GAZİPAŞA'DA gerçekleştirilen etkinlikte Denetimli Serbestlikten yararlanan 10 hükümlü çevre temizliği yaptı. Gazipaşa Belediyesi ile Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Alanya Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında başlatılan proje kapsamında yapılacak çevre temizliği, dün saat 10.30’da Koru Mahallesi Fidanlık Alanı’ndan başladı. Programa, Denetimli Serbestlikten yararlanan 10 hükümlünün yanısıra Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz ve Cumhuriyet Başsavcılığı Alanya Denetimli Serbestlik Müdürü Yılmaz Örs katıldı.

TOPLUMDA FARKINDALIK OLUŞUYOR

Konu ile ilgili açıklama yapan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Alanya Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi ortak proje’ kapsamında denetimli serbestliğe çıkan kader mahkumu arkadaşlarımız ile birlikte çevre temizliği yaptık. Temiz çevre, temiz toplum, her yönüyle çok önemlidir. Amacımız toplumda bir farkındalık yaratmak, çevre bilincini yerleştirmek ve bizden sonraki nesillere güzel bir çevre bırakmak. Ben bu projeyi öncülük eden başta denetimli serbestlik müdürlüğümüz olmak üzere, emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara ve kader mahkumu arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Projemizin Gazipaşa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

FAYDALI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Alanya Denetimli Serbestlik Müdürü Yılmaz Örs ise çalışmanın ilçeye faydalı olacağını kaydederek, “Gazipaşa’da belediyemizle birlikte temizlik faaliyetine katıldık. Amacımız toplum içerisinde faydalı olabilmek için çaba göstermektir. Burada bugün faaliyet gösteren 8 arkadaşımız görevli olarak bulunmakta. Toplu olarak çalışmanın faydalı olacağını göstermek amacıyla bugün burada bulunduk. Ne kadar faydalı bir iş yaptığımızı göstermek bizim için önemli oldu. Başta belediye başkanımız olmak üzere tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizleri desteklediniz, yardımcı oldunuz. Geldiğiniz için sağ olun” diye konuştu.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş