SEMPOZYUMU RESİM SERGİSİ 21.04.2017
SANAT SEMPOZYUMU RESİM SERGİSİ 21.04.2017
        15 Nisan'da başlayan ve ilkini düzenlediğimiz Uluslararası Sanat Sempozyumu'muzda uluslararası üne sahip 33 sanatçımızın oluşturduğu resimleri Gazipaşa Tarım Fuarı'da bulunan Belediyemize ait stantta sergilemeye başladık. Birbirinde..
TURİZM HAFTASI KUTLAMALARI 20.04.2017
TURİZM HAFTASI KUTLAMALARI 20.04.2017
        Turizmin rengi, dili, dini ve ırkı olmadığı gibi, tüm farklılıkları birleştirici bir unsurdur. Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Dünya Turizm Haftasını Selinus plajında Avukat Kemal Akça Turizm Meslek Lisesinin hazırla..
TARIM FUARI EN İYİ ÜRÜN YARIŞMASI 20.04.2017
TARIM FUARI EN İYİ ÜRÜN YARIŞMASI 20.04.2017
        11'incisini düzenlediğimiz Gazipaşa Tarım Fuarı'nın ikinci günü de dolu dolu geçiyor. İlçe Tarım Müdürlüğümüzün düzenlediği en iyi ürün yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini ve belgelerini Kaymakam Bey ile birlikte verdik. Yarı..
11.TARIM FUARI 19.04.2017
11.TARIM FUARI 19.04.2017
        İlki 1998 yılında yapılan ve 22 yılda 11'incisi düzenlenen Gazipaşa Tarım Fuarı'mız başladı. Katılımın yoğun olduğu fuarda bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza ve stant açan tüm firmalarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. ..
RESİM SEMPOZYUMU 17.04.2017
RESİM SEMPOZYUMU 17.04.2017
        Bu yıl ilkini düzenlediğimiz ancak geleneksel hale getirmek istediğimiz Gazipaşa Uluslararası Sanat Sempozyumu başladı. 23 Nisan'a kadar sürecek olan sempozyuma 13 farklı ülkeden 34 sanatçı katılıyor. Gazipaşa Öğretmenevinde yapılan..
HALK OYLAMASI 16.04.2017
HALK OYLAMASI 16.04.2017
        Türkiye'mizin yönetim sistemini belirleyecek olan yeni Anayasanın oylandığı halk oylamasını çok şükür kazasız, belasız ve zaferle sonuçlandırdık. Gazipaşa'mızda sonuçlar istediğimiz gibi olmasa da halkımızın takdiri her zaman bizler..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >