Gazipaşa Belediyesi Halk Masa ekipleri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan alanlara müdahale ederek, sorunların çözümünü sağlıyor.
Halk Masa her alanda vatandaşların hayatlarına dokunuyor.
Uzun zamandır vatandaşların hayatlarına dokunmaya devam eden Halk Masası birimi ekipleri, pandemi önlemleri çerçevesinde vatandaşlarla birebir iletişim kurarak yapılacak işlemlerde yardımcı olurken, sorunlarının çözümünde de yol göstericilik yapıyor. Birçok alanda sürekli çalışan ekipler, yeni doğan bebeklere hoş geldin armağanları verirken, evde sağlık hizmetleri kapsamında özel gereksinimli vatandaşlara sık sık ziyaretler gerçekleştirerek şeker ve tansiyon ölçümleri yapıyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara,  hasta yatağı kurulumu ve tekerlekli sandalye yardımlarıyla birlikte gıda, temizlik ve giysi yardımlarını sürekli olarak devam ettiriyor. Halk masa ekipleri Covid-19 hastalığı geçiren hanelere ilaçlama çalışmalarını sürdürürken; cenaze, düğün ve mevlit evlerine çadır, maske ve kolonya takviyeleri yaparak vatandaşların hayatlarını kolaylaştırıyor.

‘‘ Her konuda vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.’’

Gazipaşa Belediyesi Halk Masa biriminin kurulduğu günden bu yana çözümün merkezi olduğunu söyleyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, özellikle pandemi sürecinde vatandaşlarla yüz yüze temas kuran ve çözüm yolları üreten Halk Masa personelinin özverili çalışmalarına vurgu yaptı. Halk Masa personelinin Gazipaşa’nın gülen yüzü olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Halk Masa ekibimiz, bugüne kadar üst düzey performans ve çalışma azmi göstererek kapasitesinin üstünde hizmet sunmayı başardı. Gazipaşa Belediyesi’ne girdiklerinde güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen çalışanlar ile karşılaşan vatandaşlar, sorunlarının çözüme kavuşmasının mutluluğuyla belediyemizden ayrılıyor. Tüm konularda vatandaşın ilk muhatap olduğu Halk Masa, talep ve şikâyetlerin ilgili birimlere iletilerek sorunların yerinde çözümü başta olmak üzere doğru ve etkili iletişim teknikleriyle vatandaşlar ile Gazipaşa Belediyesi arasındaki bağın en büyük temsilciliğini yapıyor. Söz verdiğimiz gibi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın hep yanında olduk, bundan sonra da her konuda vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Emekleri için çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.’’ ifadesini kullandı.
Gazipaşa Belediyesi'nin "Önce insan" anlayışıyla hayata geçirdiği vatandaşların istek, şikayet ve taleplerini belediye yönetimi ve ilgili birimlere ulaştırılması, kısa sürede çözüme kavuşturulması amacıyla kurulan Halk Masa, ilçenin her noktasında görev yapıyor. Halk Masa ekipleri, ihtiyaçlar ve vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürürken, vatandaşların taleplerinin hızlı bir şekilde çözümünü sağlıyor.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
 
 
   

 

Paylaş