Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gazipaşa’ya yeni yılın ilk ziyaretini gerçekleştirdi. 
Merkez ile birlikte Antalya’nın 19 ilçesine eşit hizmet anlayışla çalışmalarını dört koldan sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bugün öğleden sonra Gazipaşa’ya bir çıkarma yapan Böcek ve beraberindeki Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının ilk durağı geçtiğimiz günlerde vefat eden İYİ Parti Gazipaşa ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yüksel’in ağabeyi Merhum Erol Yüksel’in taziye evi oldu. Burada Yüksel ailesiyle bir araya gelen Başkan Böcek, taziyelerini iletip başsağlığı dileklerini iletti. Böcek’in taziye ziyaretine Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, CHP Gazipaşa ve Büyükşehir Meclis Üyesi Zafer Tan ile bazı mahalle muhtarları da eşlik etti. 

BAŞKAN YILMAZ’A YENİ YIL ZİYARETİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, taziye ziyaretinin ardından Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ı da makamında ziyaret etti. CHP Gazipaşa ve Büyükşehir Meclis Üyesi Zafer Tan, İYİ Parti Gazipaşa ve Büyükşehir Meclis Üyesi Mehmet Yüksel, CHP İlçe Başkanı Yavuz  Demir, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Yılmaz ve büyükşehir bürokratlarının da katıldığı görüşmede, Başkan Böcek  Gazipaşa Belediye Başkanı Yılmaz’ın yeni yılını tebrik edip önümüzdeki dönemde yürütülecek olan yatırım ve hizmetler için kolaylıklar diledi. 
BAŞKAN YILMAZ’DAN TEŞEKKÜR
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve ekibini Gazipaşa’da ağırlayan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ‘‘Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek ve ekibini Gazipaşa’mızda ağırladık. Başkanımızla birlikte, Büyükşehir Belediyemiz tarafından 40 Milyonluk bir yatırımla yakın zamanda yapımı tamamlanacak olan Kültür Merkezi şantiyesini ziyaret ettik. İlçemize her alanda verdikleri destekler için Muhittin Başkanımıza ve ekibine hemşehrilerim adına bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.’’ sözlerini ifade etti.

KÜLTÜR MERKEZİNİ İNCELEDİLER

Tiyatro ve sinema salonu bulunmayan ilçede önemli bir eksikliği giderecek olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Kültür Merkezi inşaatında gelinen son aşamayı da yerinde görmek için Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ile birlikte Kültür Merkezi şantiyesini ziyaret eden Başkan Böcek,  Nisan ayı içerisinde inşaat çalışmalarının tamamlanmasının planlandığını söyledi. 6 bin 700 metrekarelik bir alan üzerinde inşaatı tamamlanmak üzere olan Gazipaşa Kültür Merkezi için bugüne kadar 40 Milyon Türk Lirası yatırım yapılırken 5 bloktan oluşan proje kapsamında bir blok içinde sinema salonu, çok amaçlı salon, prova odaları ve fuayelerin yer alması planlanıyor. Kültür merkezinin diğer bloğunda ise ATASEM, sosyal hizmet birimleri ve kreş olması düşünülüyor. Diğer üç blokta da çeşitli üretim atölyelerinin yer alması planlanıyor. Tiyatro ve sinema salonun bulunmadığı Gazipaşa’da önemli bir eksikliği tamamlayacak proje ile ilçe halkı ilk kez tiyatro ve sinema salonuna kavuşacak.

 

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
 
 
   

 

Paylaş