Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bayramların birlik ve beraberliği kuvvetlendirdiğini aktaran Başkan Yılmaz, mesajında şu ifadeler yer verdi;
Başkan Yılmaz, “Kıymetli Hemşehrilerim, Gazipaşa halkının büyük desteğiyle göreve yeniden seçilmemizin heyecanını ve mutluluğunu yaşarken; kardeşliğin, birliğin ve beraberliğin güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı bir Ramazan Bayramı'nı daha karşılamanın sevincini yaşıyoruz.
Bayramlar bizim toplumumuzda sevginin ve hoşgörünün toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, paylaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediğimiz en özel günlerimizdendir. Her zaman olduğu gibi bu bayramda da eş, dost, akraba ve hastaları ziyaret edecek, çocukları sevindirecek, ihtiyaç sahiplerine yardım edecek ve dargınlıkları gidererek bu özel günün ruhuna uygun davranacağız.
Gazipaşa Belediyesi olarak, tüm Gazipaşalıların huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli tedbirleri aldık ve bu bayramda da görevimizin başında olacağız.
Ramazan Bayramı’nın Gazipaşa’mıza, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor; bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Ramazan Bayramı'nızı kutluyorum.” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş