Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İnal Mahallesi’nde stabilize yol genişletme ve düzenleme çalışmaları başlattı.
Gazipaşa Şehir Merkezinde yağmur suyu hattı ve  alt yapı çalışmalarını yaptıktan sonra sık sık  parke yol düzenleme çalışmaları gerçekleştirilen Gazipaşa Belediyesi ekipleri, kırsal mahallelerde de  yol çalışmalarına devam ediyor. Program dahilinde  ihtiyaç olan bütün noktalarda, düzenleme ve genişletme çalışmaları yapılıyor.
Geçtiğimiz gün İnal Mahallesi Araplar Mevkisinde stabilize yol genişletme ve düzenleme çalışmaları yapan belediye ekipleri, yolda su taşkınlarını önlemek için ihtiyaç duyulan yerlere belediyenin Parke ve Beton Üretim Tesisinde üretilen büzleri yerleştirildi. Yolların düzenlenmesinden oldukça memnun olan mahalle halkı, belediye çalışanlarına ve Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’a teşekkür etti.

“Çalışma yapılmayan mahalle ve yol bırakmayacağız.”

Göreve geldiği günden bu yana sosyal ve çağdaş bir belediyecilik anlayışıyla,  merkez ve  kırsal mahallelere hizmet ulaştırmak için büyük çaba sarfeden Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz,  İnal Mahallesi’nde yapılan çalışmaları sosyal medya hesaplarından paylaşarak çalışmaların devam edeceğiyle ilgili bir mesaj yayınladı. Mesajında “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, İnal Mahallesi Araplar Mevkisinde stabilize yol genişletme ve düzenleme çalışması gerçekleştiriyor. İhtiyaç olan yerlere belediyemiz tesisinde üretilen büzleri yerleştiriyoruz. Ekiplerimiz, program dahilindeki mahallelerimizde, yol çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. En yakın zamanda,  çalışma yapılmayan mahalle ve yol bırakmayacağız.” İfadelerini kullandı. 

Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından program dahilinde ihtiyaç olan bütün noktalarda yol düzenleme ve iyileştirme çalışmaları yapılacağı bilgisi verildi.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 
    

 

Paylaş