Gazipaşa’da İstiklal Mahallesi Muhtarı Ali Yıldırım, İstiklal Mahallesi’nin büyük ihtiyacı olan park projesinin hızlı bir şekilde sürdürülmesini, belediye çalışanlarına yemek vererek kutladı.
Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, İstiklal Mahallesi’nde bulunan 3 bin metrekarelik atıl arazide geçtiğimiz günlerde park projesi başlatmıştı. Uzun yıllardır park özlemi çeken İstiklal Mahallesi sakinlerini, Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri güzel bir park projesine başlayarak mutlu etti. İstiklal Mahallesi Muhtarı Ali Yıldırım, mahallesine yapılan bu güzel hizmet için salı günü 12.30’da park proje alanı yakınında belediye çalışanlarına yemek ikram etti.

‘‘Mahalle halkımız çok mutlu.’’

Mahallesinin en büyük eksiğinin böyle güzel bir park olduğunu ifade eden İstiklal Mahallesi Muhtarı Ali Yıldırım ‘‘ Mahallemiz nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir yer. Yerleşim her geçen gün artıyor. İnsanların sosyalleşebileceği güzel bir park büyük ihtiyacımızdı. Şimdi burada çocuklarımızın oynayabileceği, gençlerimizin basketbol maçı yapabileceği, mahalle sakinlerimizin hepsinin yeşil alanda yürüyüş yapabileceği bir yaşam alanı inşa ediliyor. Mahalle halkımız çok mutlu. Bir an önce parkımızın tamamlanmasını bekliyoruz. Hızlı bir şekilde devam eden çalışmalarda emeği olan arkadaşlarımıza bugün yemek ikram ettik. Bu projenin asıl mimarı sevgili Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’ı ve Belediye Başkan Yardımcılarımızı da ikramımıza davet ettik. Onlar da sağ olsunlar bizi kırmadılar, soframıza eşlik ettiler. Park projesinde emeği olan başta Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz olmak üzere bütün belediye çalışanlarımıza mahallem ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.’’ dedi. 

‘‘Parkımızı Hızlı Bir Şekilde Tamamlayacağız.’’

Hızlı bir şekilde devam eden İstiklal Mahallesi Park Projesinde sık sık incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, İstiklal Mahallesi Muhtarı Ali Yılıdırım’ın yemek davetine katıldı. Park projesinin hızlı bir şekilde tamamlanacağını belirten Başkan Yılmaz ‘‘ İstiklal Mahallemizin büyük ihtiyacı olan park projemizde, hızlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Arkadaşlarımız taş duvar örümünü tamamladılar. Basketbol sahasının zemini için beton dökümü yapıldı. Ağaçlandırma çalışmalarımıza başladık. Kısa süre içerisinde projemizi tamamlayıp mahalle halkımızı ferah ve yeşil bir parka kavuşturacağız. Çocuklarımız, gençlerimiz burada oyunlar oynayabilecek. Parkımızın etrafı mahalle içerisinde güzel bir yürüyüş parkuru olacak. Parkımızın son halini görmek için mahalle halkımız kadar biz de heyecanlıyız. Çalışmalarımızın tamamlanmasına kısa bir süre kala muhtarımız bizleri yemeğe davet etti. Biz de ekip arkadaşlarımızla birlikte bu güzel davete katıldık. Muhtarımıza nazik yemek daveti için çok teşekkür ediyorum. Parkın tamamlanması için özveriyle çalışan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum.’’ İfadesini kullandı.
Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, İçerisinde çocuk oyun grubu, basketbol sahası, yürüyüş alanı ve kamelyaların yer alacağı yeşil ve ferah parkın, kısa bir süre içerisinde tamamlanıp mahalle halkının hizmetine sunulacağının bilgisini verdi.

 

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş