Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Cebeli Tepesi'nde yol genişletme çalışmaları yapılmaya devam ediyor. Cebeli Tepesindeki yolları genişleterek vatandaşın daha rahat ulaşım sağlayabilmesi için başlatılan projenin ilk aşaması olan taş duvar yapımı tamamlandı.  
Cebeli Tepesi'ne 1500 m2lik Otopark
Cebeli Tepesi değişim çalışmalarını yerinde inceleyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali YILMAZ “Cebeli Tepesi değişim projemizin ilk kısmını tamamladık. Bir an önce yol genişletme çalışmalarımızı bitirip, birçok aracın rahatlıkla park edebileceği 1500 m2lik otopark çalışmasını hayata geçireceğiz” diyerek, Cebeli Tepesi'nde yıllardır sorun olan otoparkın bir an önce yapılacağının bilgisini verdi.
Seyir Terası Müjdesi 
Cebeli Tepesi’nde çalışmalar devam ederken Başkan YILMAZ, “ Alt yapı, yol genişletme ve otopark çalışmalarımızı tamamladıktan sonra tepemize bir de  Seyir Terası kazandıracağız. Hem ilçe halkımız, hem de dışarıdan gelen misafirlerimiz Gazipaşa’mızın en güzel manzarasını terasımızdan izleyebilecekler. Projemiz şimdiden Gazipaşa’mıza hayırlı olsun “ diyerek Cebeli Tepesi’ne Seyir Terası yapılacağının müjdesini verdi.
Alt yapı, yol genişletme ve 1500 m2 otopark çalışmaları hızla devam ederken, projenin en yakın süre içerisinde tamamlanacağı bilgisi verildi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
  
 
 
   

 

Paylaş