Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
        Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
        Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza..
 Fener Mesire Alanı
Fener Mesire Alanı
        Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alan..
KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
        Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıc..
Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
        Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
ÇALIPINAR BETON YOL 01.06.2017
ÇALIPINAR BETON YOL 01.06.2017
        Hayırlı Sabahlar, Bereketli Ramazanlar Gazipaşa'm.         Çalıpınar mahallesi Hocalar mevkiinde yürüme güçlüğü çeken Mustafa Yılmaz ve Mehmet Tunç'un evlerinin önüne beton yol yaparak ulaşım imkanlarını rahatlattık. Mahalle kuruld..
Beyrebucak Mahallesi İftar Yemeği
Beyrebucak Mahallesi İftar Yemeği
        Birlik ve kardeşlik soframızı bu akşam Beyrebucak mahallemize kurduk. Yine çok güzel bir iftar yaptık. İlgilerinden dolayı Mahalleme teşekkür ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin.                
KAHYALAR SICAK ASFALT 30.05.2017
KAHYALAR SICAK ASFALT 30.05.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kahyalar mahallemizde çay başı olarak bilinen 3 kilometrelik yola toplamda 4 bin 900 ton sıcak asfalt dökerek çalışmamızı tamamladık(üstteki fotoğraf). Ekiplerimiz Kahyalar'da havalimanı kavşa..
Sanayi Esnafımızın İftar Yemeği
Sanayi Esnafımızın İftar Yemeği
        Sanayi esnafımızın sanayi sitesinde çok güzel bir ortamda verdiği iftar yemeğine katıldık. Allah birliklerini bozmasın, hayırlarını kabul etsin. Sanayideki hurda araçların kaldırılması, sanayideki ara yolların açılması ve kanalizasy..
ALTIN KEPÇE ZİYARET 29.05.2017
ALTIN KEPÇE ZİYARET 29.05.2017
        Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu makamımızda bizleri ziyarete geldiler. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Saray ve derneğin yönetim kurulu üyeleriyle hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendil..
 
H A B E R L E R
 • SANAYİ SİTESİ SICAK ASFALT 07.10.2017
          Sanayi Sitesi içerisinde bulunan yan yolu sıcak asfaltla kapladık. Esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun. Durmak Yok YOLA Devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • GÖKÇELER BARAJI 09.10.2017
          Gününüz aydın, kazancınız bereketli olsun Gazipaşam...         Yaklaşık 100 milyon liraya mal olan Gökçeler Barajımız su tutmaya başladı. 47 bin 400 dekar zirai araziyi suyla buluşturacak olan ve 105 milyon liraya mal olacak Gazipaşa Sulama Ovası hat döşeme çalışmaları ise hızla ilerliyor. Gazipaşamıza hayırlı..
  Devamı >
 • BALKAN SİTESİ ÖNÜ ASFALT ÇALIŞMASI 06.10.2017
          Gününüz aydın Cuma'nın mübarek olsun.          Balkan sitesi önünde sıcak asfalt ve parke kaldırım çalışmasına başladık. Durmak yok YOLA devam...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY TOPLANTI ALANI 05.10.2017
          Kızılgüney İlkokulu olarak geçmişte kullanılan ancak okulun taşınmasıyla birlikte atıl vaziyette bekleyen eski okul binasının mahallemizin kullanımına tahsis edilmesiyle birlikte bina önündeki 500 metrekarelik alanın üzerini çatı ile kapattık. Zeminini parke ile döşeyip çocuk oyun gurubunu da mahallemize kazand..
  Devamı >
 • SAZAK YAYLA YOLU 05.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Sazak yayla yoluna astar attık, sathi asfaltı çok yakında döşeyeceğiz. Durmak yok YOLA devam...           
  Devamı >
 • İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı 04/10/2017
          Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof.Dr. Veysel Eroğlu'nun talimatıyla çalışmasına başlanan İnal Göleti ve Uluhendek Deresinin Islahı projesi tamamlandı. Sayın Bakanımızla yaptığım telefon görüşmesinde göletin ve dere ıslahının 2018'de ihale edileceğini ve bütçeye alındığı müjdesini bizzat Bakan Bey'in ağzın..
  Devamı >
 • SAZAK YOLU ASFALT ÇALIŞMASI 03.10.2017
          Hayırlı sabahlar Gazipaşam...         Asfalt seferberliğimiz aralıksız sürüyor. Sazak yayla yolunda sathi asfalt çalışmasına başladık. Hemen akabinde Çile mahallesinde sathi asfalt çalışmasına başlayacağız. Hayırlı uğurlu olsun. Durmak yok YOLA devam...          RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN T..
  Devamı >
 • MACAR MAHALLE MEZARLIĞI 02.10.2017
          Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Macar mahalle mezarlığı düzenleme çalışmasını yerinde inceledik. 600 metrekaresi çatı altı, 400 metrekaresi de 2.5 metre genişliğinde 160 metre uzunluğunda yürüyüş yolu olmak üzere toplamda bin metrekare parke döşediğimiz Macar mezarlığı mahalle hal..
  Devamı >
 • ASFALT ÇALIŞMALARI 01.10.2017
          İyi pazarlar Gazipaşam...         Haftasonu olmasına rağmen ekiplerimiz özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Balkan Sitesi önündeki yolda sıcak asfalt çalışmamız, Bakılar mahallesi çöplüğe giden yolda sathi asfalt çalışması ve hastane yanındaki sokakta sathi asfalt çalışmamız devam ediyor. hayırlı uğurlu olsun...
  Devamı >
 • DOĞANCA MAHALLE KONAĞI TADİLATI 30.09.207
          Doğanca mahalle konağının eskiyen kapı ve pencereleri değiştirdik. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun..              RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
  Devamı >