Gazipaşa Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı PTT binası yanında organize edilen iftar yemeği, her geçen gün katılımcıların artmasıyla beraber büyümeye devam ediyor.

Ramazan ayının her günü Gazipaşa Belediyesi tarafından düzenlenen iftar sofrasına ilçedeki vatandaşların katılımı yoğun bir şekilde devam ediyor. Gazipaşa Belediyesi, Ramazan ayında gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşlara destek olmayı sürdürüyor. İlçedeki pek çok vatandaşın bir araya geldiği 6 Nisan günü düzenlenen iftar yemeğine, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, İlçe Kaymakamı Orhan Altun, Belediye Başkan Yardımcıları ve pek çok kurum amirinin katılmasıyla,  birlik ve beraberlik mesajı verildi. 

“En yoğun şekilde birlik ve beraberlik duygularını yaşadığımız böyle güzel bir akşamı aynı sofra etrafında paylaşıyor olmak bizler için çok kıymetli.”

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, " Ramazan sofralarımız bizleri aynı sofrada buluşturmaya devam ediyor. En yoğun birlik ve beraberlik duygularını yaşadığımız böyle güzel bir akşamı aynı sofra etrafında paylaşıyor olmak, bizler için çok kıymetli.  Bu sofrada paylaştığımız; dayanışma, kardeşlik, sevgi ve saygı bağımızın yarınlarımıza, gelecek kuşaklarımıza çok büyük bir mesajı var. İftar yemeğimize katılarak yanımızda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin. Ramazan ayı boyunca, her gün birlik ve beraberliği yansıtan bu sofralarımızı kuracağız. Hep beraber nice güzel Ramazanlar yaşamak dileğiyle.”  ifadesini sundu.

DAVETLİLER, RAMAZAN SOFRASI ETRAFINDA İYİ DİLEKLERDE BULUNDU

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, İlçe Kaymakamı Orhan Altun, Belediye Başkan yardımcıları ve Kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleşen iftar sofrasında, bereket dileklerinde bulunuldu. Ramazan sofrasında yapılan iyi dilek konuşmalarının ardından iftar duası edilerek,  yemeğe katılan herkes orucunu açtı.
Ramazan ayı boyunca kurulacak olan Gazipaşa Belediyesi iftar sofralarının, Cumhuriyet Meydanı’nda binlerce vatandaşa hizmet vereceği bilgisi verildi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş