GAZİPAŞA Belediyesi tarafından Pazarcı Mahallesi'nde başlatılan hizmet seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler bir taraftan 7 kilometre uzunluğundaki imar yolunu açmaya devam ederken, diğer taraftan parke döşeme ile dere geçişlerine büz çalışmalarını da hızla sürdürüyor.

Bu kapsamda, Anaokulu önünde devam eden parke çalışmalarında sona yaklaşıldı. Pazarcı mahallesinde anaokulu önünde yaklaşık 3 bin 500 metrekare parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor. Parke yol çalışması, Cuma günü tamamlanarak halkın hizmetine açılacak. Yapılan çalışmaları inceleyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Fen işleri Müdürü Erhan Özbudak’dan bilgi aldı.

İlçeyi daha güzel ve modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz,” Pazarcı mahallemizde açmaya başladığımız imar yollarında alt yapı kuruluşları tarafından yapılacak olan çalışmaları takiben Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından asfalt ve parke çalışmaları devam edecektir. İlçemizin en önemli ve en kalabalık mahallerinden biri olan Pazarcı mahallesinde ki bu çalışmalar kentleşme adına belediyemiz için büyük bir önem arz etmektedir. Anaokulu öndeki parke yol çalışmalarımız Cuma günü tamamlanarak halkımızın hizmetine açacağız. Yapılan çalışmaların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş