Gazipaşa Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında, ilçedeki vatandaşlara Musa Eroğlu konseri coşkusu yaşatmayı planlıyor. Belediyenin düzenleyeceği etkinlikler kapsamında, Ünlü Halk müziği ozanı Musa Eroğlu, Gazipaşalılara konser şöleni yaşatacak.

Türk Halk Müziği'nin yaşayan en önemli isimlerinden Musa Eroğlu, 17 Mayıs Salı Günü Gazipaşa Cumhuriyet Meydanında sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin en ünlü halk müziği sanatçılarından Musa Eroğlu, Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenecek konser organizasyonunda sahne alacak. Bu yıl ziyaretçilere çok daha renkli, dolu dolu ve farklı bir Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları sunmaya hazırlanan Gazipaşa Belediyesi ekipleri, 17 Mayıs Salı Günü, saat 20.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda halka açık Musa Eroğlu konseri düzenleyecek. Ünlü halk ozanı Musa Eroğlu’nu ilçede ağırlamaya hazırlanan Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, konser öncesi hazırlık çalışmalarını titizlikle yürütüyor. 

BAŞKAN YILMAZ’DAN KONSER DAVETİ

Göreve geldiğinden bu yana, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında,  ilçede önemli etkinlikler gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, kendi sosyal medya hesabından davet içerikli bir video paylaşarak, ilçe halkını konser coşkusunu hep birlikte yaşamaya davet etti.  Başkan Yılmaz, davet konuşmasında, “Torosların bağrından gelip bütün yaşamını müziğe adayan, kültür taşıyıcısı, çağımızın Karacaoğlan’ı Musa Eroğlu’nu 17 Mayıs Salı günü ilçemizde ağırlayacağız. Gençlik ve Spor Bayramımızın coşkusunu, Halk Müziği ozanımız Musa Eroğlu’nun eşsiz yorumuyla taçlandıracağız. 17 Mayıs Salı günü Cumhuriyet meydanımızda buluşalım. Hep birlikte bu güzel türkü şölenine ortak olalım.” diyerek ilçe halkını konser coşkusunu hep birlikte yaşamaya davet etti.

“KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİ ARTIRACAĞIZ”

Başkan Mehmet Ali Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarından paylaşılan konser daveti içerikli video Gazipaşa halkı tarafından oldukça beğeniyle karşılandı. Türk halk müziği eserlerini eşsiz bir yorumla dinlemek isteyen tüm müzikseverleri 17 Mayıs Salı günü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenleyecekleri Musa Eroğlu konserine davet eden Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Gazipaşa’yı kültürel alanda daha ileriye taşımak için kültür ve sanat organizasyonlarına önem verdiklerini ve bu tarz etkinlikleri artırarak, düzenlemeye devam edeceklerini de sözlerine ilave etti.

Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek Musa Eroğlu konseri, 17 Mayıs Salı Günü saat 20.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek. Gazipaşa Halkı eşsiz bir müzik ziyafeti çekecek.

 

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş