Haberler - T.C. Gazipaşa Belediyesi
Haberler
DENİZLİ'DE GAZİPAŞALILARLA KAHVALTI 08.05.2017
DENİZLİ'DE GAZİPAŞALILARLA KAHVALTI 08.05.2017
        Gününüz aydın, haftanız hayırlı olsun Gazipaşa'm..         Sağlıklı Kentler Birliği üyeliği için gittiğimiz Denizli'de, Gazipaşalı genç hemşehrilerimizle bir araya geldik. Dışarıdan bir gözle Gazipaşa'mızı, projelerimizi ve hayalle..
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ ÜYELİĞİ 06.05.2017
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ ÜYELİĞİ 06.05.2017
        Her yönüyle yaşanabilir sağlıklı kentler oluşturmak hedefiyle 2005 yılında kurulan Sağlıklı Kentler Birliğinin (SKB) Denizli'de gerçekleşen 26. Olağan Meclis Toplantısında Gazipaşa Belediyemizin üyelik başvurusu değerlendirildi ve k..
KORU YOL ÇALIŞMASI 04.05.2017
KORU YOL ÇALIŞMASI 04.05.2017
        Koru mahallesinde Koru Camii karşısında bulunan yolda iyileştirme çalışmalarına başladık. 300 metre yağmursuyu hattı döşenen sokakta yaklaşık bin metre taş duvar örülecek. Altyapının hazırlanmasının ardından sokak sıcak asfaltla kap..
YAYLA YOLLARI AÇMA ÇALIŞMASI 03.05.2017
YAYLA YOLLARI AÇMA ÇALIŞMASI 03.05.2017
        Herkese hayırlı, bereketli bir gün diliyorum.          Yaklaşan yayla sezonu öncesi yayla yollarımızda yol açma çalışmalarını hızlandırdık. Ekiplerimiz Çayıryakası'na kadar kardan kapanan yolları ulaşıma açtı. Bugün ise Gökkuzluk v..
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLAMALARI 01.05.2017
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLAMALARI 01.05.2017
        Gazipaşa'da İşçi Bayramı böyle kutlanır. Teşekkürler mesai arkadaşlarım. Bir kez daha bayramınız kutlu olsun, hep birlikte nice bayramlara...            RESİMLERİN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
TOKİ TAPU DEVRİ 27.04.2017
TOKİ TAPU DEVRİ 27.04.2017
        Sizlere verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda çalışmaya başladığımız TOKİ'de arazi tahsisini başardık. Koru ve Bakılar mahallesinde bulunan 144 dönümlük arazinin tapusunu ..
ROYALFLIGHT İNİŞİ 26.04.2017
ROYALFLIGHT İNİŞİ 26.04.2017
        Tarifeli sefer düzenleyen Rus Havayolu Şirketi Popeda'nın ardından Rusya'dan Gazipaşa Havalimanına charter uçuş düzenleyen ilk havayolu şirketi olan RoyalFlight da havalimanımıza iniş yaptı. Moskova'dan kalkan ve 189 yolcusuyla ilk ..
TEOG NİSAN 2017
TEOG NİSAN 2017
        Hayırlı sabahlar Gazipaşa'm...         İlçemizde bugün 20 okul, 66 salonda toplamda 704 öğrencimiz Temel Eğitimden Orta Öğretime (TEOG) geçiş sınavına girecektir. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.
KAYMAKAM KAYA VE GÖRÜCÜ ZİYARET 25.04.2017
KAYMAKAM KAYA VE GÖRÜCÜ ZİYARET 25.04.2017
        Gazipaşa Kaymakamımız Nurullah Kaya ve Denizli Merkezefendi Kaymakamımız Gazipaşalı abimiz Şükrü Görücü, makamımızda bizleri ziyaret ederek onurlandırdılar. Kendilerinde ziyaretleri ve hoş sohbetleri için teşekkürlerimi sunuyorum. ..
ILICA YAĞMUR SUYU HATTI 25.04.2017
ILICA YAĞMUR SUYU HATTI 25.04.2017
        Hayırlı sabahlar Gazipaşa'm...         Ilıca mahallemizde 15 gün önce başladığımız alt yapı çalışmaları kapsamında mahalle geneline 391 adet 400'lük büz yerleştirdik. Şuan çalışmamız Cami ve Manavlı mevkiinde devam ediyor. 1 hafta ..
 
H A B E R L E R
 • BAKILAR VE ATATÜRK OKULU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI 11.08.2017
          Koru mahallemizde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasının ardından Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Atatürk İlkokulunun bahçesini sıcak asfaltla kapladık. Ana yolun bir kısmını da bitirdik. Bakılar mahallemizde sıcak asfalt çalışmamız devam edecek. Bakılar'a sıcak asfalt çok yakışacak. Hayır..
  Devamı >
 • SAYIN BAKANIMIZIN ZİYARETİ 11.08.2017
          Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden partimizin yönetim kurulu üyesi Naciye Köse ablamızın taziyesine katılmak üzere ilçemize geldi. DSİ sulama hattı şantiyesinde de incelemelerde bulanan Çavuşoğlu, Cuma namazını kıldıktan sonra ilçemizden ayrıldı. İlçemize olan sevg..
  Devamı >
 • MEHTER TAKIMINA TEŞEKKÜR 10.08.2017
          Göreve geldiğimizde, kültürümüzü yaşatmak ve ilçemizdeki sosyal-kültürel etkinliklere renk katmak amacıyla, gönüllük esasına bağlı olarak kurduğumuz Mehter Takımına, katkı sağlayan Gazipaşa sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür belgesi takdim ettik. Hiçbir beklentisi olmayan ve özveriyle ilçemize hizmet eden Mehter ..
  Devamı >
 • TRAİANUS KOLOKYUMU 09.08.2017
          Akdeniz Medeniyetlerini Araştırma Enstitüsünün öncülüğünde 6-7-8 Ağustos tarihlerinde organize ettiği Roma İmparatoru Marcus Ulpius Traianus Kolokyumunun son ayağı, 1900 yıl önce Trainus'un hayatını kaybettiği Gazipaşamızda gerçekleşti. Ev sahipliğimizde Selinus Kalesi eteklerinde bulunan Şekerhane Köşkü olarak..
  Devamı >
 • Akçal Yolu Genişletme ve Yayla Yolları
          Akçal yolundaki yol genişletme ve Yunt Yaylasına kadar dökülen sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimize kolaylıklar diledik. Çataltaş yaylasında Mehmet Arslan'ın misafiri olduk. Bu vesileyle dedemi de ziyaret ederek elini öptüm, hayır duasını aldım.              
  Devamı >
 • Kültür Merkezi İnşaatı 04.08.2017
          Tüm dostlara hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar...         Gazipaşamızın önemli bir eksiğini giderecek olan Kültür Merkezinin inşaasına başlandı. Antalya Büyükşehir Belediyemizin yaklaşık 18 milyon TL'ye ihale ettiği ve içinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, tiyatro ve sinema salonları, konferans salonu, kadı..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY ASFALT ÇALIŞMASI 03.08,2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşam...         Kızılgüney mahallemizde, 4 farklı noktada yürüttüğümüz, toplamda 4.5 kilometre dökeceğimiz sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerimize kolaylıklar diledik, mahalle halkını ziyaret ettik. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve bizlere ikramlarda b..
  Devamı >
 • KORU SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI 02.08.2017
          Sıcak asfaltla donattığımız Koru mahallemizde çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Volga sitesinin olduğu Zakkum Sokakta devam eden sıcak asfalt çalışmamız daha sonra Koru mezarlık yolunda devam edecek. Akabinde ekiplerimiz ana yolu sıcak asfaltla kapladıktan sonra Bakılar mahallesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz..
  Devamı >
 • KIZILGÜNEY STABİLİZE ASFALT 1.08.2017
          Hayırlı Sabahlar Gazipaşa'm...         Kızılgüney Mahallemizin Sarılar mevkinde stabilize asfalt çalışmamıza başladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun...           
  Devamı >
 • Vali Sayın Yılmaz Şimşek Ziyaret 31/7/2017
          Niğde valisi, Zeytinadalı hemşerimiz Sayın Yılmaz Şimşek ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdı. Sayın Şimşek ve İlçe kaymakamımız Nurullah Kaya ile birlikte Zeytinadalı hemşerilerimizle bir araya gelerek hasbıhal ettik. Sayın Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, bir kez daha yeni görevinde b..
  Devamı >