Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
ÇALIPINAR BETON YOL 01.06.2017
ÇALIPINAR BETON YOL 01.06.2017
        Hayırlı Sabahlar, Bereketli Ramazanlar Gazipaşa'm.         Çalıpınar mahallesi Hocalar mevkiinde yürüme güçlüğü çeken Mustafa Yılmaz ve Mehmet Tunç'un evlerinin önüne beton yol yaparak ulaşım imkanlarını rahatlattık. Mahalle kuruld..
Beyrebucak Mahallesi İftar Yemeği
Beyrebucak Mahallesi İftar Yemeği
        Birlik ve kardeşlik soframızı bu akşam Beyrebucak mahallemize kurduk. Yine çok güzel bir iftar yaptık. İlgilerinden dolayı Mahalleme teşekkür ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin.                
KAHYALAR SICAK ASFALT 30.05.2017
KAHYALAR SICAK ASFALT 30.05.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kahyalar mahallemizde çay başı olarak bilinen 3 kilometrelik yola toplamda 4 bin 900 ton sıcak asfalt dökerek çalışmamızı tamamladık(üstteki fotoğraf). Ekiplerimiz Kahyalar'da havalimanı kavşa..
Sanayi Esnafımızın İftar Yemeği
Sanayi Esnafımızın İftar Yemeği
        Sanayi esnafımızın sanayi sitesinde çok güzel bir ortamda verdiği iftar yemeğine katıldık. Allah birliklerini bozmasın, hayırlarını kabul etsin. Sanayideki hurda araçların kaldırılması, sanayideki ara yolların açılması ve kanalizasy..
ALTIN KEPÇE ZİYARET 29.05.2017
ALTIN KEPÇE ZİYARET 29.05.2017
        Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu makamımızda bizleri ziyarete geldiler. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Saray ve derneğin yönetim kurulu üyeleriyle hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendil..
AKDENİZ SAHİL YOLU ÇALIŞMALARI 29.05.2017
AKDENİZ SAHİL YOLU ÇALIŞMALARI 29.05.2017
        Akdeniz Sahil Yolu çalışmalarını yerinde inceledik. 370 milyon TL maliyetli proje içerisinde Gazipaşa Anamur arasında Türkiye'nin en uzun ikinci tünel geçişi olacak. Tünelin iş bitirme süresi 1100 gün ancak firma bunu 800-900 günde ..
Belediye Fuar Alanında İftar Yemeğine Katıldık
Belediye Fuar Alanında İftar Yemeğine Katıldık
Belediye Fuar Alanında Kasap Erdoğan Yüksel'in verdiği iftar yemeğine katıldık. Allah hayrını kabul etsin.           
İlk İftar Ziyareti
İlk İftar Ziyareti
        Ramazan ayının ilk iftarını Kaymakam Bey ile birlikte Kore Gazisi Ahmet Amca'nın sofrasına konuk olarak gerçekleştirdik. Bizlere sofrasını ve gönlünü açan Ahmet Amca'ya teşekkür ediyorum. Allah kendisine hayırlı sağlıklı ömürler ver..
BETON YOLLAR 26.05.2017
BETON YOLLAR 26.05.2017
        Hasdere mahallemizde dik ve engebeli olan 6 yola toplamda 160 metreküp beton dökerek vatandaşlarımızın sıkıntısını giderdik. Ekmel mahallemizde de benzer durumdaki yollara toplamda 60 metreküp beton döktük. Bugün ise Bakılar mahalle..
ALTYAPIYA DEVASA YATIRIM 26.05.2017
ALTYAPIYA DEVASA YATIRIM 26.05.2017
        Günümüz aydın, Cuma'mız hayırlı olsun Gazipaşa'm. Bugün kılınacak ilk teravih namazının ardından yarın ilk oruçla başlayacak 11 ayın sultanı Ramazan'ı Şerif, tüm İslam alemine mübarek olsun.         2017 yılının ilk yarısında topla..
 
H A B E R L E R
 • BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
          Koru mahallemizde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasının ardından Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Atatürk İlkokulunun bahçesini sıcak asfaltla kapladık. Ana yolun bir kısmını da bitirdik. Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmamız devam edecek. Bakılar'a sıcak asfalt çok yakışacak. Hayır..
  Devamı >
 • SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
          Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden partimizin yönetim kurulu üyesi Naciye Köse ablamızın taziyesine katılmak üzere ilçemize geldi. DSİ sulama hattı şantiyesinde de incelemelerde bulanan Çavuşoğlu, Cuma namazını kıldıktan sonra ilçemizden ayrıldı. İlçemize olan sevg..
  Devamı >
 • MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
          Göreve geldiğimizde, kültürümüzü yaşatmak ve ilçemizdeki sosyal-kültürel etkinliklere renk katmak amacıyla, gönüllük esasına bağlı olarak kurduğumuz Mehter Takımına, katkı sağlayan Gazipaşa sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür belgesi takdim ettik. Hiçbir beklentisi olmayan ve özveriyle ilçemize hizmet eden Mehter ..
  Devamı >
 • TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
          Akdeniz Medeniyetlerini Araştırma Enstitüsünün öncülüğünde 6-7-8 Ağustos tarihlerinde organize ettiği Roma İmparatoru Marcus Ulpius Traianus Kolokyumunun son ayağı, 1900 yıl önce Trainus'un hayatını kaybettiği Gazipaşamızda gerçekleşti. Ev sahipliğimizde Selinus Kalesi eteklerinde bulunan Şekerhane Köşkü olarak..
  Devamı >
 • Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
          Akçal yolundaki yol genişletme ve Yunt Yaylasına kadar dökülen sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimize kolaylıklar diledik. Çataltaş yaylasında Mehmet Arslan'ın misafiri olduk. Bu vesileyle dedemi de ziyaret ederek elini öptüm, hayır duasını aldım.              
  Devamı >
 • Kültür Merkezi İnşaatı 04.08.2017
          Tüm dostlara hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar...         Gazipaşamızın önemli bir eksiğini giderecek olan Kültür Merkezinin inşaasına başlandı. Antalya Büyükşehir Belediyemizin yaklaşık 18 milyon TL'ye ihale ettiği ve içinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, tiyatro ve sinema salonları, konferans salonu, kadı..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY ASFALT ÇALIŞMASI 03.08,2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Kızılgüney mahallemizde, 4 farklı noktada yürüttüğümüz, toplamda 4.5 kilometre dökeceğimiz sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerimize kolaylıklar diledik, mahalle halkını ziyaret ettik. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve bizlere ikramlarda b..
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI 02.08.2017
          Sıcak asfaltla donattığımız Koru mahallemizde çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Volga sitesinin olduğu Zakkum Sokakta devam eden sıcak asfalt çalışmamız daha sonra Koru mezarlık yolunda devam edecek. Akabinde ekiplerimiz ana yolu sıcak asfaltla kapladıktan sonra Bakılar mahallesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY STABİLİZE ASFALT 1.08.2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kızılgüney Mahallemizin Sarılar mevkinde stabilize asfalt çalışmamıza başladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...           
  Devamı >
 • Vali Sayın Yılmaz Şimşek Ziyaret 31/7/2017
          Niğde valisi, Zeytinadalı hemşerimiz Sayın Yılmaz Şimşek ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdı. Sayın Şimşek ve İlçe kaymakamımız Nurullah Kaya ile birlikte Zeytinadalı hemşerilerimizle bir araya gelerek hasbıhal ettik. Sayın Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, bir kez daha yeni görevinde b..
  Devamı >