Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
MÜFTÜLÜK ENGELLİ BULUŞMASI 16.05.2017
MÜFTÜLÜK ENGELLİ BULUŞMASI 16.05.2017
        Gazipaşa Müftülüğümüzün organize ettiği engelli kardeşlerimiz ve elleri öpülesi aileleriyle Çarşı Cami avlusunda akşam yemeği yedik ve sohbet ettik. Dertlerini dinlediğimiz kardeşlerimizin bizlerden en büyük talepleri desteklerle, y..
BEYREBUCAK AHMET ŞAHİN CAMİİ 16.05.2017
BEYREBUCAK AHMET ŞAHİN CAMİİ 16.05.2017
        Malzeme teminini Gazipaşa Belediyesinin, işçi desteğini Antalya Büyükşehir Belediyesinin yaptığı Beyrebucak Mahallesinde bulunan Ahmet Şahin Caminin parke döşeme çalışması tamamlanma aşamasına geldi. İnşallah Büyükşehir Belediyesi i..
SGK ZİYARETİ 16.05.2017
SGK ZİYARETİ 16.05.2017
        Her yıl 15-21 Mayıs tarihlerinde kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Gazipaşa Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü ve çalışanları ziyaretimize geldiler. Kendilerinin günlerini kutlar, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi suna..
CUMHURİYET İLKOKULU RESİM SERGİSİ 16.05.2017
CUMHURİYET İLKOKULU RESİM SERGİSİ 16.05.2017
        Cumhuriyet İlkokulu 4. Sınıf Resim Kulübü öğrencilerinin hazırladığı resim sergisini gezdik. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerin eline sağlık.              RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
BETON YOLLAR 16.05.2017
BETON YOLLAR 16.05.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Bazı kırsal ve merkez mahallelerimizde asfalt dökülemeyecek durumda olan kısa mesafeli ve yamaç yollarda beton yol uygulaması yapıyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi maksadıyla..
ESENTEPE MAHALLE KONAĞI 15.05.2017
ESENTEPE MAHALLE KONAĞI 15.05.2017
        Gününüz aydın haftanız hayırlı olsun Gazipaşa'm...         Esentepe mahallemizde yapımına başladığımız mahalle konağı inşaat çalışması hızla ilerliyor. İnşallah kısa sürede tamamlayarak mahalle halkına teslim edeceğiz. Şimdiden hay..
ÖĞRENCİLERİN ZİYARETİ 12.05.2017
ÖĞRENCİLERİN ZİYARETİ 12.05.2017
        Cumhuriyet Ortaokulu 5/D sınıfı öğrencileri, Topluma Hizmet Eden Devlet Kurumları temalı dersleri için belediyemizi ziyaret ederek, belediyemizin işleyişi hakkında birimlerimizden bilgiler aldılar. Geleceğimizin teminatı çocuklar so..
REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ 12.05.2017
REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ 12.05.2017
        Her yıl 10-16 Mayıs tarihlerinde değişik ekinliklerle icra edilen Dünya Engelliler Haftasını vesile kılarak Özel Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik, evlatlarımızla kucaklaştık. Her canınız sıkıldığında,..
ENGELLİLER HAFTASI 11.05.2017
ENGELLİLER HAFTASI 11.05.2017
        Gününüz aydın olsun Gazipaşa'm...         Engelliler Haftası nedeniyle Özel Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri her yıl olduğu gibi belediyemizi ziyaret ettiler. Özgül ve Samet kardeşime nazik z..
KORU FENER BÖLGESİ 05.05.2017
KORU FENER BÖLGESİ 05.05.2017
        Hayırlı Cumalar Gazipaşa'm...         Koru Fener bölgesinde yapımına başladığımız mesire alanında yol açma ve hafriyat çalışmaları kısmen tamamlandı. İnşallah bu muhteşem manzara eşliğinde en geç Temmuz ayı başlarında pikniğimizi y..
 
H A B E R L E R
 • BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
          Koru mahallemizde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasının ardından Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Atatürk İlkokulunun bahçesini sıcak asfaltla kapladık. Ana yolun bir kısmını da bitirdik. Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmamız devam edecek. Bakılar'a sıcak asfalt çok yakışacak. Hayır..
  Devamı >
 • SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
          Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden partimizin yönetim kurulu üyesi Naciye Köse ablamızın taziyesine katılmak üzere ilçemize geldi. DSİ sulama hattı şantiyesinde de incelemelerde bulanan Çavuşoğlu, Cuma namazını kıldıktan sonra ilçemizden ayrıldı. İlçemize olan sevg..
  Devamı >
 • MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
          Göreve geldiğimizde, kültürümüzü yaşatmak ve ilçemizdeki sosyal-kültürel etkinliklere renk katmak amacıyla, gönüllük esasına bağlı olarak kurduğumuz Mehter Takımına, katkı sağlayan Gazipaşa sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür belgesi takdim ettik. Hiçbir beklentisi olmayan ve özveriyle ilçemize hizmet eden Mehter ..
  Devamı >
 • TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
          Akdeniz Medeniyetlerini Araştırma Enstitüsünün öncülüğünde 6-7-8 Ağustos tarihlerinde organize ettiği Roma İmparatoru Marcus Ulpius Traianus Kolokyumunun son ayağı, 1900 yıl önce Trainus'un hayatını kaybettiği Gazipaşamızda gerçekleşti. Ev sahipliğimizde Selinus Kalesi eteklerinde bulunan Şekerhane Köşkü olarak..
  Devamı >
 • Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
          Akçal yolundaki yol genişletme ve Yunt Yaylasına kadar dökülen sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimize kolaylıklar diledik. Çataltaş yaylasında Mehmet Arslan'ın misafiri olduk. Bu vesileyle dedemi de ziyaret ederek elini öptüm, hayır duasını aldım.              
  Devamı >
 • Kültür Merkezi İnşaatı 04.08.2017
          Tüm dostlara hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar...         Gazipaşamızın önemli bir eksiğini giderecek olan Kültür Merkezinin inşaasına başlandı. Antalya Büyükşehir Belediyemizin yaklaşık 18 milyon TL'ye ihale ettiği ve içinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, tiyatro ve sinema salonları, konferans salonu, kadı..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY ASFALT ÇALIŞMASI 03.08,2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Kızılgüney mahallemizde, 4 farklı noktada yürüttüğümüz, toplamda 4.5 kilometre dökeceğimiz sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerimize kolaylıklar diledik, mahalle halkını ziyaret ettik. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve bizlere ikramlarda b..
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI 02.08.2017
          Sıcak asfaltla donattığımız Koru mahallemizde çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Volga sitesinin olduğu Zakkum Sokakta devam eden sıcak asfalt çalışmamız daha sonra Koru mezarlık yolunda devam edecek. Akabinde ekiplerimiz ana yolu sıcak asfaltla kapladıktan sonra Bakılar mahallesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY STABİLİZE ASFALT 1.08.2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kızılgüney Mahallemizin Sarılar mevkinde stabilize asfalt çalışmamıza başladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...           
  Devamı >
 • Vali Sayın Yılmaz Şimşek Ziyaret 31/7/2017
          Niğde valisi, Zeytinadalı hemşerimiz Sayın Yılmaz Şimşek ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdı. Sayın Şimşek ve İlçe kaymakamımız Nurullah Kaya ile birlikte Zeytinadalı hemşerilerimizle bir araya gelerek hasbıhal ettik. Sayın Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, bir kez daha yeni görevinde b..
  Devamı >