ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından Sugözü gurup yolundaki asfalt çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir ekipleri, 53 mahallenin yayla ulaşımını sağlayan yaklaşık 10 kilometrelik yolda altyapısı tamamlanan kısma asfalt döktü. Altyapısı tamamlanan ve asfalt dökülmeyen yerlerde ise kısa zamanda çalışmalar tamamlanacak.

ÇALIŞMALARA YAKIN TAKİP
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Zafer Tan ve Mehmet Yüksel ile birlikte asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt çalışmaları hakkında görevlilerden bilgi alan Belediye Başkanı Yılmaz, geri kalan kısmında en kısa zamanda asfaltlanacağını söyledi. Yaylacıların yol sorunu ortadan kaldıracaklarını belirten Başkan Yılmaz, “Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, Sugözü-Maha yayla grup yolundaki asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Saydere ile Belbaşı arasındaki 3,5 kilometrelik yola asfalt döküm çalışmasını meclis üyelerimizle birlikte yerinde inceledik. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.

MECLİS ÜYELERİNDEN TEŞEKKÜR
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Sugözü Grup Yolu’nda yürüttüğü çalışmaları inceleyen CHP Büyükşehir Meclis Üyesi Zafer Tan ile İYİ Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Mehmet Yüksel yolun bölge sakinleri için son derece önemli olduğunu belirterek Gazipaşa’ya yaptığı katkılardan dolayı Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş