Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın talimatı doğrultusunda Gazipaşa Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri Cuma pazarının açık kalan kısmını modern bir görüntüye kavuşturmak için çalışma başlattı. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali YILMAZ çalışmaları yerinde inceleyerek, Fen işleri müdürü Ülkü GENÇ ve İnşaat Mühendisi Halil Ozan YILDIZ’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yaklaşık 708 metrekare alanı kapsayan asma-germe sistemini kurma çalışması önümüzdeki cumartesi günü tamamlanacak.

Dayanıklı pvc membran yapı malzemesiyle tamamen üstü kapatılan pazar yeri, yaz-kış vatandaşlara hizmet verecek hale getirilecek. Özellikle yağışlı havalarda büyük sıkıntı yaşayan pazarcı esnafı da Gazipaşa Belediyesinin çalışmayla rahat bir nefes alacak.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali YILMAZ yaptığı açıklamada “Cuma Pazarı’nın açık kalan kısmın üzerini geçtiğimiz günlerde projelendirmiştik. Dayanıklı PVC membran yapı malzemesiyle tamamen üstü kapatılacak olan pazar yeri, yağışlı havalarda ve sıcak günlerde büyük sıkıntı yaşayan pazarcı vatandaşlarımızı ve halkımızı rahatlatacak. Cumartesi gününe kadar tamamlanacak olan çalışmamız Gazipaşa’mıza hayırlı olsun. ” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş