Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
UÇUŞ NOKTASI 20.03.2017
UÇUŞ NOKTASI 20.03.2017
        Güzel bir güne, yeni bir haftaya daha bizleri kavuşturan Allah'a şükürler olsun. Gününüz aydın haftanız bereketli olsun. Devlet Hava Meydanları İşletmesi bünyesinde çıkan, aylık 10 milyon insan trafiğine sahip 53 havalimanlarında ü..
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 18.03.2017
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 18.03.2017
Şühedâ gövdesi, bir baksana, dağlar, taşlar... O, rükû olmasa, dünyâda eğilmez başlar, Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor, Bir hilâl uğruna, yâ Rab, ne güneşler batıyor! Çanakkale Zafer'nin 102. yıldönümü ve Şehitleri Anma progr..
KARASU İÇME SUYU HATTI TEMEL ATMA 17.03.2017
KARASU İÇME SUYU HATTI TEMEL ATMA 17.03.2017
        Karalar, Ilıca, Yeniköy ve Kızılgüney Mahallelerimizin 30 yıllık sorunu olan içme suyu sorununu, Kaş yaylasından Göksu nehrine akan Karasu'yu 44 kilometre isale hattıyla bölgeye taşıyarak çözen, 14 milyon TL yatırım bedelli Karasu İ..
HOBİ BAHÇESİ 17.03.2017
HOBİ BAHÇESİ 17.03.2017
        Günün aydın Cuma'n mübarek olsun Gazipaşa'm. Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun desteği ile yapımı süren Hacı Musa Çayı Islahı ve Çevre Düzenleme çalışması sürüyor. Bu projemize ek olarak Sarısu Köprüsü i..
MOTOSİKLET PİSTİNDE SONA DOĞRU 15.03.2017
MOTOSİKLET PİSTİNDE SONA DOĞRU 15.03.2017
        Uzunca bir süredir ilçemize kazandırmaya çalıştığımız motosiklet pistinin tahsisi ile ilgili mutlu sona yaklaştık. Müjdeli haberi duyan motosiklet kulübünden dostlar bizleri ziyarete gelerek haberi bizden duymak istediler. İşin zor ..
TIP BAYRAMI 14.03.2017
TIP BAYRAMI 14.03.2017
        Bana göre bu dünyadaki en onurlu işlerin başında, insanların yaşaması için çalışmak gelir. Bu kutsal görevi uzun yıllar yerine getirmiş birisi olarak tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.  
GENEL ÇALIŞMALAR 13.03.2017
GENEL ÇALIŞMALAR 13.03.2017
        Yeni bir güne ve yeni bir haftaya "BİSMİLLAH" Gününüz aydın, akıbetiniz hayrolsun Gazipaşa'm...         Ekiplerimiz sahada sizlere hizmet etmek için var gücüyle çalışıyor. Esentepe Mahallesinde yol ve kaldırım çalışmasının ikinci e..
YENİ KEPÇE 10.03.2017
YENİ KEPÇE 10.03.2017
        Gününüz Aydın Cumanız Mübarek olsun Gazipaşa'm...         Göreve geldiğimiz günden bu yana büyük önem verdiğimiz araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Yeni kepçemizi de dün itibariyle filomuza ekledik. İlçemize hayırlı uğurlu..
Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun 08.03.2017
Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun 08.03.2017
        Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.      
Gazipaşa S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Ziyareti 08.03.2017
Gazipaşa S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Ziyareti 08.03.2017
        Günaydın Gazipaşa'm...           Gazipaşa S.S Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif başkanı Mustafa Şahin ve ekibi ile güne merhaba dedik. Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimde yeniden seçilen ve uzun yıllardır kesintisiz..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >