Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri beton yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, 2022 sezonu Asfalt yol çalışmalarını tamamladı. Beton yol çalışmalarını hızlandıran ekipler, Karalar Mahallesi’nin birçok noktasında yaklaşık 6500 metre beton yol yaptı.
Yol çalışmalarını İlçenin bütün mahallelerinde devam ettiren Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karalar Mahallesi’nde asfalt serimi zor olan bölgelerde beton yol çalışması yaptı. Mahalle genelinde yaklaşık 6500 metre beton yol yapıldı. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve Mahalle Muhtarı Latif Oktay, yapılan beton yolları yerinde inceledi. Karalar Mahallesi sakinleri mahalleyi ziyaret eden Başkan Yılmaz’a teşekkürlerini iletti.
“BETON YOLLARIMIZ KARALAR MAHALLEMİZE HAYIRLI OLSUN.”
Vatandaşların ulaşım konforunu artırmak amacıyla asfalt serimi ve beton yol çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “ Bugün Karalar Mahallemizdeyiz. Karalar Mahalle Muhtarımız Latif Oktay ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılan beton yol çalışmalarını yerinde inceleyerek ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Belediyemiz Beton Üretim Tesisinde üretime hızla devam ediyor, asfalt serimi yapılamayan zorlu yollara beton yol çalışması yaparak vatandaşlarımızın ulaşımını rahatlatıyoruz. Karalar Mahallemizde beton yol yapılması gereken yerlerin çalışmalarını tamamladık. Mahallenin birçok noktasında yaklaşık 6500 metre beton yol yaptık. Ulaşım bizim için çok önemli. İlçemizdeki vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması için yol çalışmalarına önem veriyoruz. Bütün mahallelerimizin yol sorununu sırayla çözmeye çalışıyoruz. Beton yollarımız Karalar Mahallemize hayırlı olsun.” dedi.
MAHALLE HALKIMIZ MUTLU
Yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Karalar Mahalle Muhtarı Latif Oktay, “Mahallemizde ulaşımı zorlu yollarımız vardı. Bu zorlu yollarımızın tamamında belediyemiz ekipleri beton yol çalışması yaptı. Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz her zaman yanımızda. Çalışmalardan dolayı Sayın Belediye Başkanımıza, Başkan Yardımcılarımıza ve belediye ekiplerine şahsım ve mahallem adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş