GAZİPAŞA Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarına başladı. Her yıl Atatürk Parkı yanına kurulan kurban satış pazarından yer tahsis etmek isteyenler, 26 Temmuz -2 Ağustos tarihleri arasında Gazipaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne başvuru yapabilecek.  Kurban satış alanları ise 2 Ağustos’ta Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak kura ile belirlenecek. 

Gazipaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün açıklamasında ”Atatürk Parkı yanında bulunan kurban satış yeri tahsisi ile ilgili başvurular Gazipaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne, 26 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında yapılabilecek. Kurban satış alanı için başvurularını yapacak vatandaşlara eşit hizmet vermek amacıyla yer tahsisleri, 2 Ağustos 2019 saat 10.00’da Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak kura ile belirlenecek. Kurban Satış yerleri 150,00 TL karşılığında yer tahsisi sağlanacak. Başvurular dilekçe ile Gazipaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne yapılabilmektedir.”

Belediye her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban satış alanını, satıcıların ve kurban almaya gelen vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda düzenleyecek. Gazipaşa Belediyesi, vatandaşların sorunsuz bir Kurban Bayramı geçirmelerini sağlamak için tüm hızıyla çalışmalara başladı. 

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

 

 
 

 

Paylaş