Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından iş hanı yanına yapılması planlanan cadde yenileme projesinin çalışmaları başlatıldı.
 
Geçtiğimiz günlerde Belediye Kültür Merkezi'nde yapılan toplantıda sergilenen cadde yenileme projesi, herkes tarafından büyük beğeni toplamıştı. Şehir merkezini güzelleştirmek, caddenin otopark görüntüsünü değiştirip, yeşil ve ferah bir alan oluşturmak, en önemlisiyse; esnafı ve alışveriş yapan halkı rahatlatmak için tasarlanan proje,  toplantı sonrasında esnafın da isteği doğrultusunda düzenlendi ve cadde yenileme çalışmaları başlatıldı. 
 
Cadde çalışmalarını yerinde inceleyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali YILMAZ, “Esnafımıza söz verdiğimiz gibi caddemizin çalışmalarına başladık. En kısa sürede caddemizi otopark görüntüsünden çıkarıp, yeşil alanların, dinlenme bölümlerinin ve rahat ulaşım yolunun bulunduğu aydınlık ve modern bir hale getireceğiz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılan projemiz halkımıza hayırlı olsun. ’’ dedi.
 

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
  
 
 
   

 

Paylaş