Yolu olmayan ev, asfalt olmayan yol kalmasın’ sloganıyla iş başına gelen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Kırahmetler Mahallesi'nde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Ali Toker ile birlikte Cuma günü saat 13.30’da Kırahmetler Mahallesi'nde devam eden asfalt çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Yılmaz, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine kolaylıklar diledi.

Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Kırahmetler mahallemizde asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Asfalt dökmeden önce, yollarımızın alt yapı çalışmasına çok önem veriyoruz. Burada yaklaşık 3 Kilometre çift kat asfalt çalışması yapılmaktadır. Kırahmetler Mahallemizdeki çalışmaların tamamlanmasından sonra alt yapısı tamamlanan Muzkent mahallemizde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sırayla çalışma yaparak, asfaltsız mahalle bırakmayacağız. Yapılan çalışmaların mahalle halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

MUHTAR CEYLAN’DAN TEŞEKKÜR
Çalışmalardan çok memnun olduğunu belirten Kırahmetler Mahalle Muhtarı Kısmet Ceylan ise,"Gazipaşa’mızın çoğu mahallesi gibi bizim de en büyük sorunumuz yolların durumuydu. Şimdi altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra asfaltımız dökülüyor. Belediyemize, Fen İşleri Müdürlüğümüze, burada çalışan asfalt ekibine kendim ve mahallem adına çok teşekkür ederim" dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

Paylaş