Gazipaşa Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı düzenlediği etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Etkinlikler kapsamında Gazipaşa Belediyesi Halk Büfede Uçurtma Şenliği ve boyama etkinlikleri yapılacak. Etkinlikte miniklere ücretsiz uçurtma da dağıtılacak.

UÇURTMALAR BELEDİYEDEN

Gazipaşa Belediyesi, ilçede yaşayan çocukları düzenlediği uçurtma şenliğinde buluşturacak. Her yıl düzenlenen ve pandemi nedeniyle ara verilen Uçurtma Şenliği, bu yıl 23 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak. Çocukların aileleriyle birlikte keyifli bir gün geçirmesi için eğlenceli etkinliklerin programa dahil edildiği şenlikte, dev görsel çocukların renkli boyalarıyla boyanacak. Özgün baskı kursu öğretmeni eşliğinde çocuklar baskı çalışması yapıp müzikle birlikte eğlenceli bir gün yaşayacaklar. Etkinlikte çocuklara ücretsiz uçurtma da dağıtılacak. 

BAŞKAN YILMAZ’DAN DAVET

Tüm vatandaşları düzenlenecek şenliğe davet eden Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Çocuklarımız ve aileleri için hazırladığımız bu özel günde tüm Gazipaşalılarla birlikte olmak istiyoruz. Etkinliğimize herkesi bekliyoruz.” dedi.

 

 

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş