Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Selinus Sahili’nde yapımına başlanan büfe inşaatı devam  ediyor.

GAZİPAŞA Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın talimatı doğrultusunda yapılan büfenin önümüzdeki günlerde tamamlanarak hizmete açılacak.  Temmuz ayı meclisinde gündeme gelen ve kabul edilen büfede satışa sunulacak ürünlerin fiyatları Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz tarafından belirlenecek.  

FİYATLAR UYGUN OLACAK
Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, sahilde böyle bir tesisin eksikliğini tespit ettiklerini ve hemen harekete geçtiklerini söyledi. Başkan Yılmaz, “Sosyal belediyecilik anlayışı nedeniyle halkımız yararına olacak bir projeyi hayata geçirdik. İnşaat çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi. Vatandaşlarımız burada deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvesini içerken sohbetini yapacak. Fiyatlarda piyasanın biraz altında olacak. Halkımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR
Vatandaşlar ise, bu tesisin yapımından dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek, “Tüm ilçelerde  belediyeye ait büfeler ve çay bahçeleri var. Böyle bir yer Gazipaşa’da da hizmete açılacak. Bu tür işletmelerde belediye kar amacı gütmez, onun için vatandaşın lehine olur. Sahildeki eksiklik gideriliyor, şehir merkezinde de böyle bir işletmenin açılması lazım. Özellikle emeklilerimizin oturup çay içeceği, gazetesini kitabını okuyacağı bir yer yok. Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz, eksiklikleri giderecektir. Kendisine şimdiden teşekkür ediyoruz” dediler.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş