Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali YILMAZ, Beyrebucak Mahallesi Bucak sokakta devam etmekte olan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Haziran ayından bu yana, ilçenin dört bir tarafında asfalt çalışmalarını sürdüren Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bugün de Beyrebucak Mahallesi Bucak sokakta, Beyrebucak İlkokulu önünden başlayıp, D-400 Karayoluna kadar olan yaklaşık 1 kilometrelik yolu sıcak asfalt ile buluşturdu.
ÇOCUKLAR OKULA DAHA RAHAT ULAŞACAK
Bucak sokakta asfaltlanan yol sayesinde, çocuklar okula daha rahat bir yoldan ulaşacaklar. Devam eden asfalt çalışmalarını bugün sabah saatlerinde ziyarette bulunan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali YILMAZ, bu konuya da değinerek, ‘’Yapımı yarın tamamlanacak olan Bucak sokak sıcak asfalt çalışmalarımız,  Beyrebucak İlkokulu önünden başladı. Öğrencilerimiz, artık okul ulaşımında daha rahat, daha konforlu bir yolu kullanacak. Çocuklarımız başta olmak üzere bölge halkımız, artık yağmurda, çamurda yürümek zorunda kalmayacaklar. Bu yüzden yapılan çalışmaları, daha fazla itinayla, titizlikle yürütüyoruz. Yapılan çalışmalar sonucunda Beyrebucak halkımız, hem mezarlık ulaşımında hem de bölgedeki öğrencilerimizin okul ulaşımında artık rahat bir yol kullanacaklar. Çalışmaların yarın itibariyle tamamlanması, halkın hizmetine açık bir hale getirilmesi planlanıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz, Gazipaşa’mızın dört bir tarafını söz vermiş olduğumuz gibi tozdan, kirden ve çamurdan arındırıyor, sıcak asfaltla buluşturuyor. Sırayla ve planla çalışmaya devam edeceğiz. ’’ ifadelerini kullanarak yeni yapılacak olan asfalt yolun, bölge halkına ve okul öğrencilerine daha rahat bir ulaşım yolu olacağını belirtti. 
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın,  yakından takip ettiği asfalt yol çalışmaları, havaların güneşli ve sıcak gitmesiyle aralıksız devam ediyor. Bucak sokakta devam eden asfalt çalışması yarın gün içerisinde tamamlanacak.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
    

 

Paylaş