GAZİPAŞA Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın başlattığı asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Yapılan program dahilinde asfalt dökülecek yolların belirlenmesinin ardından altyapısı tamamlanan bölgelere asfalt dökülüyor.

 

HEDEFE ULAŞACAĞIZ

Fen İşleri ekipleri, 5 yıldır toz çamur içinde olan Beyrebucak Mahallesi Gödü Mevkii’ndeki yolu asfaltlıyor. Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Beyrebucak Mahallesi’ne giderek asfalt çalışmalarını yakından takip etti. Beyrebucak Mahalle Muhtarı Mehmet Uncuoğlu ile görüşen Başkan Yılmaz, bu yılki asfalt dökme hedeflerine ulaşacaklarını söyledi. Başkan Yılmaz, “Beyrebucak Mahallesi Gödü mevkiinde, 5 yıldır toz çamur içerisindeki yollarımızın altyapısını hazırlayarak asfaltla buluşturduk. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerimize kolaylıklar diledik. Mahalle halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Başkan Yılmaz, bu yılki asfalt dökme hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, “Planlaması yapılan yollarda asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Asfalt sırası şimdi Beyrebucak’ta. Ekiplerimiz Beyrebucak’ta bozuk ve asfaltsız yollarda çalışıyor. Çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak halkımızın kullanımına sunacağız. Bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Beyrebucak Mahallesi Muhtarı Mehmet Uncuoğlu da Başkan Yılmaz ile asfalt dökülen yolda inceleme yaptı. Muhtar Uncuoğlu, “Mahalle yolumuz asfaltlanıyor. Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz ve ekibine, şahsım ve mahalle halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş