Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
AV.KEMAL AKÇA BAHÇE DÜZENLEMESİ 07.032017
AV.KEMAL AKÇA BAHÇE DÜZENLEMESİ 07.032017
        Gününüz aydın olsun dostlarım...         Av. Kemal Akça İlk ve Ortaokulunu ziyaret ettim. Bahçede futbol ve voleybol oynayan öğrencilerin oyununa katılıp biraz stres attım. Beni kırmayarak oyunlarına aldıkları için kendilerine bahç..
ESENTEPE VE GAZİ MAH. PARKE ÇALIŞMASI 06.03.2017
ESENTEPE VE GAZİ MAH. PARKE ÇALIŞMASI 06.03.2017
        Gününüz aydın kazancınız bereketli olsun. Yeni bir haftaya daha başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Esentepe ve Gazi Mahallelerimizde parke yol ve kaldırım çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. İnşallah bu hafta her iki çalışmamızı da ta..
2 BAKANIMIZLA TEMEL ATMA TÖRENİ 05.03.2017
2 BAKANIMIZLA TEMEL ATMA TÖRENİ 05.03.2017
        Değerli Hemşirilerim; bugün Gazipaşa'mız için son derece önemli ve güzel bir günü birlikte yaşadık. Gazipaşa'mıza eşsiz eserler kazandıran iki bakan, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ile Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.D..
Zeliha Tuncer A.İHL çevre düzenleme çalışması 04.03.2017
Zeliha Tuncer A.İHL çevre düzenleme çalışması 04.03.2017
        İyi hafta sonları Gazipaşa'm..         Zeliha Tuncer Anadolu İmam Hatip Lisesinin çevre düzenleme çalışmaları hafta sonu da devam ediyor. Ekiplerimiz tam kadro parke ve peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Personelime teşekkür ediyor, ..
SAHİL YOLU ÇALIŞMA 02.03.2017
SAHİL YOLU ÇALIŞMA 02.03.2017
        Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Geçtiğimiz yıl yüzde 80'ini tamamladığımız sahil yolu projemizin kalan kısmı için çalışmalarımıza başladık. 18 uygulaması tamamlanmadığı için arazi sahiplerinden muvafakat name alarak yaptığım..
KIRAHMETLER BÜZ ÇALIŞMASI 01.03.2017
KIRAHMETLER BÜZ ÇALIŞMASI 01.03.2017
        Gününüz aydın olsun Gazipaşa'm...         Kırahmetler mahallesinde başladığımız altyapı çalışmaları hızla devam ediyor. El değmedik yer bırakmayacağız inşallah. Hayırlı olsun...          RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇ..
İNAL ALTYAPI ÇALIŞMALARI 24.02.2017
İNAL ALTYAPI ÇALIŞMALARI 24.02.2017
        Gününüz aydın Cuma'nız mübarek olsun Gazipaşa'm...         İnal mahallesinde başladığımız altyapı çalışmaları olanca hızıyla devam ediyor. 400-600-800 ve 1000'lik büzler ihtiyaç olan yerlere döşenerek yağmur suyu giderlerinin yanı ..
KAMU MALINA ZARAR 23.02.2017
KAMU MALINA ZARAR 23.02.2017
        Hayırlı, bereketli sabahlar Gazipaşa'm...         Önceki gün akşam 21.00 sıralarında Kahyalar Piknik Alanında devriye atan Jandarma ekipleri, Kamuya ait piknik masası ve bankları yakan bir gurubu suç üstü yakaladı. Alkol aldıktan s..
HALK GÜNÜ 22.02.2017
HALK GÜNÜ 22.02.2017
        Gazipaşa Kaymakamımız Sayın Nurullah Kaya ile birlikte Belediye Kültür Merkezinde ilkini gerçekleştirdiğimiz halk gününe katıldık. Kısa sürede planlandığı ve yeteri kadar duyuru yapılmadığı için katılım biraz az oldu ama inşallah bi..
SOKAK KÖPEĞİ TEDAVİSİ 22.02.2017
SOKAK KÖPEĞİ TEDAVİSİ 22.02.2017
        Herkese hayırlı sabahlar...         Yaşadığımız dünyada en az bizim kadar hakkı bulunan hayvanlara ne yazık ki gereken saygıyı göstermiyoruz. İlçemizde boynu, bağlı olduğu ip nedeniyle derin bir şekilde kesilen köpeği, anlaşmalı ol..
 
H A B E R L E R
 • Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı
          Alanya'da kamp yapan İşitme Engelliler Milli Takımı, Samsun'da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla belediyemizin katkılarıyla ilçemizde antrenman yarışı yaptı. Güzel bir havada eşsiz Selinus plajı manzarasında yarışmaya katılan sporcul..
  Devamı >
 • Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar İftar Pro
          Çimenbağ, Karaçukur, Akoluk, Yenigüney, Üçkonak ve Esenpınar mahallelerimizin katılımıyla Çimenbağ Sarnıç Cami önünde kurduğumuz iftar soframıza, uzaktan yakından katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimiz bozmasın, ibadetlerimizi kabul eylesin.           
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 16.06.2017
         Hayırlı Cumalar Gazipaşam.         Koru mahallemizde söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmasına başladık. 2 Milyon TL'ye mal olacak çalışma sonrası Koru mahallemize 10 kilometre sıcak asfalt dökmüş olacağız. İnşallah hafta sonuna kadar bu çalışmamızı bitirerek Bakılar kavşağından başlayarak tüm Bakılar ve Kor..
  Devamı >
 • Karatepe, Yeniköy ve Ilıca Mahallelesi İftar Programı
          Karatepe, Yeniköy ve Ilıca mahallelerimizin katılımıyla 15. iftar soframızı Ahmedil Orman Deposu önüne kurduk. Allah katılan herkesten razı olsun. Hayırlı Ramazanlar...           
  Devamı >
 • Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz Mahalleleri İftar Programı
          Çalıpınar, Aydıncık ve İnceğiz mahallelerimizin katılımıyla bu akşam 14. İftar soframızı Aydıncık okulu bahçesine kurduk. Muhabbetin bol olduğu sofrada gönlümüzü de doyurduk. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürler. Allah kabul eylesin.         
  Devamı >
 • Kahyalar ve Sarıağaç Mahallesi İftar Programı
          Kahyalar ve Sarıağaç mahallelerimizin katılımıyla bu Ramazan 13. İftar soframızı kurduk. Katılan herkesten Allah razı olsun. Allah devamını nasip etsin.             
  Devamı >
 • 4. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI 11.06.2017
          Bu yıl ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz 4.Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmamız sizlerin teveccühleriyle görkemli bir şekilde gerçekleşti. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve 10 bini aşan siz değerli h..
  Devamı >
 • Fener Mesire Alanı
          Günün aydın olsun Gazipaşa'm. Hayırlı Ramazanlar.         Koru sahilinde çalışmaya başladığımız Fener Mesire Alanında incelemelerde bulunduk. Bölgenin sert kayalıktan oluşması nedeniyle zorlu geçen çalışmalarımız sonucu mesire alanında gözle görülür değişimler meydana geldi. Bu da bizi heyecanlandırıyor. Yapac..
  Devamı >
 • KAHYALAR PİKNİK ALANI SICAK ASFALT 05.06.2017
          Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Ramazanlar Gazipaşam...         Kahyalar piknik alanına giden 1100 metrelik yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimiz Fidanlık Caddesi olarak bilinen yolu sıcak asfalt için hazır hale getiriyor. İnşallah bu hafta içinde Fidanlık Caddesini..
  Devamı >
 • Kırahmetler ve Muzkent Mah. İftar Yemeği
          Kırahmetler ve Muzkent mahallelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar soframıza teşrif eden, bu güzelliği oluşturan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.           
  Devamı >