Gazipaşa Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst düzeye çıktığı Ramazan ayında, ilk iftar sofrasını vatandaşlara açtı.
Her yıl olduğu gibi Ramazan ayı boyunca, Gazipaşa Belediyesi tarafından düzenlenecek iftar sofralarının ilki, ilçedeki vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Belediye tarafından Ramazan ayı bereketinin ilçe halkı tarafından paylaşılması için Cumhuriyet Meydanı PTT binası yanına iftar çadırı kuruldu. İlçedeki pek çok vatandaşın bir araya geldiği iftar yemeğinde,  birlik ve beraberlik mesajı verildi. Gazipaşa Belediyesi tarafından 11 Mart Pazartesi günü, Cumhuriyet Meydanı PTT binası yanına kurulan çadırda verilen iftar yemeğiyle, ilçe halkı aynı çatı altında buluşmuş oldu.  İlk iftara Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Fahri Oğuz ve yüzlerce vatandaş katıldı. İftar çadırında, Gazipaşalı vatandaşların masalarını tek tek dolaşıp, herkesin Ramazan ayını kutlayan Başkan Yılmaz, bu yıl ilçedeki ilk iftarda, vatandaşlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. 
BAŞKAN YILMAZ: “ İFTAR SOFRAMIZA HALKIMIZIN KATILIMINI BEKLİYORUZ”
Gazipaşa Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında vatandaşlarla birlikte olan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Gazipaşa Belediyesi olarak, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu iftar sofralarımızda yaşatıyoruz. Ramazan’ın ilk iftarında vatandaşımızla bir aradayız. Soframızın daha da bereketlenmesi için Ramazan ayı boyunca sürecek muhabbetli iftar soframıza halkımızın katılımını bekliyoruz. Ramazan bereketi, her akşam kurulan dayanışma sofralarımızdan hiç eksik olmasın diyor, sağlık ve afiyetle dolu bir Ramazan ayı geçirmemizi temenni ediyorum.” dedi. 
Ramazan ayı boyunca, Gazipaşalı vatandaşlar en güzel paylaşma ve dayanışma duygularının yaşanacağı belediye iftar çadırında iftarlarını açma fırsatı bulacak.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş