Gazipaşa Belediyesi tarafından kurulan ve ilçeye gelen depremzedelerin acil ihtiyaçlarını karşılayabileceği “ Sosyal Market ve Butik” depremzedeler için hizmet vermeye devam ediyor.
Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, deprem bölgesine gönderilmek üzere gelen yardımların toplandığı alanda, ilçeye gelen depremzedeler için “Sosyal Market ve Butik” kuruldu. Depremzedeler için kurulan “Sosyal Market ve Butik” açıldığı günden bu bugüne toplamda 3500 depremzedeye hizmet verdi. Gazipaşa Belediyesi Fuar alanında kurulan Sosyal Market ve Butikte, gönüllülerin bağışladığı depremzedelerin acil ihtiyaçlarını karşılayabileceği kişisel bakım, yiyecek ve kıyafet gibi ürünler bulunuyor. 
HALKIMIZIN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUZ
“Gazipaşa Belediyesi olarak depremzede vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız” diyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Depremzede vatandaşlarımız için ilk günden itibaren buradayız. Gönüllü vatandaşlarımızın desteği ile toplanan yardımları hem deprem bölgesine hem de ilçemize gelen depremzede vatandaşlarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Dört gün önce yapılan yardımların toplanma merkezi Belediye Fuar alanında “Sosyal Market ve Butik” kurduk. Vatandaşlarımızın desteği ile kurduğumuz Sosyal Market ve Butikte toplamda 3500 depremzede vatandaşımıza destek olduk. Depremzede vatandaşlarımıza desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Burada canla başla çalışan mesai arkadaşlarıma ve gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Yardımları ve duyarlılığı için Gazipaşa halkına teşekkür ediyorum. Önümüzde daha uzun bir süreç var. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Halkımızın desteklerini bekliyoruz. ” dedi.
Belediye Fuar alanında kurulan sosyal market ve butik hizmet vermeye devam ediyor. Gönüllü vatandaşların yardımları ile depremzedelerin ihtiyaçları karşılanması için çalışmalarını sürdüren Gazipaşa Belediyesi ekipleri,  her geçen gün güncellenen ihtiyaç listesine göre yardımları kabul etmeye ve depremzedelere ulaştırılmaya devam edecek.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş