Gazipaşa Belediyesi, küresel bir tehdit olan koronavirüse karşı başlattığı temizlik ve dezenfekte çalışmalarını cadde ve sokaklara taşıdı.
GAZİPAŞA Belediyesi, cadde, sokak ve çöp konteynerlerini deterjanlı sularla yıkadı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, dezenfekte işlemlerini vatandaşların yoğun olarak bulunduğu cadde ve sokaklarda periyodik aralıklarla sürdürüyor.  Cumhuriyet Meydanı, Mehmet Oğuz Bulvarı, Şehit Süleyman Gür Caddesi ve Rasih Kaplan Caddesi başta olmak üzere birçok cadde ve sokakta temizlik çalışması düzenli aralıklarla yapılıyor. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz dezenfekte çalışmalarını yakından takip ediyor.

“HEP BİRLİKTE ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”
Koronavirüsle mücadele kapsamında başlattıkları önleyici tedbirlerin büyük bir titizlikle devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, cadde ve sokaklarda, çocuk oyun parklarında, belediye hizmet birimlerinde dezenfekte işlemlerinin devam ettiğini söyledi. Başkan Yılmaz, virüsle mücadelede her türlü önlemi aldıklarını belirterek, “Belediye olarak özellikle ortak kullanım alanları olan park, cadde ve sokaklarda bütün çalışmalarımızı eşzamanlı olarak yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın da bireysel olarak bu konuda uygulayacağı pek çok tedbir var. Özellikle koronavirüsünden korunmak için Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan korunma tedbirleri hiçbir şekilde ihmal edilmeden uygulanmalı. Devlet, vatandaş birlikteliği ve işbirliği ile bu salgının üstesinden geleceğimize inanıyorum. Yeter ki, herkes üzerine düşeni yapsın” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş