Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, Ramazanın gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımına başladı. Yıl boyunca sosyal belediyecilik anlayışıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunan Gazipaşa Belediyesi ekipleri, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte gıda yardımlarını vatandaşların evlerine ulaştırmaya başladı.
İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA DESTEK
Sosyal belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Gazipaşa Belediyesi ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahibi hanelere ulaştırılması maksadıyla geleneksel olarak hazırladığı Ramazan kolilerinin dağıtımına başladı. Kuru bakliyattan yağa, çaydan kahveye kadar pek çok ürün yelpazesini barındıran koliler ihtiyaç sahibi birçok haneye ulaştırılacak. Hazırlanan Koliler Belediye ekipleri tarafından 53 mahalledeki ihtiyaç sahiplerine sırayla dağıtılacak.
HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ
İhtiyaç sahibi vatandaşların her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da yanlarında olduklarını belirten Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın öneminin en çok hissedildiği bu güzel Ramazan ayında, ihtiyaç sahibi ailelerimiz için gıda kolisi dağıtım çalışmalarımıza başladık. İhtiyaç sahiplerine teslim ettiğimiz gıda kolimizin içerisinde her ailenin temel mutfak ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler bulunuyor. Bizler her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındayız. Hepimize saygı, sevgi ve dayanışma içinde sağlıklı ve huzurlu bir Ramazan ayı diliyorum. ” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş