Gazipaşa Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan bin metrekarelik yeşil alanda, park, yürüyüş alanı ve basketbol sahası çalışmalarını başlattı.
Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi 11033 sokakta bulunan uygun araziye yeni bir park yapımına başladı. Belediye ekipleri oluşturduğu yepyeni projelerle,  ilçe halkına hizmet vermeye hızlı bir şekilde devam ediyor. Belediye tarafından ilçeye yeni kazandırılacak park projesi, Cumhuriyet Mahallesi sakinleri için yeni bir yaşam alanı olacak. 
Kişi başına düşen yeşil alan miktarını sürekli artıran Gazipaşa Belediyesi ekipleri, yenilediği ve hizmete yeni açtığı parklarla yeşili ve huzuru bir araya getiriyor. Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri doğru projelendirdikleri parkları son derece titiz çalışmalar sonrasında yapıyor. Cumhuriyet Mahallesi’ne kazandırılacak park projesi içerisinde; Çocuk oyun grubu, basketbol sahası, yürüyüş alanı ve spor aletleri alacak. İçerisinde yürüyüş yolu bulunan alanda ve oturma bankları konumlandırılarak ağaçlandırma yapılacak. Park Projesi kısa sürede halkın hizmetine sunulacak.
 ‘‘PROJELERİMİZİ HALKIMIZLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’
Gazipaşa Belediyesi’nin durmadan ve yorulmadan hizmet üretmeye devam ettiğini belirten Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, her yıl bir önceki yılın da üstüne koyarak yeni projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. İlçenin doğal yeşil alanlarına büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “İlçemizde park yapımına uygun olan bölgeleri sırayla değerlendiriyoruz. Bizim için en önemli hizmet, halkımızı mutlu edebilmektir. Cumhuriyet Mahallemize kazandıracağımız yeni parkımızın çalışmalarını, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce başlattık. Çocuk oyun grubu, basketbol sahası, spor aletleri, yürüyüş alanı ve kamelyaların olacağı yemyeşil parkımız, görsel anlamda da şehrimize çok yakışacak. Vatandaşlarımızın güzel vakit geçireceği, ferah ve güzel parkımız şimdiden Cumhuriyet Mahallemize hayırlı olsun.’’ İfadesini kullandı.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş