Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Söyleşisi düzenlenecek.

29 EKİM Cumhuriyet Bayramı için geri sayım başladı. Bu sene şanlı Cumhuriyet'in 96. yılını kutlayacağız. Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla hazırlıklarına devam eden Gazipaşa Belediyesi, Cumhuriyet'in 96. Yılını çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Söyleşisi düzenlenecek. Söyleşiye; Eğitimci Yazar Pakize Türkoğlu, Emekli Öğretmen Hasibe Yıldırım ve Emekli Öğretmen Tayyar Ünal konuşmacı olarak katılacak. Cumhuriyet ve Cumhuriyet değerinin konuşulacağı söyleşi, 29 Ekim Salı günü saat 20.00’da Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ
Cumhuriyet'in 96. Yılı dolayısıyla düzenlenecek söyleşiye Gazipaşa halkını davet eden Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Selçuk Özdemir, “Eğitimci Yazar Pakize Türkoğlu, Emekli Öğretmen Hasibe Yıldırım ve Emekli Öğretmen Tayyar Ünal’ın konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi düzenleyeceğiz. Cumhuriyet ve Cumhuriyet değerinin konuşulacağı söyleşi tüm halkımız davetlidir” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş