Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
HALK OYLAMASI 16.04.2017
HALK OYLAMASI 16.04.2017
        Haydi Bismillah! dedik ve oyumuzu kullandık, sandık görevlilerini ziyaret ederek kolaylıklar diledik. Halk oylamamız tüm ülkemize milletimize uğurlu, kademli olsun...           
BAKANIMIZ ÇAVUŞOĞLU MİTİNGİ 15.04.2017
BAKANIMIZ ÇAVUŞOĞLU MİTİNGİ 15.04.2017
        Dışişleri Bakanımız, Antalya'mızın ve Türkiye'mizin gururu Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nu, halk oylamasına bir gün kala ilçemizde ağırlamanın gururunu yaşadık. Sayın Bakanımıza ilçem adına teşekkür ediyorum. Gazipaşa üzerine düşeni 16 Ni..
BAŞKAN TÜREL ZİYARETİ 12.04.2017
BAŞKAN TÜREL ZİYARETİ 12.04.2017
        Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel, halk oylaması kapsamında ilçemizde bir takım çalışmalarda bulundu. Seçim ofisimizi ziyaret ederek vatandaşlara seslenen Başkan Türel, daha sonra MHP İlçe Teşkilatını ziyar..
KÜLTÜR MERKEZİ İHALESİ 11.04.2017
KÜLTÜR MERKEZİ İHALESİ 11.04.2017
        Gününüz aydın, kazancınız bereketli olsun Gazipaşa'm.          Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel, Büyükşehir Yasası ile devraldıkları Gazipaşa Kültür Merkezini 3 Mayıs 2017 tarihinde ihaleye çıkarak tamamlaya..
MHP İL BAŞKANI ZİYARETİ 05.04.2017
MHP İL BAŞKANI ZİYARETİ 05.04.2017
        MHP İl Başkanı Sayın Mustafa Aksoy, beraberinde Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Gazipaşa İlçe Başkanı Numan Terzi, MHP Antalya eski Milletvekilleri Hüseyin Yıldız ve Tarkan Akıllı ile birlikte bizleri makamımızda ziyaret etti..
HAFTANIN ÖZETİ 31.03.2017
HAFTANIN ÖZETİ 31.03.2017
        Tüm dostlara güzel bir gün diliyorum. Cuma'mız mübarek olsun... Yoğun bir haftayı daha geride bıraktık. Kısaca belirtmek gerekirse Esentepe Mahallesinin konak yapımına başladık, Şahinler mahallemizde toplamda 310 m³ beton yol yapım..
UKRAYNA TURİZM FUARI 30.03.2017
UKRAYNA TURİZM FUARI 30.03.2017
        Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen (UITT) Ukrayna Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı’nda, bölgemizi tanıtıyoruz. Fuara komşu ve kardeş ilçemiz Alanya'nın değerli Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel, GATCED Başkanı turizmc..
SAĞLIK OCAĞI YANI PARKE ÇALIŞMASI 28.03.2017
SAĞLIK OCAĞI YANI PARKE ÇALIŞMASI 28.03.2017
İstiklal mahallesindeki Toplum Sağlığı Merkezi arkasında bulunan caddede parke kaldırım ve yol çalışmasına başladık. İnşallah 2 gün içinde çalışmamızı tamamlayacağız. İlçemize hayırlı uğurlu olsun...           RESİMLERİN D..
İNDİRİM GÜNLERİ 27.03.2017
İNDİRİM GÜNLERİ 27.03.2017
        Gazipaşa Esnaf Odasının bu yıl ikincisini düzenlediği İndirim Günleri, düzenlenen törenin ardından başladı. 3 gün sürecek indirim günlerinin ilçemiz esnaflarına bereketli kazançlar getirmesini diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun...  ..
MESİRE ALANI ÇALIŞMASI BAŞLADI 22.03.2017
MESİRE ALANI ÇALIŞMASI BAŞLADI 22.03.2017
       Hayırlı sabahlar Gazipaşa'm... Orman Genel Müdürlüğünden 29 yıllığına kiraladığımız Fener bölgesine mesire alanı yapmak için çalışmalara başladık. 55 dönümlük arazide içerisinde spor alanı destek binası, yüzme havuzu, basketbol saha..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >