Gazipaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kış sezonunda sahil temizliklerine devam ediyor. Ekipler, kışın fırtınalı havalarda denizden sahile vuran çöp ve oluşan kirlilikleri temizliyor.
Gazipaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, son günlerde etkili olan şiddetli yağış ve derelerden gelen sel suları sonrasında sahillerde oluşan kirliliği ortadan kaldırmak için geçtiğimiz Salı günü sabah saatlerinde çalışma başlattı. Ekipler Koru Sahilden Kahyalar’a kadar olan bölgeleri temizlemeye devam ediyor.
Sahillerin her zaman bakım ve temizliğinin yapıldığını belirten Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ‘‘ Koru, Selinus ve Kahyalar sahillerimizde temizlik çalışmalarına başladık. Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, son günlerde etkili olan şiddetli yağış sonrasında sahillerde oluşan kirliliği hızlı bir şekilde temizliyor. Özveriyle çalışan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.’’ İfadesini kullandı.
Dere ve ırmak çıkışlarının da temizlendiğini belirten Temizlik İşleri Müdürü Tugay Özaslan, ‘’Sahillerimizin kış aylarında da temiz olmasına önem gösteriyoruz. Oluşturduğumuz ekiplerimiz ve iş makinalarının da yardımı ile sahil temizliğini sürdürüyoruz.’’ dedi.
Düzenli olarak yapılan çalışmalar kapsamında, alt geçit, piknik ve mesire alanlarının da temizliği yapılıyor. Gazipaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Salı günü başlatılan temizlik çalışmalarının tüm sahil boyunca devam edeceğinin bilgisini verdi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş