Gazipaşa Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasından ‘Ortak Eğitim Projesi’ protokolü imzalandı. Protokolle Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri stajlarını ‘Halk Büfe’de yapabilecek.

Gazipaşa Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mesleki eğitim faaliyetlerini geliştirme amacıyla ‘Ortak Eğitim Projesi’ protokolü imzalandı. Kaymakamlık makamında düzenlenen törende Kaymakam Cemil Öztürk, Başkan Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Gül tarafından protokole imzalandı. Protokol kapsamında, Selinus Sahili’nde Gazipaşa Belediyesi tarafından işletilen Halk Büfe’de Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri staj faaliyetlerini gerçekleştirecek.

STAJ YAPACAKLAR
Protokolün imzalanmasının ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Belediyemiz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mesleki eğitim faaliyetlerini geliştirme amacıyla ‘Ortak Eğitim Projesi’  protokolünü Sayın Kaymakamımız Cemil Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Gül ile imzaladık.  Selinus Sahili’nde belediyemiz tarafından işletilen Halk Büfe’yi 31 Aralık 2020 tarihine kadar Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birlikte işleteceğiz.  Öğrencilerimiz turizm alanında mesleki eğitimlerini alırken staj faaliyetlerini de gerçekleştirmiş olacak” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş