Gazipaşa Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Çalıpınar Mahallesinde alt ve üst yapı çalışması başlattı. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Durmuş Ali Toker çalıpınar mahallesinde başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar kapsamında Başkan Yılmaz Fen işleri Müdürü Erhan Özbudak’tan bilgi aldı. Çalıpınar mahallesinde hocalar, hülümeler ve merkez mevkilerinde Fen işleri müdürlüğü ekipleri yağmur suyu hattı, dere temizliği, büz çalışması ve yol genişletme çalışması yapıyor.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz yaptığı açıklamada “Çalıpınar mahallemizde acil yapılması gereken ne varsa Fen işleri ve Park bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Mahalle içerisinde sel sularından çok kötü duruma gelmiş olan okul yolunun da alt ve üst yapısını yaparak hizmete açacağız. Çalıpınar Mahallemizin sel sularından bir daha etkilenmemesi için yağmur suyu sorununa çok önem veriyoruz. Yazında inşallah mahallemizde alt yapısı tamamlanan yerleri asfaltla buluşturarak tozdan çamurdan halkımızı kurtaracağız. Yapılan çalışmaların Çalıpınar mahallesine hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

MUHTAR ÇELİKTEN TEŞEKKÜR
Çalıpınar Mahallesi Muhtarı Barış Çelik Gazipaşa belediyesinin yaptığı çalışmalar kapsamında yaptığı açıklamada “Çalıpınar mahallemizdeki hocalar, hülümeler, Merkez mevkilerinde yapılan çalışmalardan dolayı şahsım ve mahalle halkım adına Gazipaşa Belediye Başkanım Mehmet Ali Yılmaz’a, Başkan Yardımcısı Durmuş Ali Toker’e, Fen işleri Müdürü Erhan Özbudak’a ve ekibine çok teşekkür ederim. Özellikle okul yolumuzun yapılması çok memnuniyet verici oldu.” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş