Gazipaşa Belediyesi Ahmet Tuncer İlk ve Orta Okulunun bahçesindeki basketbol ve voleybol alanına beton dökümü gerçekleştirdi. 
Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Pazarcı Mahallesi’nde bulunan Ahmet Tuncer ilk ve Orta okulunun arka tarafında bulunan toprak ve çamurlu zemine beton dökümü yaptı. Okul bahçesinde çamurdan dolayı çocukların oynayamadığı ve çocukların düşüp yaralanma sorunları yaşamaları üzerine okul yönetimi Gazipaşa Belediyesi ekiplerine bilgi verdi. Okulun bahçe zemini için kolları sıvayan belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Perşembe günü sabah saatlerinde okulun arka bahçesine beton dökümü gerçekleştirdi. Okulun arka bahçesinde bulunan voleybol ve basketbol alanı dökülen beton zeminle çamur ve çukurlardan kurtarıldı. 
“ Çocuklarımızın ve eğitimin her zaman yanındayız.’’
Göreve geldiği günden bu yana okulları çok önemseyen, okullardan gelen talepler doğrultusunda ekipleri hemen harekete geçiren Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Ahmet Tuncer okulundaki  beton döküm çalışmalarını yerinde inceledi. Ekip arkadaşlarına kolaylıklar dileyen Başkan Yılmaz “  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Ahmet Tuncer İlk ve Orta Okulunun arka bahçesinde bulunan basketbol ve voleybol sahasının beton dökümünü gerçekleştiriyor. Okul bahçesindeki bu sorunu gidermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımız koşsun, oynasın, spor yapsın.  Biz aydınlık geleceğimiz çocuklarımızın ve eğitimin her zaman yanındayız.’’ İfadesini kullandı.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş