1 Temmuz 1926'da yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu dolayısıyla Milli Bayram ilan edilen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nda Gazipaşa, nefes kesen yarışlara ve renkli etkinliklere sahne olacak.
Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı çerçevesinde coşkulu bir kutlama etkinliği düzenliyor. Gazipaşa Balıkçılar Kooperatifi’nin desteğiyle hazırlanan etkinlikler, 1 Temmuz Cuma günü 18.00-20.00 saatleri arasında Gazipaşa Limanı’nda yapılacak. Yüzme, Yağlı Direk, Kano ve Nefes Tutma Yarışması etkinliklerine sahne olacak kutlamada, katılımcılar bayram coşkusunu doyasıya yaşayacak. Yarışma başvuruları etkinlik günü 16.00-17.00 saatleri arasında alınacak.

BAŞKAN YILMAZ’DAN DAVET
Tüm sporseverleri Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla düzenlenecek olan etkinliğe davet eden Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, "Denizlerimizdeki hâkimiyet ve bağımsızlığımızın sembolü olan 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla Gazipaşa Balıkçılar Kooperatifimiz iş birliği ile Gazipaşa Limanında renkli bir kutlama programı organize ettik. Birbirinden heyecanlı yarışlar ve gösterilerine imza atacağımız bu heyecan dolu etkinliğe tüm halkımızı bekliyoruz" dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş