Gazipaşa Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Çocuk Şenliği düzenlenecek. 
Dünyada çocuklara yönelik kutlanan tek bayram olma özelliği taşıyan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23 Nisan Pazar günü saat 14.00’te Koru Halk Büfe yanında çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Balon Park, animasyon gösterileri, sihirbazlık gösterileri ve eğlenceli etkinliklerin yapılacağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar doyasıya eğlenecek.
TÜM ÇOCUKLARIMIZI ÇOCUK ŞENLİĞİMİZE BEKLİYORUZ
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 23 Nisan Pazar günü kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenecek olan Çocuk Şenliği’ne aileleri ile birlikte bütün çocukları davet ederken şu ifadelere yer verdi. “Bu yıl 23 Nisan’ın Ramazan Bayramı’na denk gelmesi ile ülkemizde bütün çocuklar çifte bayram kutlayacak. Cumhuriyetimizin savunucusu ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını neşeyle kutlamaları için çeşitli etkinler düzenledik. 23 Nisan Pazar günü Koru Halk Büfe yanında kurulacak olan Balon Park ve renkli etkinliklerin olacağı Çocuk Şenliği’ne tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz.” dedi. 
Koru Halk Büfe’de kutlanacak Çocuk Şenliği’nde Balon Park, Sihirbazlık gösterisi, Yüz Boyama, Animasyon gösterileri ve çeşitli ekinlikler olacak. Gün boyu sürecek olan Çocuk Şenliği’nde tüm çocuklar eğlenceye doyacak.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş