Gazipaşa Belediyesi’nde yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların kurban ibadetlerini en kolay ve rahat şekilde gerçekleştirip, bayram coşkusunu doyasıya yaşayabilmeleri için koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Gazipaşa Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya; Gazipaşa Belediyesi Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Gazipaşa  Belediye Başkan Yardımcıları Serkan Özkurt, Ahmet Kalaycı, Adem Kaya, Birim Müdürleri ve Kurban Bayramı süresince görev alacak idari ve teknik ekiplerden sorumlu personel katıldı.
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; Gazipaşa’da gerçekleştirilen Kurban Bayramı hazırlıkları, alınan tedbirler ve bayram süresince yürütülecek çalışmalar konuşuldu. Gazipaşa Belediyesi Birim Müdürleri, müdürlükleri tarafından bayram süresince yürütecekleri faaliyetleri anlattı, bayram öncesi ve sonrası için alınan tedbirlerden bahsetti.
KURBAN BAYRAMINA HAZIRIZ
Gazipaşalı vatandaşların, Kurban Bayramı coşkusunu en güzel şekilde yaşamaları için gerekli çalışmaların yapıldığını vurgulayan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz “Kurban Bayramı öncesi ve sonrası için gerekli tedbirlerimizi aldık, planlar ve düzenlemeler yaptık. Bayram süresince planlama dışında gelişebilecek durumlar için de yeterli sayıda ve gerekli niteliklere sahip personel görevlendirildi. Vatandaşlarımızın ibadetlerini en kolay ve rahat şekilde gerçekleştirebilmesi ve herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için var gücümüzle çalışıyoruz. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel bayramlarımız olsun.” dedi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
   

 

Paylaş