Gazipaşa Belediyesi 2022 asfalt serim sezonunu Cumhuriyet Mahallesi’nde yaptığı asfaltlama çalışması ile tamamladı.
Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Haziran ayında asfalt serim çalışmalarının sezon açılışını yapmıştı. Gazipaşa Belediyesi ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi Mevlütlük Caddesi’nde yaptığı asfaltlama çalışması ile on beş tane mahallede 40 km asfalt serimi gerçekleştirdi. 

15 MAHALLEYE 40 KM ASFALT SERİLDİ
İlçenin dört bir tarafında çalışmalarına devam eden Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mahalle, Pazarcı Mahallesi, Koru Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Aydın Mahallesi, Beyobası Mahallesi, Sarıağaç Mahallesi, Macar Mahallesi, Korubaşı Mahallesi, Çobanlar Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Güney Mahallesi, Bakılar Mahallesi, Ekmek Mahallesi Çöplük Yolu ve Cumhuriyet Mahallesi olmak üzere toplamda on beş mahallede 40 km asfalt serimi ile asfaltlama sezonu tamamladı. 

YOLLARIMIZI KONFORLU HALE GETİRMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ
Cumhuriyet Mahallesi Mevlütlük Caddesi’nde devam eden asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz,” 2022 yılı boyunca elimizden geldiğince ilçemizin dört bir yanında mahallelerimizin yollarını konforlu hale getirmek için durmadan çalıştık. Havaların soğuması ile birlikte asfalt serim sezonunu bitirdik. Beton ve parke yol çalışmalarımız devam kış boyunca da devam edecek. 2023 yılı için asfalt ön hazırlık çalışmalarımıza başladık. Gazipaşa’mızın bütün yollarını konforlu hale getirmek için çalışıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, ilçemizi güzelleştirmek için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 
2022 yılı asfalt serimini 40 km asfaltlama çalışması ile tamamlayan Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2023 yılında asfaltlama çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek. Yaptıkları çalışmaların kalıcı olmasına özen gösteren Gazipaşa Belediyesi ekipleri, 2022 yılının asfalt serim sezonunu Cumhuriyet Mahallesi Mevlütlük Caddesi’nde yapılan asfaltlama çalışması ile tamamladı.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş